שרשור מודיעין והכוונה 21/9/06

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור מודיעין והכוונה 21/9/06../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!

../images/Emo208.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!

דנירוני

New member
מוניות שרות בשבת לרחובות

אחת, שתיים, ו...
‏................. 3.......
מוניות שרות בשבת לרחובות
שלום רציתי לדעת אם יש מוניות שרות מהתחנה המרכזית בת"א לרחובות בשעות אחר הצהריים של שבת, ערב חג שני. תודה רבה.

urilei

New member
הגיוני שכן

מוניות שרות בשבת לרחובות
שלום רציתי לדעת אם יש מוניות שרות מהתחנה המרכזית בת"א לרחובות בשעות אחר הצהריים של שבת, ערב חג שני. תודה רבה.
הגיוני שכן
אף אחד לא מבטיח לך את זה...

raminec

New member
יש מוניות שירות 24x7, מנסיון../images/Emo70.gif

מוניות שרות בשבת לרחובות
יש מוניות שירות 24x7, מנסיון

aviad 83

New member
האם יש מונית שירות מת"א לחיפה ?

אם כן כמה עולה הנסיעה? ואיפה הוא עצר בחיפה? תודה רבה

חריש

New member
מוניות עמל מרחוב החלוץ

אם כן כמה עולה הנסיעה? ואיפה הוא עצר בחיפה? תודה רבה
מוניות עמל מרחוב החלוץ
המוניות יוצאות מרחוב החלוץ פינת הנביאים. לגבי מחיר - סביב ה-30 ש"ח, אבל אני לא זוכר מחיר מדויק. נסה להתקשר אליהם - 04-8662324

daniela21

New member
איזה קו מגיע לרח' המרכבה בחולון?

אני צריכה להגיע למרכבה 8 ואין לי מושג על איזה קו של אגד/דן עלי לעלות מכיוון ת"א/ר"ג. תודה!

אוהד11

New member
מת"א הכי קרוב קו 3 עד רחוב הפלד, או

אני צריכה להגיע למרכבה 8 ואין לי מושג על איזה קו של אגד/דן עלי לעלות מכיוון ת"א/ר"ג. תודה!
מת"א הכי קרוב קו 3 עד רחוב הפלד, או
מת"מ עד כביש 44 פינת רחוב המלאכה עם 157/451/461/201/96

lego man

New member
גם קו 143 של דן מתל השומר...

גם קו 143 של דן מתל השומר...
צריך לבדוק תדירות ושעות פעילות באתר של דן או במודיעין דן

shironet3

New member
הגעה לאילת

הגעה לאילת
ביום רביעי הבא אני אמורה להגיע לאילת, בשעה הכי מוקדמת שאני יכולה. לצערי, אני גם צריכה להיות בצריפין עד בערך 15:30-16:00 (קרוב לשער ראשון). איך אני מגיעה משם, בהתחשב בשעות, לאילת? איזה אוטובוסים לקחת? (כאמור, כמה שיותר מהר, יותר טוב!)

shironet3

New member
ועוד פרט מידע-

הגעה לאילת
ביום רביעי הבא אני אמורה להגיע לאילת, בשעה הכי מוקדמת שאני יכולה. לצערי, אני גם צריכה להיות בצריפין עד בערך 15:30-16:00 (קרוב לשער ראשון). איך אני מגיעה משם, בהתחשב בשעות, לאילת? איזה אוטובוסים לקחת? (כאמור, כמה שיותר מהר, יותר טוב!)
ועוד פרט מידע-
אני חיילת, הבנתי שיש טיסות על בסיס מקום פנוי לאילת ב100 ש"ח לחיילים: א. האם לרוב יש בטיסות הללו מקומות פנויים? ב. האם יש טיסות בשעות מתאימות מבחינתי? איפה בודקים לוח זמנים?

אלון 58

New member
לא ידוע לגבי בסיס מקום פנוי...,

ועוד פרט מידע-
אני חיילת, הבנתי שיש טיסות על בסיס מקום פנוי לאילת ב100 ש"ח לחיילים: א. האם לרוב יש בטיסות הללו מקומות פנויים? ב. האם יש טיסות בשעות מתאימות מבחינתי? איפה בודקים לוח זמנים?
אבל כדאי לך לנסות לברר לו"ז באתרים המצורפים.

shironet3

New member
../images/Emo51.gif דיברתי איתם, וקצת מטריד אותי

אבל כדאי לך לנסות לברר לו"ז באתרים המצורפים.
דיברתי איתם, וקצת מטריד אותי
הנושא של על בסיס מקום פנוי, אז אני חוזרת לאוטובוסים, אם יש למישהו עצות
.

אלון 58

New member
לא ברור מהודעתך מה קודם...,

דיברתי איתם, וקצת מטריד אותי
הנושא של על בסיס מקום פנוי, אז אני חוזרת לאוטובוסים, אם יש למישהו עצות
.
האם עליך להיות מוקדם באילת,ובמשך היום לחזור למרכז ולצריפין,או שמא עליך לצאת מצריפין ולנסוע משם לאילת,השתדלי להבהיר וננסה לעזור לך,
.

shironet3

New member
היי ../images/Emo13.gif

האם עליך להיות מוקדם באילת,ובמשך היום לחזור למרכז ולצריפין,או שמא עליך לצאת מצריפין ולנסוע משם לאילת,השתדלי להבהיר וננסה לעזור לך,
.
היי

בתחילת היום אני בצריפין. אני מתוכננת לצאת מצריפין בסביבות השעה 15:30- 16:00 (דרך שער ראשון, ככל הנראה). בהמשך היום אני רוצה לסוע לאילת... עצות? (אגב, ה394 שיוצא מת"א הוא אותו אחד שמגיע לב"ש?)

אלון 58

New member
אז ככה...:

היי

בתחילת היום אני בצריפין. אני מתוכננת לצאת מצריפין בסביבות השעה 15:30- 16:00 (דרך שער ראשון, ככל הנראה). בהמשך היום אני רוצה לסוע לאילת... עצות? (אגב, ה394 שיוצא מת"א הוא אותו אחד שמגיע לב"ש?)
אז ככה...:
לפי אתר אגד,עליך להשתדל ולהגיע לתחנה-המרכזית בתל-אביב עד 16:45,לשעות אלו יוצא האוטובוס האחרון בקו 394 לאילת ב-17:00,בתקוה שיש עדיין מקומות,מאחר והשניים הבאים,יוצאים כמעט במקביל בחצות-וחצי(00:30),אחד רגיל בקו 394,והאחר בקו 399 שתחנת-המוצא שלו היא בחדרה,אבל לפי אתר אגד הוא אוסף גם בת"א. 394 מגיע כמובן לבאר-שבע,אבל אינו לוקח נוסעים מת"א לב"ש,תחנת ההורדה הראשונה שלו היא בצומת-הערבה(לפחות ע"פ הכתוב בפרוט של הקו),הוא יכול לאסוף נוסעים לאילת על בסיס מקום פנוי בבאר-שבע. קחי בחשבון נסיעה ממוצעת של כ-5 שעות,תלוי בגורמים שונים. נסיעה טובה ושנה טובה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה