|*שרשור על שאלות של סוף הריון

בדיוק הערב- פורום תינוקות

זהירות מכדור פיזיו אני ברגעים אלו כותבת לכם ממיון ילדים בשניידר - עקב שימוש בכדור הפיזיו לפני מס' שעות פתאום כשאישי היקר ובני קופצים עליו כדי להרגיע אותו מהתקפת גזים פתאום בלי הודעה מוקדמת הוא התפוצץ ושניהם עפו לריצפה !!! אין לכם מושג איך הרגשנו וכרגע אנחנו במיון עוקבים אחרי הילד תחזיקו לנו אצבעות שהוא יצא מזה בנס בשלום ... היה לי חשוב לכתוב כאן ובפורום הורים לתינוקות למרות שאני לא כותבת כאן בד"כ אך יש כאלו שמכירות אותי מפורום חתונות - אז היזהרו לכן אני יודעת שממליצים לקפוץ על הכדור בהריון בזמן צירים וכאבים ואחרי לידה לקפוץ איתו להרגיע את התינוקות אך זה ממש ממש לא בטיחותי - ואגב זה כדור חדש לחלוטין שנקנה לפני שבוע והוא היה תקין לחלוטין...שיהיה רק טוב לכולנו

Boncha

New member
../images/Emo41.gif כאב פופיק ../images/Emo4.gif משהיא מכירה? ../images/Emo41.gif

מאתמול כואב לי בפופיק, כאב מוזר כזה לא נורא אבל ישנו, יש לציין שכרגע הוא מציית ונשאר בפנים (הפופיק), אבל נראה שכבר קשה לו, העוברית שלי גדלה כל שבוע בממוצע 240 גרם בשבועות האחרונים, והבטן נראת שמתפוצצת תיכף, אפילו הרופא שראה אותי אתמול בבדיקה שיגרתית אמר שנראה לו שהבטן מתפוצצת ואחרי מישוש קל אמר שיש לי הרבה תינוק בבטן - היא כבר 3000 קילו השמנמנית ויש עוד חודש
זה קשור לפופיק? מישהיא מכירה תופעה כזו?

Kesem_

New member
גם לי הפופיק נמתח נורא ../images/Emo13.gif

אבל לא, הוא לא כואב לי, וגם לא יצא החוצה.... התל"מ שלי הוא יום לפנייך

בטח שמכירה...

קודם כל Boncha ד"ש חם חם לך ולבעל. את הפופיק שלי כבר ראית אבל זה היה כשהוא עוד היה "נחמד"...
כל איזור הפופיק רגיש לי מאוד. אני גם מרגישה כאילו עוד רגע מתפוצצת לי הבטן. אני באה לפעמים לקרנף בצחוק ושואלת אותו אם אפשר להוציא את האויר ומצביעה לו על הפופיק שנראה כמו פיה של בלון...

Kesem_

New member
../images/Emo41.gif אי כואבבבבבבבבבבבבבבב ../images/Emo41.gif

טוב, אז זה שירשור הכאבים, ואני לא יכולה שלא להצטרף עם הקיטור שלי - נכון
מאתמול, כנראה שהוא התיישב לי על איזה עצב וכואבת לי הרגל נוראאאאאאאאאאאאאאאאאא
אני בקושי מצליחה להזיז אותה היא כואבת גם כשאני לא בתנועה, גם כשאני שוכבת במיטה. כככככככככככווווווווווואאאאאאאאאאאבבבבבבבבבב ללללללללללללללייייייייייי
יש למישהי רעיון איך משחררים את זה

תּמר

New member
תלדי, זה יעבור ../images/Emo3.gif

אני תמיד ניסיתי להזיז את הבטן, להזיז את הרגל, למצוא תנוחה. לפעמים זה מקל קצת, ובדרך כלל לא. לרוב זה עובר לאחר הלידה.

רעות110

New member
כאבים במפשעה../images/Emo2.gif

אני בשבוע 34 ומזה 3 ימים סובלת מכאבים במפשעה ולחץ בבטן התחתונה אשר באים לידי ביטוי רק בהליכה (בישיבה ושכיבה אני לא מרגישה הכאבים). מה זה? ממש קשה לי ללכת...
רעות

תּמר

New member
מציעה לך לבדוק

סביר להניח שזה הלחץ של התינוק. כשאת עומדת, כוח המשיכה פועל בדיוק לכיוון הזה. מצד שני, לחצים בבטן התחתונה מצריכים בדיקה, כדי לוודא שלא מדובר בהתכווצויות מוקדמות.

Kesem_

New member
לללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאא ../images/Emo12.gif

לא רוצה ללדת, עוד לא מיציתי את ההריון

תּמר

New member
../images/Emo13.gif אם ימשיכו הכאבים

תרגישי את המיצוי מהר מאוד...

ritush2002

New member
גם לי זה קורה לפעמים

אז אני פשוט שוכבת על צד שמאל ובעדינות מזיזה את הבטן, בדרך כלל זה גם גורם לעובר לשנות תנוחה ואז הכאב עובר כלא היה. וגם, כמובן, לדבר איתו קצת תוך כדי תמיד עוזר

Kesem_

New member
נראה לי שאני אנסה את זה.....

אני אלך לדבר איתו קצת ולנסות לשכנע אותו לזוז טיפה...

Kesem_

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo41.gif../images/Emo124.gif עדכון ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הוא זז
הוא מצא מקום אחר להתמקם בו
(כנראה השלפוחית
) לא תפוס יותר
אפשר לזוז
אפשר ללכת בלי לצלוע
איזה כיף
איזו הרגשת שחרור

tookmy

New member
../images/Emo24.gif ממני

לא יעזור לא יזיק. מקוה שאת כבר מרגישה יותר טוב.

blingblong

New member
מה לגבי דקירות מאיזור הנרתיק?

י שלי את זה כבר כמה ימים. מישהי מכירה?

yenty

New member
מכירה

בספר כתוב שזה רגיל בחודשים מתקדמים. אז לא להבהל. אבל בביקור הקרוב כדאי להגיד לרופא.

מלינדה1

New member
../images/Emo41.gifמה זאת אומרת ללחוץ? ../images/Emo41.gif

ככל שהזמן חולף (והוא חולף מהר! מאחוריי כבר 38 שבועות מלאים...) אני מוטרדת יותר ויותר מהשאלה מה זה ללחוץ. איפה לוחצים? חלק אומרים שלוחצים בשרירי הבטן מלמעלה תוך כדי נשיפה לתוך אגרוף והרפיית רצפת האגן, חלק אומרים בדיוק להיפך - שזה כמו בשירותים #2, כמו ממש לחיצות למטה. אני יודעת שזה כמעט בלתי אפשרי להסביר איך לוחצים במילים (ועוד בכתב), אבל אני אשמח אם הלוחצות המנוסות, המיילדות והדולות, ינסו להסביר לי בכל זאת. ואם זה לא עוזר, ואחרי שעשיתי קורס (אמנם בבית חולים...), האם זה נראה לכן אפשרי לעשות משהו כמו פגישת הכנה חד פעמית וקרובה עם מדריכה לפני הלידה?

למעלה