|*שרשור על שאלות של סוף הריון

y a y a y

New member
חוקן בהריון. לא מוצאת שילשולש מתאים

אהההה......שירשור..........
מה הבעיה עם זה? אם בכלל ... האם יש בעיה ספציפית עם הריון וחוקנים? ביוגה יש שיטת ניקוי ע"י החדרה עדינה של מים לפי הטבעת.. האם נראת בעיה כלשהי לעשות זאת בהריון?

Mikella

New member
לא נראה לי שיש בעיה וגם אני חושבת

שלפני הלידה רצוי לעשות כדי לנקות את הגוף. איך קוראים לנרות שקונים בבית מרקחת לניקוי הגוף ??

vemer

New member
צריך לקחת 2? כתוב שזה לא לנשים

בהריון ושיש לקחת רק 1 כל פעם.

ענתש

New member
קודם כל זה לא לשימוש שוטף.

כי זה גורם למעי להיות "עצלן" ולבעיות עצירות שמאד קשה אחר כך לצאת מהן. אבל בחדר לידה, במאיר לפחות, נותנים שני נרות ולא אחד... אז אפשר פשוט לקחת בבית לפני שיוצאים לחדר לידה ולחסוך את הזמן וה"הנאה" של לעשות את זה בבית החולים.

vemer

New member
תודה. זה בדיוק מה שאמרו לי, אבל

לא הייתי בטוחה אחרי שקראתי את ההוראות

y a y a y

New member
אבל אבל......ענתש..

ההודעה שלי לא קשורה דווקא..לסוף הריון .... שאלת החוקן שלי היתה למצב ההריון בכלל...

ענתש

New member
כן, שמתי לב לזה רק אחרי שענית

על השאלה של "באיזה שבוע את" ועכשיו אני לא יכולה לפרק שירשור (טכנית)... סליחה.

niloush

New member
אפשר לבדוק לי מה השם בלועזית

כי כאן (הולנד) לא עושים חוקן לפני ואני הייתי רוצה מאוד לעשות לבד (למרות שבשתי לידות הקודמות לא נרשמו תופעות מבישות)

Mikella

New member
תודה.אכן מעדיפה לעשות זאת בסבבי-בבי

בבית
ולא בבית החולים.

y a y a y

New member
סלחנה לי על התיאור, אני לא משתמשת

בשום דבר למעט זרם ממוקד, לא חזק של מים , מהטוש באמבטיה, ישר לפי הטבעת. זה מנקה את הקצה האחרון של המעיין.

ענתש

New member
לפני הלידה זה לא יספיק לך.

הראש של התינוק ממש "מגהץ" את המעי בדרך החוצה ולכן כל מה שבפנים, גם ממש בפנים, יוצא החוצה. את לא חייבת לעשות חוקן (או נרות) לפני הלידה כמובן, המיילדות ממש לא יבהלו מזה, הן כבר ראו הכל. אבל אם זה עלול להפריע לך שזה יקרה - כדאי לך לעשות ממש חוקן או להשתמש בנרות לפני הלידה.

y a y a y

New member
הלוואי והמערכת תעבוד טבעי...

כמו שאני מכירה את עצמי, כשאני מתרגשת הבטן מתהפכת לי ואז אפילו יש "פעילות יתר". מקווה שגם לפני הלידה יעבוד כך. אין לי שוום בעיה לקחת חוקן אם לא. אחד הדברים שאני חושבת עליהם היא שעלול לצאת לי קקי בזמן הלידה וזה יכול לגרום לי לעצירה וכיווץ פסיכולוגי, במקום הרפייה ושחרור.

Mikella

New member
ושאלת תם נוספת.מתי מומלץ להשתמש

בנרות הללו, כשמתחילים הצירים ?

lionet

New member
אם את רוצה אז עדיף ממש בהתחלה

כי הנרות הללו גורמים לפעילות מעיים וללחץ בבטן- יחד עם הצירים זה מאוד לא נעים - מנסיון. אני מצטערת שהשתכנעתי להשתמש בהם זה כאב לי מאוד והקשה עלי להסתדר עם הצירים. לא הצלחתי ל'החזיק' אותם את הזמן הדרוש, ובסוף גם בלידה לא יצא לי כלום (אולי בגלל זה כאב לי כ"כ - כי לא היה שם כלום) אבל לא היה נורא בעיניי אם היה יוצא- זה באמת הדבר האחרון שעניין אותי

Kesem_

New member
לא חושבת שצריכה להיות בעיה עם זה

הרי פעם היו עושים חוקן באופן סיסטמטי לפני כל לידה היום פחות, אבל עדיין מציעים לפחות, לא מחייבים ולפי מה שאני הבנתי ושמעתי - עדיף אפילו לעשות חוקן לפני הלידה. אז.... יאללה - לכי להתנקות

../images/Emo41.gif|*שרשור על שאלות של סוף הריון

אני בחודש תשיעי קולולו סוף סוף... אבל הוא נראה כמו נצח ..כך היה בהריון הראשון. אך ברוך ה' אין לי הרגבה תופעות לוואי אני גם עוד עובדת.. וההרגשה די סבירה. רק מה הגב הורג אותי מה לעשות עיצות למשהי יש . אני לא יכולה לשבת לעמוד או לשכב כל הזמן הגב ..... עזרה בבקשה..........

דביבי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifכאבי מחזור - סוף הריון../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מנצל"ש. אני בשבוע ה-34 ובימים האחרונים יש לי כאבים עמומים בבטן שמזכירים כאבי מחזור. זה קורה לי בעיקר לאחר מאמץ. הכאבים הם די חלשים. זה תקין לשלב זה של ההריון?

למעלה