שרשור מודיעין והכוונה 20/9/06

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור מודיעין והכוונה 20/9/06../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!

bdman9

New member
ת"א ת"מ >שכונת תל ברוך, אהרון בקר 8

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
אני צריך להגיע מהתחנה מרכזית החדשה בת"א, לשכונת תל ברוך צפון, ברחוב אהרון בקר 8 במיקדו-סנטר בקומת גן. איזה קו עובר שם? תודה

bdman9

New member
תודה, התקשרתי בסוף לדן ../images/Emo13.gif

אני צריך להגיע מהתחנה מרכזית החדשה בת"א, לשכונת תל ברוך צפון, ברחוב אהרון בקר 8 במיקדו-סנטר בקומת גן. איזה קו עובר שם? תודה
תודה, התקשרתי בסוף לדן

מתחנה מרכזית לעלות בקו 4, עד לאלנבי 99. משם לקחת קו 47 או 48, עד לבני אפריים 246. אחריה הליכה קצרה של 10 דקות, עד לתל ברוך 8.

אוי ואבוי לנו אם זה מה שאמרו לך בדן

תודה, התקשרתי בסוף לדן

מתחנה מרכזית לעלות בקו 4, עד לאלנבי 99. משם לקחת קו 47 או 48, עד לבני אפריים 246. אחריה הליכה קצרה של 10 דקות, עד לתל ברוך 8.
סיבובים מיותרים והחלפה מיותרת. אין לך שום סיבה בעולם לעבור דרך אלנבי (???) מגיעים לשכונה בדיוק: אגד:524,525,531,532 דן (מהתחנה המרכזית הישנה) - 40. נסיעה טובה!

bdman9

New member
../images/Emo122.gif

סיבובים מיותרים והחלפה מיותרת. אין לך שום סיבה בעולם לעבור דרך אלנבי (???) מגיעים לשכונה בדיוק: אגד:524,525,531,532 דן (מהתחנה המרכזית הישנה) - 40. נסיעה טובה!

תודה על התיקון, קורה שהנציגים טועים, לא נורא
.

A Broken Mirror

New member
לא יודעת...

עזרה די דחופה בהכוונה
מראשון לציון- לבת ים רחוב אורט ישראל 7- לבית ספר הבנים- איך אני מגיע?
לא יודעת...
אך באופן כללי, אוטבוסים שמגיעים מראשל"צ לבת ים, יש 83, 84 (אגד) וגם 85. אם לא תהיה לך בררה נסה להשתמש בהם ובבת ים לקחת אוטבוס אחר.

מה פתאום

מה פתאום
כל קווי אגד שציינת 531/532/524/525בכלל לא עוברים בבני אפרים.רק 521 שנוסע 3 נסעיות ביום.

למה מה פתאום?

מה פתאום
כל קווי אגד שציינת 531/532/524/525בכלל לא עוברים בבני אפרים.רק 521 שנוסע 3 נסעיות ביום.
למה מה פתאום?
כל הקווים הנ"ל מגיעים לצומת הפיל שזה פנחס רוזן פינת בני אפרים, לא? חמש דקות הליכה נינוחה ממיקדו סנטר.

לא מסכים אתך כ"כ כי:

למה מה פתאום?
כל הקווים הנ"ל מגיעים לצומת הפיל שזה פנחס רוזן פינת בני אפרים, לא? חמש דקות הליכה נינוחה ממיקדו סנטר.
לא מסכים אתך כ"כ כי:
הם מורידים או ברחוב צה"ל (יעני צהלה) או ב-206 שזה קצת רחוק ולא כולל את כל הסיבוב של קניון איילון. ב-47/48 יורדים בתחנה של רחוב לאה וזה מול רח' אהרון בקר. מס'15 זה הכיכר שלפני מיקדו....

A Broken Mirror

New member
המליצו לי לשאול כאן ../images/Emo13.gif לגבי טיולים

המליצו לי לשאול כאן
לגבי טיולים
איך מגיעים מת"א לכינרת? כלומר אילו אוטבוסים יש שמגיעים לחופי כינרת הנפלאים?
+נ.ב. 1: באילו חופים בכינרת ניתן ללון עם אוהל? ומניסיונכם - היכן הכי כדאי? היכן פחות צפוף..? +נ.ב. 2: אשמח לקבל מידע גם לגבי אוטבוסים שמגיעים לאתרים או למסלולים (שמתאימים יותר לעונה הזאת) בארצנו היפה :) אשמח מאוד גם לקבל המלצות על מסלולים יפים ומהנים, שההליכה בהם לא קלה מידי, ואולי אף קשה. לפני כשנה הומלצתי על מסלול "יהודיה התחתון", וזה באמת היה ממש נהדר .

