שרשור מודיעין והכוונה 17/6 - 18/6

מצב
הנושא נעול.
מחלף גבעת שמואל
איך מגיעים מנתניה למחלף גבעת שמואל? תודה מראש.
בחלק משעות היום יש קו 640 של אגד.
בשאר השעות אפשר להגיע לרכבת ת"א מרכז (מסוף ארלוזורוב) ומשם לקחת 64, 70, 68, 69. ייתכן שגם 613 של נתיב אקספרס מגיע קרוב. כל הפרטים ב-callkav.gov.il

olli3

New member
מנהל
מחלף גבעת שמואל
איך מגיעים מנתניה למחלף גבעת שמואל? תודה מראש.
618 נתיב אקספרס ו640 אגד
618 נוסע דרך בני ברק, קניון איילון, תל אביב צפון והרצליה. 640 נוסע דרך כפר סבא וכביש 4 ונכנס מפולג לנתניה. 640 אוסף גם מהתחנה שבדרום גבעת שמואל (רמת אלחנן), איפה שתחנת הדלק. נסיעה בקו 618 תעלה 10.70 ש"ח, נסיעה בקו 640 תעלה 20 שקלים.

Mark902

New member
618 נתיב אקספרס ו640 אגד
618 נוסע דרך בני ברק, קניון איילון, תל אביב צפון והרצליה. 640 נוסע דרך כפר סבא וכביש 4 ונכנס מפולג לנתניה. 640 אוסף גם מהתחנה שבדרום גבעת שמואל (רמת אלחנן), איפה שתחנת הדלק. נסיעה בקו 618 תעלה 10.70 ש"ח, נסיעה בקו 640 תעלה 20 שקלים.

arielguelman

New member
הגעה מכפ"ס לקאמרי
אני צריך להיות מחר ב9 בבוקר להצגה בקאמרי, אני אשמח לשמוע על הדרך הטובה ביותר להגיע לשם בתחבורה ציבורית..
מכפ''ס
קו 149 של מטרופולין ויש לו תחנה ליד מוזיאון ת''א שמאחוריו נמצא הקאמרי

olli3

New member
מנהל
פ"ת למכללת ר"ג
איך מגיעים באוטובוסים מתחנה מרכזית פ"ת למכללת ר"ג? אין לי בעיה גם ללכת קצת ברגל אם אדרש לכך תודה מראש!
164 אגד למסוף אלוף שדה
משם 65 של דן ו94/336 של קווים. למרות שמדובר על 3 קווים שונים, התדירות על הפנים, לגבי קו 65 אפשר לצפות את ההגעה שלו למחלף אלוף שדה. מדובר על כ8 דקות מהרגע שהוא יוצא מתל השומר עד שהוא מגיע לאלוף שדה. כמו כן, ניתן ללכת ברגל כ15-20 דקות ממחלף אלוף שדה למכללת רמת גן. פתח אתר מפות כמו www.ymap.co.il והכנס את הכתובת פנחס רוטנברג 87 ברמת גן. ראה את המסלול שעליך לעשות ברגל מהמחלף עד למכללה. מה שמופיע כקווים אפורים זה בעצם שבילים להולכי רגל - ניתן ללכת מהם.

olli3

New member
מנהל
164 אגד למסוף אלוף שדה
משם 65 של דן ו94/336 של קווים. למרות שמדובר על 3 קווים שונים, התדירות על הפנים, לגבי קו 65 אפשר לצפות את ההגעה שלו למחלף אלוף שדה. מדובר על כ8 דקות מהרגע שהוא יוצא מתל השומר עד שהוא מגיע לאלוף שדה. כמו כן, ניתן ללכת ברגל כ15-20 דקות ממחלף אלוף שדה למכללת רמת גן. פתח אתר מפות כמו www.ymap.co.il והכנס את הכתובת פנחס רוטנברג 87 ברמת גן. ראה את המסלול שעליך לעשות ברגל מהמחלף עד למכללה. מה שמופיע כקווים אפורים זה בעצם שבילים להולכי רגל - ניתן ללכת מהם.
אפשר גם לרדת במחלף בר אילן
למחלף בר אילן מגיע גם קו 87 של קווים והנסיעה בו זולה יותר. ממחלף בר אילן יש להיכנס לרמת גן לשכונת רמת עמידר וללכת על רחוב התפוצות בכיוון דרום עד שהרחוב מסתיים, פונים שמאלה ומיד ימינה והגעת למכללה. נראה לי שממחלף בר אילן זה יותר קרוב ברגל, אבל לא בטוח בזה. אולי מהיר בשתיים-שלוש דקות.

אפשר גם לרדת במחלף בר אילן
למחלף בר אילן מגיע גם קו 87 של קווים והנסיעה בו זולה יותר. ממחלף בר אילן יש להיכנס לרמת גן לשכונת רמת עמידר וללכת על רחוב התפוצות בכיוון דרום עד שהרחוב מסתיים, פונים שמאלה ומיד ימינה והגעת למכללה. נראה לי שממחלף בר אילן זה יותר קרוב ברגל, אבל לא בטוח בזה. אולי מהיר בשתיים-שלוש דקות.
תודה רבה אבל:
הבנתי שאם אני יורד בבנייני התאומים בר"ג (ז'בוטינסקי) אפשר גם להגיע מהר ברגל

olli3

New member
מנהל
תודה רבה אבל:
הבנתי שאם אני יורד בבנייני התאומים בר"ג (ז'בוטינסקי) אפשר גם להגיע מהר ברגל
אז אתה מדבר על מכללה אחרת כנראה.
מכללת רמת גן נמצאת ברחוב פנחס רוטנברג 87, ממגדלי התאומים לשם מדובר על הליכה של שעה לפחות. יש את המרכז האקדמי למשפט ליד השלישות, מעבר לכך יש את שנקר. יותר מזה אני לא מכיר או לא ממש זוכר.

