שרשור סופ"ש

../images/Emo41.gif שרשור סופ"ש ../images/Emo41.gif

אז איך עבר השבוע?
האם הספקתן לעשות כל מה שתכננתן?
אז מה התוכניות שלכן לסופ"ש הזה? שיהיה לכן סופ"ש נעים, רגוע, שקט, בריא ומלא בחיוכים וכיף.........

מייפלס

New member
השבוע לא היה קל ...

וחוץ מזה שחיכיתי שאמא ואבא יטוסו בשביל לקבוע למכון כושר הזה בשביל הגב , לא תיכננתי שום דבר מיוחד . קבעתי לי אתמול למכון כושר , להיום . אולי אני אנסה לארגן משהו לסוף שבוע , בבית . איזו פעילות לי ולאחיות שלי ( אשמח לרעיונות ) . אכן רגוע ונעים שאמא איננה , ואני ואחיות לומדות להסתדר ולהסתדר בינינו בעבודות הבית .

עדי

שמחה לשמוע שלמרות הפחדים שלך אתן מסתדרות בינכן וחולקות בעבודות הבית. שיהיה לך בהצלחה במכון הכושר.

אלוהים איזה שבוע...

לא הספקתי כלום. פשוט כלום. בקושי זמן לישון היה לי. אתמול דיברתי עם מישהו מצוות אחר שיש לי פרוייקט להרים איתו והוא אמר שזה צריך להיות מוכן ביום חמישי. אמרתי לו שאין בעיה יש לנו עוד מלא זמן.. הוא מסתכל עליי המום ואומר לי: "איך מלא זמן? יש את היום ומחר!!!" בהיתי בו ואני שעה מנסה לנסות להבין איך מיום שני ליום חמישי יש רק יומיים... מסתבר שאתמול היה יום רביעי ולא שני
איןןןןןןןןןןןןן לייייייייי זמןןןןןןןןןן לנשום!! גררררר
אני לא פוגשת חברים, בקושי רואה את הבחור, אני לא נמצאת בבית מרוב עבודה או מרוב דברים שיש לי לעשות, אמא שלי כבר טוענת שאני אורחת בבית ולא גרה [כי אני באה רק להתקלח, להחליף בגדים וטסה לבסיס, לחברים, לבחור או לשאר הדברים שיש לי לעשות]. מישהו מוכן למכור לי זמן? ותוכניות לסופש?! לישון. ברור. רק לישון. לא להפסיק לישון.

ובסוף

הספקתם לגמור את הפרוייקט להיום? אולי תיקחי כמה ימי חופש ותנוחי קצת....... מקווה שיהיה לך סופ"ש גוע עם מספיק שעות שינה וזמן לבחור..........

limf

New member
נכון../images/Emo70.gif

כל שבוע אני משתאה מחדש כיצד ייתכן שכבר יום חמישי והלא "רק אתמול" התחיל השבוע וכל שבוע זה נעשה גרוע יותר [זתומרת שהזמן חולף מהר יותר בהרגשה]. אבל, You know what they say – time flies when you’re having fun… תנוחי הרבה בסופ"ש...

lital172

New member
עונה...../images/Emo23.gif

אז איך עבר השבוע? עבר בסדר...קצת קשה אבל התגברתי .
האם הספקתן לעשות כל מה שתכננתן? לא כל כך...אני מקווה שאני אוכל לאזור אומץ ולהתקשר לחפש איפה להתנדב. זה חשוב לי.
אז מה התוכניות שלכן לסופ"ש הזה?לנוח.. לסיים את הספר.. ובעיקר לבלות עם אחיות שלי. תודה כוכבי על השירשור הזה. הראית לי שיכול להיות טוב. תודה עלייך

מקווה גם

שתמצאי מקום להתנדב, אני יודעת כמה את רוצה את זה וזה באמת יכול לעשות לך המון טוב. אין על מה יקירה, ברור שיכול להיות טוב ויהיה טוב, זה בטוח. שיהיה לך סופ"ש נעים ורגוע......

lital172

New member
../images/Emo23.gif

איך את תמיד עושה לי אושר בלב. תודה שאת מאמינה בי ותודה שאת איתי תמיד. אוהבת אותך. שיהיה לך סוף שבוע מדהים עם הרבה חיוכים משמחים.

חי זר

New member
השבוע שלי ../images/Emo140.gif

זה היה השבוע הראשון לחופש שלי. העבודה שלי טובה לי ואני נהנית בה, אבל היא כל כך קשה. ולאדם רגיש כמוני היא עבודה קשה מאד, ממש סיוטית. אין לי מושג איך אני שורדת בה, והאמת היא שאני לא ממש שורדת. אז השבוע הזה היה לי הקלה גדולה, כמו אבן שירדה לי מהלב, ורק לא רוצה לחשוב על סוף החופש, שיגיע יותר מהר ממה שאני חושבת. אבל בינתיים אני צריכה ללמוד להנות ממה שיש כרגע, לא לחשוב כל הזמן על העתיד המפחיד, זה משהו שאני צריכה ללמוד, אני יודעת. אז כרגע כיף לי. ועוד דבר - היה לי אתמול דייט כזה טוב עם מישהו ממש חמוד. ואני מחכה עכשיו, כי הוא אמור להתקשר אלי להגיד לי אם היה לו כיף והוא רוצה להמשיך להיפגש או לא, ואני נורא מקווה שהוא יגיד שכן, כי הוא היה חמודי ממש. אז תחזיקו לי אצבעות, טוב? זה השבוע שלי.

ברור ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

שיהיה לך המון המון בהצלחה וספרי איך מתקדם אם תרצי, אשמח לשמוע. כ"כ שמחה לקורא אותך ככה. שיהיה לך המשך חופש נעים, כיף עם המון דברים מהנים ו-

y a l d a 1 7

New member
מחזיקה לך אצבעות...

המון בהצלחה מותק! ובאמת, תעדכני
שמחה לקרוא אותך ככה עם מצב רוח טוב, נהנת... שיהיה לך סופ"ש נעים.

חי זר

New member
תודה ילדונת...

ועידכנתי בשרשור השני - הוא התקשר אלי הרגע, ואנחנו קובעים שוב. ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!

y a l d a 1 7

New member
ישששששששששששששששששששששששש../images/Emo13.gif

חחחח מתוקה, שיהיה המון המון בהצלחה. הכי חשוב, תהני מזה! -
-

למעלה