שרשור סופ"ש

lital172

New member
זה השבוע שלך../images/Emo23.gif

מחזיקה לך אצבעות הכי שרק אפשר... אני שמחה שאת נהנית בעבודה למרות שקשה לך .מקווה שלאט לאט תלמדי להתמודד ויהיה לך כייף בה. ובקשר לבחור כמו שכבר אמרתי ..המון המון בהצלחה.
אותך.

נעמשהיא

New member
בונז'ור

אהההההההה רשמתי עכשיו הודעה ממש ארוכה וזה ממש מתסכל פה עם המחשב הצרפתי הזה (מצאתי את הת' והש' לפחות!) והיא נמחקה לחלוטין! נו, מילא. אז תוכניות לסופ"ש? אני מניחה שיעשו לנו פה כמה מסיבות פרידה לפני שהמשלחות מתפזרות בשבת בבוקר מה שאומר שאת שבת אבלה ברכבת מפריז לעיר שלי בגרמניה בשינה אחרי לילה של חגיגות. אני ממש מחכה כבר לחזור לגרמניה. אפילו מתגעגעת. כנראה שכן התאקלמתי שם אחרי הכל. הדירה שלי אפילו הפכה כבר ל"בית". יאלה זזתי לארוחת צהריים. אני כבר יותר מעשר דקות מנסה להקליד את ההודעה המעצבנת הזו!

ואווו זה משמח לשמוע

שאת מתגעגעת לגרמניה, זה אכן מעיד על התאקלמות. תהני במסיבות שיעשו לכן ושתהייה לך נסיע טובה בחזרה

shiran sarig

New member
../images/Emo42.gif

השבוע היה מוזר, הוא עבר ממש ממש מהר ולא ברור...
אפשר לומר שהספקתי לעשות את כל מה שתכננתי ובאמת רציתי לעשות...
אני נוסעת היום לשלושה ימים של גיבוש משפחתי אני שני האחים שלי וההורים
סופ"ש נעים!! "אל תחפשי משמעויות בשמיים..." טוב בסדר לא מחפשת =]

שירן

שמחה לשמוע שעבר לך מהר והספקת לעשות כל מה שתכננת. תהני המון בגיבוש המשפחתי ותשמרי על עצמך. אם תרצי אשמח לשמוע איך היה כשתחזרי.

lital172

New member
מקווה שיהיה לך כיף ושתהני

וששבוע הבא יהיה לך שבוע טוב עם הרב החיוכים משמחים. תשמרי על החיוך שלך זה הכי חשוב.

pasiflora1

New member
שבוע קשה עבר על כוחותינו...

איך עבר השבוע? היה ארוך, היה קשה, כל יום עבודה מהבוקר עד הלילה... בחיי זה מעייף יותר משחשבתי...
האם הספקתן לעשות כל מה שתכננתן? אם כל מה שתיכננתי היה לעבוד אז כן, בהחלט. אבל רציתי גם לנוח קצת וזה לא ממש קרה....
אז מה התוכניות שלכן לסופ"ש הזה? לצערי אני עובדת גם בסופ"ש, גם שישי וגם שבת, אפילו עכשיו רק עברתי בבית לחצי שעה ואני כר בדרכי לעבודה השניה להיום.... נו מה לעשות, ככה זה כשצריך כסף.... סופ"ש נפלא לכולן

lital172

New member
מקווה שיהיה לך קצת זמן לעצמך

בין כל העבודה הזאת. חשוב הכסף. אבל את יותר חשובה. תנוחי מדי פעם. אוהבת אותך..מאחלת לך סוף שבוע רגוע ושקט עם הרבה אהבה וחיוכים בלב.

קשה..)=

אז איך עבר השבוע? לא ממש טוב, היה קשה... עליתי נראה לי גם ירדתי לאדעת... נמאס לי האם הספקתן לעשות כל מה שתכננתן? לא ממש לא! )= אז מה התוכניות שלכן לסופ"ש הזה? להיות במלון ולעשות מה שאימא רוצה.. אווף שיהיה לכן סופ"ש נעים, רגוע, שקט, בריא ומלא בחיוכים וכיף......... תודה (= הלוואי.

lital172

New member
מקווה

באמת יהיה לך סופ"ש קצת יותר רגוע מעכשיו ושתוכלי להנות ולחייך כי טוב לך.. הלוואי והאושר שלך לא היה תלוי במשקל. אוף... אוהבת

רזושש

New member
השבוע הזה היה די רע.

אין לי אפילו סיבה לסכם אותו כי הוא היה נורא. כל יום היה ארוך, מתיש ומלא בכי.

lital172

New member
רזוש יקרה

רוצה לספר קצת למה רע?... מקווה שיהיה לך סוף שבוע רגוע ושתוכלי לחייך מהלב..

רזושש

New member
רע כי...

כל יום רבתי עם אמא מחדש על אוכל. פה צריך לאכול, שם לא צריך לאכול. כל שניה ושניה בזבזתי במחשבות על זה. הראש שלי מתפוצץ מרוב לחשוב על משוה שמצד אחד הוא שטותי ושולי אבל הפך להיות מרכז כל חיי. וכל הזמן לבכות כי אני לא אוהבת את מה שאני רואה במראה, ומחשבות חולניות כאלה עוברות לי בראש. וצעקות ולריב עם אמא שבוכה כי אני עושה לה את החיים קשים כי אני לא אוכלת (כאילו שאני בחרתי להכנס לזה לבד), וההכחשות, וההמתנה הזאת עד שהפסיכולוגית הזאת תתקשר כדי שאני יוכל להתחיל את הטיפול שאני בכלל עדיין לא שלמה איתו. וסתם, המחשבות האלה יהרגו אותי בסופו של דבר.

lital172

New member
קשה לשמוע

אבל זה רק בגלל שהיא דואגת לך כל כך..למרות שקשה לך תכריחי את עצמך לאכול את חייבת. קשה עם המחשבות החולות אבל אל תתני לזה לנצח אותך את חזקה מזה..מקווה שיהיה בסדר..תאכלי רזי..הגוף שלך צריך את זה...
מקווה שעזרתי קצת.

כמה טוב שהוא הגיע

אז איך עבר השבוע? שבוע השירדות. שבוע של חגיגות יום הולדת ואכילה....... האם הספקתן לעשות כל מה שתכננתן? תלוי. דברים בצבא ברור שלא, לא היה לי כח וסלבנות, רק לדברים הדחופים.וזהו לא כל כך תכננתי דברים.... אז מה התוכניות שלכן לסופ"ש הזה? לנוח. ים, ומסיבה (בתקווה שזה יקרה)

lital172

New member
בתקווה שזה יקרה

אני מתפללת יחד איתך. שיהיה לך כיף ותעשי חיים. אוהבת אותך ילדת זהב שלי

למעלה