164 אגד למסוף אלוף שדה
אז לסיכום:
אני צריך להיות שם ב-9 זאת אומרת שאם אני יוצא ב7 בבוקר בקו 164, מגיע ב7:20 למחליף גהה ומשם לוקח 65? כמה זמן יקח לו להגיע למכללה?

olli3

New member
מנהל
אז לסיכום:
אני צריך להיות שם ב-9 זאת אומרת שאם אני יוצא ב7 בבוקר בקו 164, מגיע ב7:20 למחליף גהה ומשם לוקח 65? כמה זמן יקח לו להגיע למכללה?
זה נסיעה של שתי תחנות בקו 65
אותו הדבר ב94/336. אין לי מושג מה מצב הפקקים בשעות הבוקר בכביש גהה. זמן הנסיעה בקו 65 הוא 2-4 דקות. משם יש הליכה של עוד 3 דקות למכללה.

אז לסיכום:
לא הבנת נכון בכלל
קו 65 אין בצומת גהה וגם לא במחלף גהה אלא בצומת אלוף-שדה ולשם צריך להגיע עם 164. יוצר טוב לרדת עם 87/164,תחנה אחת לפני צומת אלוף-שדה,בצומת בר-אילן,להיכנס בשביל הפנימי המוביל למסוף האוטובוסים של רמת עמידר ולקחת מהמסוף את קו 61,לנסוע איתו 5 תחנות,לרדת ברחוב פנחס רוטנברג ומשם דקה ברגל בהמשך הרחוב למכללה.עם 61 אפשר גם לרדת שתי תחנות קודם,ברחוב אצ"ל,ומשם ברגל ישר לשער אצ"ל של מכללת רמת-גן,ישר אחרי הרמזור של אצ"ל פינת בן-אליעזר.

olli3

New member
מנהל
לא הבנת נכון בכלל
קו 65 אין בצומת גהה וגם לא במחלף גהה אלא בצומת אלוף-שדה ולשם צריך להגיע עם 164. יוצר טוב לרדת עם 87/164,תחנה אחת לפני צומת אלוף-שדה,בצומת בר-אילן,להיכנס בשביל הפנימי המוביל למסוף האוטובוסים של רמת עמידר ולקחת מהמסוף את קו 61,לנסוע איתו 5 תחנות,לרדת ברחוב פנחס רוטנברג ומשם דקה ברגל בהמשך הרחוב למכללה.עם 61 אפשר גם לרדת שתי תחנות קודם,ברחוב אצ"ל,ומשם ברגל ישר לשער אצ"ל של מכללת רמת-גן,ישר אחרי הרמזור של אצ"ל פינת בן-אליעזר.
נכון זה הרבה יותר טוב
רק לפתוח מפה קודם לכן ולראות היכן נמצא מחלף בר אילן והיכן מסוף האוטובוסים של רמת עמידר.

alex188

New member
שרשור מודיעין והכוונה 17/6 - 18/6
רח' המלאכה 3 (ליד גשר מעריב), תל אביב
שלום, איך אני מגיע למקום הזה: רח' המלאכה 3 (ליד גשר מעריב), תל אביב, בנין בית ויקטוריה מהתחנה המרכזית בת"א, כמו כן אשמח לשמוע משך נסיעה משוער. (נ.ב. אני מגיע באוטו' מהדרום) תודה רבה.

olli3

New member
מנהל
רח' המלאכה 3 (ליד גשר מעריב), תל אביב
שלום, איך אני מגיע למקום הזה: רח' המלאכה 3 (ליד גשר מעריב), תל אביב, בנין בית ויקטוריה מהתחנה המרכזית בת"א, כמו כן אשמח לשמוע משך נסיעה משוער. (נ.ב. אני מגיע באוטו' מהדרום) תודה רבה.
אם אתה מגיע בקו 370 מבאר שבע
רד תחנה אחת לפני המרכזית בגשר לה גארדיה. משם מדובר בהליכה של כ12-15 דקות. אתה פשוט פונה ימינה והולך על רחוב המסגר עד שמצד שמאל שלך תראה את רחוב המלאכה. אם בא לך על אוטובוס אז ממש משם מספר קווים של דן שנוסעים על רחוב המסגר וגם כמה קווים של אגד ולרדת איתם בהמסגר פינת המלאכה. עכשיו נשאלת באיזה אוטובוס אתה מגיע מהדרום, כי לא כולם עוצרים בגשר לה גארדיה, אבל אם נניח אתה מגיע מאשקלון או אשדוד אז יש מקום החלפה יותר מהיר מאשר המרכזית. על כן, ציין מהיכן אתה יוצא לדרכך ותקבל הכוונה מהירה ומדוייקת. המעבר במרכזית רק מאריך את הדרך ברוב המקרים וזה נוגע להגעה מכל מקום בארץ לכל מקום בגוש דן כמעט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה