שרשור מודיעין והכוונה 22-24/9

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מרוטשילד לרחוב האצ"ל מגיע קו 83

2 שאלות
1. אני צריכה להגיע ממרכז ראשל"צ (רח' רוטשילד) לא.ת.ח רח' האצ"ל. איזה קו מגיע לשם? 2. א. אני צריכה להגיע ממרכז ראשל"צ (כולל הרצל, רוטשילד, ז'בוטינסקי) לת"א נאות אפקה א' סוף רח' בני אפריים. אילו קווים מגיעים לשם? ב. אילו קווים מגיעים מצ"א נאות אפקה א' למרכז ראשל"צ?
של אגד. אפשר גם לקחת קו 19 של דן מרח' ז'בוטינסקי. הוא מגיע למרחק 5 דק' הליכה מרח' האצ"ל, אבל לוקח לו פחות זמן להגיע לשם. ממרכז ראשל"צ לנאות אפקה - אפשר לקחת רכבת מהראשונים לתחנת בני ברק שקרובה לאיזור (כל הרכבות מהראשונים ממשיכות לבני ברק) ומשם אוטובוס (נדמה לי שקו 20 אבל חכי לתשובות יותר אמינות), או לקחת קו 274 מרחוב הרצל לרכבת תל אביב מרכז ומשם אוטובוס

cherries

New member
תודה! ../images/Emo24.gif אבל

של אגד. אפשר גם לקחת קו 19 של דן מרח' ז'בוטינסקי. הוא מגיע למרחק 5 דק' הליכה מרח' האצ"ל, אבל לוקח לו פחות זמן להגיע לשם. ממרכז ראשל"צ לנאות אפקה - אפשר לקחת רכבת מהראשונים לתחנת בני ברק שקרובה לאיזור (כל הרכבות מהראשונים ממשיכות לבני ברק) ומשם אוטובוס (נדמה לי שקו 20 אבל חכי לתשובות יותר אמינות), או לקחת קו 274 מרחוב הרצל לרכבת תל אביב מרכז ומשם אוטובוס
תודה!
אבל
איזה קו לקחת מרכבת ת"א מרכז לנאות אפקה א'? ואיך לחזור משם בחזרה למרכז ראשל"צ? וואי רק בשביל ראיון עבודה לעבור את כל זה..

קובי לו

New member
לראשל"ץ מאפקה קו 40

2 שאלות
1. אני צריכה להגיע ממרכז ראשל"צ (רח' רוטשילד) לא.ת.ח רח' האצ"ל. איזה קו מגיע לשם? 2. א. אני צריכה להגיע ממרכז ראשל"צ (כולל הרצל, רוטשילד, ז'בוטינסקי) לת"א נאות אפקה א' סוף רח' בני אפריים. אילו קווים מגיעים לשם? ב. אילו קווים מגיעים מצ"א נאות אפקה א' למרכז ראשל"צ?
לראשל"ץ מאפקה קו 40
אבל עד לתחנת בני ברק, מול קניון איילון/אצטדיון לאומי בר"ג. משם רכבת אחת (אין צורך בהחלפות) עד לתחנת הראשונים. מהרכבת בראשון ועד למרכז העיר או מוניות שירות או קווי אוטובוס ואפשר גם ברגל, 15 דקות הליכה בממוצע.

urilei

New member
מ-274 ל-40

2 שאלות
מ-274 ל-40
מומלץ לבצע את ההחלפה בעזריאלי, ולא בשום מקום אחר ד"א: החלפה לקו 40 יש גם ל-174 בדרך מנחם בגין, אם מסיבה כלשהי יותר נוח לך לנסוע בו. אבל לא בטוח שממש באותה תחנה כמו 274 בעזריאלי.

שמש82

New member
חיפה-נתניה(אזור תעשיה ספיר)

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
אני צריכה להגיע ביום שני, מחיפה לאזור תעשיה ספיר (רח' המלאכה ליתר דיוק). חשבתי להגיע ברכבת לנתניה, ומשם לנסוע באוטובוס לאזור תעשיה, אבל לא הצלחתי למצוא אוטובוס כזה.. האם ישנם אוטובוסים ישירות מתחנת הרכבת לאזור, כי אם לא, אולי כדאי להגיע לתחנה מרכזית בנתניה? תודה על העזרה!

846

Active member
אין רכבת לאזור התעשיה

אני צריכה להגיע ביום שני, מחיפה לאזור תעשיה ספיר (רח' המלאכה ליתר דיוק). חשבתי להגיע ברכבת לנתניה, ומשם לנסוע באוטובוס לאזור תעשיה, אבל לא הצלחתי למצוא אוטובוס כזה.. האם ישנם אוטובוסים ישירות מתחנת הרכבת לאזור, כי אם לא, אולי כדאי להגיע לתחנה מרכזית בנתניה? תודה על העזרה!
אין רכבת לאזור התעשיה
מה שכדאי זה לקחת את קו 947 מחוף הכרמל לתחנה המרכזית בנתניה ומשם קו 48 לאזור התעשיה.

indigo boy

New member
אפשר לקחת רכבת לבית יהושע

ומשם יש מוניות שירות של שי-לי לאיזור התעשיה, אני לא יודע אם הן עוברות את כל האיזור אבל הן מגיעות לאיקאה.