Roobie

New member
קח את קו 843

המליצו לי לשאול כאן
לגבי טיולים
+נ.ב. 1: באילו חופים בכינרת ניתן ללון עם אוהל? ומניסיונכם - היכן הכי כדאי? היכן פחות צפוף..? +נ.ב. 2: אשמח לקבל מידע גם לגבי אוטבוסים שמגיעים לאתרים או למסלולים (שמתאימים יותר לעונה הזאת) בארצנו היפה :) אשמח מאוד גם לקבל המלצות על מסלולים יפים ומהנים, שההליכה בהם לא קלה מידי, ואולי אף קשה. לפני כשנה הומלצתי על מסלול "יהודיה התחתון", וזה באמת היה ממש נהדר .
קח את קו 843
(תל-אביב קצרין) רד איתו באחד החופים, ממליץ על חוף לבנון. אפשר ללון שם עם אוהל. תהנה

harhanegev

New member
לגבי קו 843 :

המליצו לי לשאול כאן
לגבי טיולים
לגבי קו 843 :
חשוב לזכור, שהוא קיים רק פעם ביום ברוב הימים. אז תבדקו באתר אגד, ותראו אם הזמנים הללו מתאימים לכם בכלל.

Roobie

New member
צודק

לגבי קו 843 :
חשוב לזכור, שהוא קיים רק פעם ביום ברוב הימים. אז תבדקו באתר אגד, ותראו אם הזמנים הללו מתאימים לכם בכלל.
צודק
יש גם את קו 835 לטבריה שיש בתדירות יחסית גבוהה (מת.מ. תל-אביב), ואפשר מטבריה לקחת מונית לאחד החופים הקרובים, או קו אוטובוס שמגיע לצד המזרחי של הכנרת שם נמצאים החופים היותר טובים (לדעת רוב האנשים שאני מכיר). יש כאן מישהו שמכיר את הקוים מטבריה?

harhanegev

New member
בדקתי:

המליצו לי לשאול כאן
לגבי טיולים
בדקתי:
מטבריה למזרח הכנרת ולדרום רמת הגולן יש את קו 15 וקו 19 של אגד. 4 פעמים ביום בדרך כלל, אז רצוי לבדוק זמנים מראש כדי לא להיתקע בהמתנה ארוכה. אם מחליטים בכל זאת לקחת מונית, חשוב להתעקש על הפעלת מונה, לא לאמין לתירוצים המוזרים שיש לחלק מהנהגים. אם הנוסע דורש מונה, חובה להפעיל מונה. זה חוק מדינת ישראל, ומי שלא מכיר בו אולי שייך לרשות הפלשתינית ופועל לפי החוקים שלהם.

A Broken Mirror

New member
אגב איפה בטבריה כדאי לרדת מהאוטבוס

בדקתי:
מטבריה למזרח הכנרת ולדרום רמת הגולן יש את קו 15 וקו 19 של אגד. 4 פעמים ביום בדרך כלל, אז רצוי לבדוק זמנים מראש כדי לא להיתקע בהמתנה ארוכה. אם מחליטים בכל זאת לקחת מונית, חשוב להתעקש על הפעלת מונה, לא לאמין לתירוצים המוזרים שיש לחלק מהנהגים. אם הנוסע דורש מונה, חובה להפעיל מונה. זה חוק מדינת ישראל, ומי שלא מכיר בו אולי שייך לרשות הפלשתינית ופועל לפי החוקים שלהם.
אגב איפה בטבריה כדאי לרדת מהאוטבוס
כדי לעלות על 15\19 או לקחת מונית? מהם שמות התחנות שבמזרח כינרת? (שם תחנת הורדה?) מהם שמות החופים במזרח כינרת כדי שאדע לומר לנהג האוטבוס\מונית איפה לעצור? (באיזה חוף גם כדאי לעצור?) ושוב תודה רבה על כך המידע!

d70

Well-known member
ת"א->טבריה

המליצו לי לשאול כאן
לגבי טיולים
ת"א->טבריה
מתחנה מרכזית ת"א -> תחנה מרכזית טבריה משם כבר תוכל לקחת אוטובוסים לכנרת,מניסיון אני יודע שיש לחוף צמח...

A Broken Mirror

New member
השאלה איזה אוטבוסים? :) harhanegev

ת"א->טבריה
מתחנה מרכזית ת"א -> תחנה מרכזית טבריה משם כבר תוכל לקחת אוטובוסים לכנרת,מניסיון אני יודע שיש לחוף צמח...
השאלה איזה אוטבוסים? :) harhanegev
אמר שבדק ויש 15 ו-19 ארבע פעמים ביום. היכן זה חוף צמח? מזרח\מערב\דרום\צפון כינרת?
איך החוף עצמו? הוא חוף מוסדר או יותר מבודד?

NesiZ 19

New member
**עזרה**

**עזרה**
אני צריך להגיע מתחנה מרכזית המפרץ בחיפה, לבית החולים רמב"מ בחיפה. תודה מראש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה