שרשור עבר-שבוע-והנה-עוד-התקדמות

CibiHeart92

New member
אתה..עושה את הפאוור ריינג'ר...

ציפיותי גבוהות, וגם של המצלמה שלי +_+ (זה ויניל?)

Serf SaN

New member
נופ.

לא התחשק לי גרסת ויניל.. וגם, למצוא את הצבעים יהיה סיוט. אז החלטתי על גרסא אוורירית. לא שלא יהיה לי חם בה, אבל פחות. P:

string chan

New member
לא באמת התקדמתי,

כי ישנתי במקום לתפור. D: אבל בא לי להתלהב מהפאה והאוזניים. תתעלמו מהחוסר סירוק, זה היה בסדר לפני שאחותי החליטה לגעת בזה ><" למה שחכתי לקנות רוכסן, שוב? ;ם;

string chan

New member
באמת?

הייתי בטוחה שלך היו יותר גדולות.
(ואתה יודע, לא באמת *נותנים* לגנוב...
)

Serf SaN

New member
למה?

אם היית מצליחה לטפס בסולם גנבים לקומה 12 בפ"ת, אני בטוח שלא הייתה לך בעיה לגנוב. P: האוזניים שלי נמצאות כאן מול עין כל. XD ולא לא, זה הגודל. :) הזמנת את הגרסת אנימה שלהם?

string chan

New member
יש.... גרסאות? ><

אין לי מושג אז XD בכלל, זו נראתה קצת חנות שקר כזו, שהייתי אפילו קצת מופתעת שבאמת קיבלתי אותן וזה. =\

Serf SaN

New member
אה, ואוו.

הייתי בטוח שקנינו מאותה חנות. אני קניתי מ..בערך החנות היחידה באיביי שמוכרת את זה. מסתבר שיש להם אתר, ושם המשלוח+מוצרים יותר זולים, אז קניתי משם. :} ויש להם מבחר מטורף..

CibiHeart92

New member
אני שונאת בטנות.

בואו לא נדבר על איך נראית בטנת המעיל בחלק העליון. תודה לאל שלא יראה את זה בכלל. חוץ מזה המעיל די בנוי, אני עושה את השוורלים עכשיו ואז את הצווארון ופיצ'יפקס מכנסי מדים יש- צריך רק להצר חולצת מדים יש ללא שרוולים וללא פיצ'יפקס וצריך לקצר אותה יש עבודה.

Serf SaN

New member
באמת?

דווקא פעם אחרונה שתפרתי בטנה (וזאת הייתה הפעם הראשונה שלי) זה דווקא היה ממש כיף.... זה הופך את כל העבודה ל....ממש מקצועית כזאת ורכה למגע. כיף ;;

CibiHeart92

New member
שלא תבין לא נכון

זה ממש מגניב! וזה עושה את הכל נעים וסגור ונחמד אלא אם כן הגזרה שלך מוזרה ממש וזה יוצא בגודל לא נכון. פעם הבאה עושים ביותר חלקים.

Serf SaN

New member
אני פעם קודמת עשיתי בחלק אחד! D:

זה לקח קצת מחשבה, אבל היה ממש מוצלח בסוף. XD

למעלה