שמש82

New member
המוניות האלו נוסעות כל היום?

ומשם יש מוניות שירות של שי-לי לאיזור התעשיה, אני לא יודע אם הן עוברות את כל האיזור אבל הן מגיעות לאיקאה.
המוניות האלו נוסעות כל היום?

846

Active member
עידכון לצפונים.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
עידכון לצפונים.
ביום א' מוצאי החג, נוספה נסיעה בקו 845 מת"א לק"ש בשעה 15:30 בנוסף ל 842 הקבוע.

ללונה פארק..

ללונה פארק..
אני גרה בראשון ורציתי לדעת עם איזה אוטובוס אני יכולה להגיע ללונה םארק בת''א...אני יודעת שאין אוטובוס ישיר אפשר להגיד שאני אסע מפה לעזריאלי..משמה יש אוטובוס שמגיע ללונה םארק!?.... תודה מראש! מורנושש

קובי לו

New member
אם את גרה במרכז ראשון או במזרח

ללונה פארק..
אני גרה בראשון ורציתי לדעת עם איזה אוטובוס אני יכולה להגיע ללונה םארק בת''א...אני יודעת שאין אוטובוס ישיר אפשר להגיד שאני אסע מפה לעזריאלי..משמה יש אוטובוס שמגיע ללונה םארק!?.... תודה מראש! מורנושש
עדיף לך רכבת. רכבת אחת מתחנת הראשונים ואת יורדת בתחנת ת"א האונ' (מרכז הירידים) והולכת בדיוק 8 דקות הליכה איטית ואת בלונה פארק. תחנת הרכבת של ראשון נמצאת בשד' קים לא רחוק מצומת גן הורדים, כ-10 עד 15 דקות הליכה מהמדרחוב של מרכז ראשל"ץ.

קובי לו

New member
שד' נים ולא קים. (עיר תאומה בצרפת)

עדיף לך רכבת. רכבת אחת מתחנת הראשונים ואת יורדת בתחנת ת"א האונ' (מרכז הירידים) והולכת בדיוק 8 דקות הליכה איטית ואת בלונה פארק. תחנת הרכבת של ראשון נמצאת בשד' קים לא רחוק מצומת גן הורדים, כ-10 עד 15 דקות הליכה מהמדרחוב של מרכז ראשל"ץ.
שד' נים ולא קים. (עיר תאומה בצרפת)

תודהה עוד משהו...

תודהה עוד משהו...
לתחנת רכבת ממערב החדש איך אני מגיעה?...קו 5 או 14 מגיעים??!

M r s J o n e s

New member
באפ לכיש.

באפ לכיש.
יש קווי אוטובוס שמגיעים לשם מקרית גת?או מכל מקום אחר?

ToTos KiD

New member
שאלה

באפ לכיש.
יש קווי אוטובוס שמגיעים לשם מקרית גת?או מכל מקום אחר?
שאלה
כמה זמן לוקח בדר"כ בבוקר להגיע מת"מ ת"א לת"מ ב"ש בקו 370 (תקנו אותי אם יש קו אחר או טוב יותר), בהתחשב בפקקים וכו'? (מדובר על יום שני, אגב) האם יש אוטובוס מצומת רעננה לת"מ ב"ש? כמו כן כמה זמן לוקח להגיע מת"מ ב"ש למחנה לסקוב (בה"ד 1) בקו 60 של מטרופולין בשעות הבוקר (גם יוןם שני)? והאם ידוע האם יהיו/מתי ואיפה יהיו עיצומים ביום שני? תודה רבה וחג שמח!

ירושלים לכפר סבא

ירושלים לכפר סבא
צריך להגיע מירושלים לכפר סבא (אפשר אפילו רעננה אבל עדיף כפר סבא) מחר ביום שני הבעיה זה השעה יש לי רכבת באיזה 9 אבל אני רוצה שזה יהיה כמה שיותר מאוחר אין לי בעיה להחליף תחנות בתל אביב יש איזה דרך לצאת משם נגיד ב-11 ? תודה מראש

מדובר כמובן על שעות הערב (=

ירושלים לכפר סבא
צריך להגיע מירושלים לכפר סבא (אפשר אפילו רעננה אבל עדיף כפר סבא) מחר ביום שני הבעיה זה השעה יש לי רכבת באיזה 9 אבל אני רוצה שזה יהיה כמה שיותר מאוחר אין לי בעיה להחליף תחנות בתל אביב יש איזה דרך לצאת משם נגיד ב-11 ? תודה מראש
מדובר כמובן על שעות הערב (=

samata

New member
רח' עוזיאל בר"ג

רח' עוזיאל בר"ג
האם יש קו שמגיע לרחוב הזה מתחנת האוטובוסים הסמוכה לעזריאלי? אם לא, אז קו שיגיע כמה שיותר קרוב למספר 72 ברחוב עוזיאל גם יעזור מאוד. תודה ושנה טובה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה