שרשור יומי 18.2

AngelKrash

New member
איזה כיף

בוא נקווה שהוא יגיע לארץ. אני בכל מקרה אטוס לחו"ל לראות אותו... איזה כיף שהוא ענה על השאלות שלנו.

mayarel

New member
כן לא נראה לי שאדם יבוא לישראל..

אז תכינו תוכנית חיסכון. JS... ותמונה חמודההה אגב מהראיון היה דבר אחד חדש- הסיפור על לצפות בויל וגרייס עם המשפחה שלו

XoLilMissLolaoX

New member
איזה כיף לשמוע את זה!!!

איזה חמוד שהוא רוצה לבוא לישראל ולדעת לקרוא מה כתבו לו... הוא כזה פשוש!!!! דיי עכשיו הוא חייב לבוא...

munmun

New member
../images/Emo207.gifאדם כבר לא במצעד של 100FM../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אני מקווה שהם יוסיפו את WWFM לפחות.. בתקווה שהשיר הזה יגיע לפחות לטופ 3..

MIDNIGHT SKY

New member
אין שום קשר..ואם כבר עונה 9

טיילררררררררררררררררררררררררררררר

DIDI BENAMI-היא גם מתמודדת וישראלית

לשעבר(נולדה בארץ )וההורים היגרו לאר"הב...מעניין...מזכירה מאוד את טיילור סוויפט...יפה לטעמי ושרה לא רע בכלל

MIDNIGHT SKY

New member
אמרו שנולדה בארה"ב

והיא ממש חמודה ולדעתי מזכירה יותר את ברוק וויט מעונה7. אני הכי אהבתי את טיילר ! ויש גם את טיילר גרסיה,שר מעולה וגם מזכיר לי קצת את קריס ^^

InbarKiii

New member
יאאווו נכון? היא כלכך ברוק !!!!

כל הקטע של הבלונדינית החמודה שמתרגשת מכל דבר :p חחח היא ממש מעולה אבל :) ואנדרו התכוונת נכון? חחח כן הוא מעולההההה ממש אהבתי אותו :)

nini18

New member
אני כרגע לא התחברתי לאף אחדדד

חחחח האמת שאחרי אדם לא נראה לי שזה כבר יקרה אני אראה בשביל הכיףףף וזהו
או שבהמשך יהיה לי פייבוריט כרגע אף אחד לא נראה לי.

InbarKiii

New member
חח כן גם אני לא ממש

ברור שאני בעד דידי כי היא ישראלית אז חייבים חחחח אבל אין לי פייבוריט או משהו פשוט אני חושבת שהקול של אנדרו מעולה. ואני גם לא רוצה להיכנס לזה ממש, טוב לי עם ה3 איידולים החמודים שאני מעריצה וזה בהחלט מספיק חחח אני יותר מחכה לשבוע הבא כדי לראות כבר את קריס באיידול חחח וכשאדם יהיה גם כמובן D: וכן כמו שאמרת, גם אני רואה לכיף והשנה אחותי הצטרפה לראות איתי בגלל אלן, אז בכלל נחמד :)

mayarel

New member
אוי איזה מתוק הואאאאאאאאאאאאאאאאא

מתההההההההההההההההההההההההההההההההההה

למעלה