שרשור מודיעין והכוונה 20/6

מצב
הנושא נעול.

ענבל510

New member
פתח תקווה אזור כפר גנים להרצליה משכית
היי , האם אפשר להגיע ברכבת? להרצליה משכית? אני מחפשת איך להגיע בשעות הבוקר המוקדמות(7בבוקר ) ולחזור חזרה אחר הצהריים 4 ? איזה קווים? אודה לתשובה....

elitrou

New member
היי , האם אפשר להגיע ברכבת? להרצליה משכית? אני מחפשת איך להגיע בשעות הבוקר המוקדמות(7בבוקר ) ולחזור חזרה אחר הצהריים 4 ? איזה קווים? אודה לתשובה....
הכוונה
אפשר להגיע ברגל מתחנת רכבת בהרצליה - הליכה של 10-15 דקות. יש לחצות את פסי הרכבת ואיילון על גשר להולכי רגל, לפנות שמאלה, עד לכיכר וימינה בעליה ברחוב שפיים. בסוף הרחוב מצד ימין יש גשר נוסף להולכי רגל מעל לכביש החוף. בצד השני ממשיכים ברחוב מדינת יהודים, פניה ראשונה שמאלה זהו רחוב משכית. אפשרות נוספת היא לקחת קוים 501 של אגד או 601, 606 של נתיב אקספרס עד מחלף הסירה, משם מרחב הליכה של כ-5 דקות לרחוב משכית.

dctgdctg

Member
קו 350 של דן לרכבת מרכז ומשם ברכבת

eliz88

New member
מהרצליה לנתניה קו 618 ישיר שאלה דחופה!!!!
רשום שהקו עובר בהרב קוק בהרצליה אבל לא רשום מספר של רח' הרב קוק ואני צריכה מחר ב10 ל7 בבוקר להיות עליו..אשמח אם תתנו לי מס' של הרב קוק..או אפילו מי שיודע איפה התחנה ממוקמתת... תודה רבה!!!!

elitrou

New member
מהרצליה לנתניה קו 618 ישיר שאלה דחופה!!!!
רשום שהקו עובר בהרב קוק בהרצליה אבל לא רשום מספר של רח' הרב קוק ואני צריכה מחר ב10 ל7 בבוקר להיות עליו..אשמח אם תתנו לי מס' של הרב קוק..או אפילו מי שיודע איפה התחנה ממוקמתת... תודה רבה!!!!
ל-618 יש שתי תחנות באזור
אחת בצומת גליל ים (פינה של הרב קוק וויצמן), השניה ליד קניון שבעת הכוכבים. אם זה לא ממש קרוב לנקודת המוצא של בהרצליה הייתי ממליץ לך להתקדם למחלף הסירה ומשם לקחת את 605 המהיר לנתניה. התדירות שלו הרבה יותר טובה מ-618. מה גם שקשה לחזות במדויק את זמן ההגעה של 618 לתחנות בהרצליה, יש לו מסלול ארוך במיוחד, חלקו בבני ברק הפקוקה.

eliz88

New member
ל-618 יש שתי תחנות באזור
אחת בצומת גליל ים (פינה של הרב קוק וויצמן), השניה ליד קניון שבעת הכוכבים. אם זה לא ממש קרוב לנקודת המוצא של בהרצליה הייתי ממליץ לך להתקדם למחלף הסירה ומשם לקחת את 605 המהיר לנתניה. התדירות שלו הרבה יותר טובה מ-618. מה גם שקשה לחזות במדויק את זמן ההגעה של 618 לתחנות בהרצליה, יש לו מסלול ארוך במיוחד, חלקו בבני ברק הפקוקה.
תודה!!

טשאפק

New member
ל-618 יש שתי תחנות באזור
זהירות, 605 לא עובר במחלף הסירה
בניגוד ל-601. הוא עוצר בצומת הרצליה (צומת אכדיה) שזה הגשר להולכי רגל על כביש החוף, בין צומת הסירה ומחלף כפר שמריהו. כמו כן 605 הראשון יוצא ב-9:00 בבוקר.

אוהד11

New member
תודה, כולם מובילים לאותו אזור בים?
או שצריך לרדת בתחנה מסוימת (איזו?) ומשם ללכת ברגל?
64/66/166 עד אלנבי (יש רק תחנה אחת) או עד
תחנה אחרי, התחנה האחרונה במסוף כרמלית, שנמצאת סמוך לחוף הים. עם 38/82 עד התחנה האחרונה במסוף כרמלית

מישהי70

New member
64/66/166 עד אלנבי (יש רק תחנה אחת) או עד
תחנה אחרי, התחנה האחרונה במסוף כרמלית, שנמצאת סמוך לחוף הים. עם 38/82 עד התחנה האחרונה במסוף כרמלית
תודה-הכוון יותר מדויק אם אפשר-חוף גורדון
בת''א, (כלומר הגעה ממכון מור לחוף גורדון) איזה אוטבוס הכי מומלץ לקחת מבין הקווים שכתבתם?באיזה תחנה לרדת ? ואיך הולכים מהתחנה לשם? סורי על החפירה:) ושוב תודה רבה

nitsansh

New member
בת''א, (כלומר הגעה ממכון מור לחוף גורדון) איזה אוטבוס הכי מומלץ לקחת מבין הקווים שכתבתם?באיזה תחנה לרדת ? ואיך הולכים מהתחנה לשם? סורי על החפירה:) ושוב תודה רבה
תצטרך לרדת בדיזנגוף וללכת משם לים

כל הקווים מומלצים באותה המידה
יורדים בדיזנגוף פינת גורדון,הולכים אחורנית לפינת גורדון,לוקחים שמאלה והולכים ישר עד הסוף,סוף רחוב גורדון הוא החוף.

Efrat K

New member
תל אביב-גני התערוכה
אני אמורה להגיע מחר בערב לביתן 1 בגני התערוכה תל אביב מחיפה.היכן אני אמורה לרדת ואיך אני מגיעה לשם?אפשר להגיע ברגל מת"א אוניברסיטה? אם כן אשמח גם לקבל מפה. תודה לכל הנרתם לעזרה.

אוהד11

New member
תל אביב-גני התערוכה
אני אמורה להגיע מחר בערב לביתן 1 בגני התערוכה תל אביב מחיפה.היכן אני אמורה לרדת ואיך אני מגיעה לשם?אפשר להגיע ברגל מת"א אוניברסיטה? אם כן אשמח גם לקבל מפה. תודה לכל הנרתם לעזרה.
היציאה מתחנת הרכבת האוניברסיטה נמצאת ממש
ליד גני התערוכה. יש לצאת ביציאה המזרחית של התחנה. מאונ' ת"א אפשר ברגל, היכה של כרבע שעה בירידה תלולה

מצב
הנושא נעול.
למעלה