שרשור מודיעין והכוונה 22-24/9

מצב
הנושא נעול.

אמשל1

New member
ממודיעין לקריות

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
ממודיעין לקריות
לבעלי הנסיון שבכם - איך אני מגיע היום בתחבורה ציבורית ממודיעין לקריות (במידת הצורך יש לי הקפצה לתל אביב)

קובי לו

New member
סליחה?! סליחה סליחחותיים ?!?!

ברכבת
לוחות זמנים אתה יכול למצוא אם תלחץ על הכחול
סליחה סליחחותיים סליחותלתיים ?!?!?!?!?!? היום רכבת ??? אין רכבות בשבת או בשבתון. היות וגם מחר (מהיום בערב) זה גם יום שבתון עפ"י חוק והלכה גם יחד, אין רכבות. זה גם מופיע מפורשות באתר הרכבת. היום זה כאילו גם כן יום ששי בלילה. אין לא אוטובוסים ואין גם רכבות. במקסימום יש, פה ושם, מוניות שירות ומוניות ספיישל.

אמשל1

New member
יש מוניות שירות מתל אביב?

סליחה סליחחותיים סליחותלתיים ?!?!?!?!?!? היום רכבת ??? אין רכבות בשבת או בשבתון. היות וגם מחר (מהיום בערב) זה גם יום שבתון עפ"י חוק והלכה גם יחד, אין רכבות. זה גם מופיע מפורשות באתר הרכבת. היום זה כאילו גם כן יום ששי בלילה. אין לא אוטובוסים ואין גם רכבות. במקסימום יש, פה ושם, מוניות שירות ומוניות ספיישל.
יש מוניות שירות מתל אביב?
מיקום / טלפון?

bdman9

New member
מת"א תחנה מרכזית, לרמת גן הרוא"ה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
מת"א תחנה מרכזית, לרמת גן הרוא"ה
אני צריך להגיע מתחנה מרכזית חדשה בת"א, לרמת גן ברחוב הרוא"ה 2. איזה קווים מגיעים לשם?

niromy

New member
איזו תחנת רכבת הכי קרובה לטכני?

לבסיס הטכני בחיפה איזו הכי קרובה מבין השלוש? בת גלים, מרכז או חוף הכרמל?

קובי לו

New member
לטכני צמודה תחנת חוצות המפרץ

לבסיס הטכני בחיפה איזו הכי קרובה מבין השלוש? בת גלים, מרכז או חוף הכרמל?
מבין השלוש שנקבת בשמן הכי קרובה חיפה מרכז. אבל הן לב המפרץ יותר קרובה והכי הכי קרובה, כמעט צמודה, זו כאמור חוצות המפרץ.

niromy

New member
אני יודעת... אבל בשביל להגיע בזמן

מבין השלוש שנקבת בשמן הכי קרובה חיפה מרכז. אבל הן לב המפרץ יותר קרובה והכי הכי קרובה, כמעט צמודה, זו כאמור חוצות המפרץ.
לבסיס אני צריכה לעלות על רכבת שעוצרת רק בתחנות האלו. מחיפה מרכז איך אני מגיעה לבסיס? יש אוטובוס?

מתחנת חיפה מרכז

לבסיס אני צריכה לעלות על רכבת שעוצרת רק בתחנות האלו. מחיפה מרכז איך אני מגיעה לבסיס? יש אוטובוס?
מתחנת חיפה מרכז
עליך לקחת קו 103 עד למרכזית המפרץ. משם קווים 8 או 58 לטכני. כל הקווים הם של אגד.

niromy

New member
התחנה של חוצות המפרץ זה מרחק הליכה

התחנה של חוצות המפרץ זה מרחק הליכה
מהטכני? גם כשיש עליי תיק כבד וענק של הצבא?

cherries

New member
2 שאלות

2 שאלות
1. אני צריכה להגיע ממרכז ראשל"צ (רח' רוטשילד) לא.ת.ח רח' האצ"ל. איזה קו מגיע לשם? 2. א. אני צריכה להגיע ממרכז ראשל"צ (כולל הרצל, רוטשילד, ז'בוטינסקי) לת"א נאות אפקה א' סוף רח' בני אפריים. אילו קווים מגיעים לשם? ב. אילו קווים מגיעים מצ"א נאות אפקה א' למרכז ראשל"צ?

cherries

New member
*צ"א=ת"א

2 שאלות
1. אני צריכה להגיע ממרכז ראשל"צ (רח' רוטשילד) לא.ת.ח רח' האצ"ל. איזה קו מגיע לשם? 2. א. אני צריכה להגיע ממרכז ראשל"צ (כולל הרצל, רוטשילד, ז'בוטינסקי) לת"א נאות אפקה א' סוף רח' בני אפריים. אילו קווים מגיעים לשם? ב. אילו קווים מגיעים מצ"א נאות אפקה א' למרכז ראשל"צ?
*צ"א=ת"א

מצב
הנושא נעול.
למעלה