שרשור הפרק השבועי

eLiRaN MaOr

New member
../images/Emo41.gifשרשור הפרק השבועי../images/Emo41.gif

יאללה חבר'ה...תתחילו לשרשר מעכשיו...

אוקה :)

אז ככה: אני פה ממש פקעת עצבים, ונחשו איזה חרא לי?! שבוע הבא אני לא אוכל לראות את זה!! כי אני הולכת לחתונה של בת דודה שלי... אוף... אבל אולי הוידאו שלי ישתקם עד אז, ואוליי אני אקליט... יש תקווה....

QueenMaria

New member
בלי להתחיל ריב או משהו.. זה באמת לא

בקטע רע.. אבל לא אמרתָ שרק פיית' צכה לפתוח נושא חדש? אחרת מציפים וזה..?

אוי נו...

כן הוא אמר את זה ואת תשימי לב שבערך 3 הודעות אחריו אני צעקתי עליו שירגיע. אז דבר ראשון-כל אחד יכול לפתוח שרשור שבועי בתנאי שיש רק שרשור אחד. דבר שני-לפיית' אין מחשב בימים אלה. יש לה וירוס והיא לא יכולה להתחבר לאינטרנט.

../images/Emo66.gif../images/Emo12.gifהיא עדיין לא פתרה את זה?

לא פלא שהיא לא באייסי... היא כבר ניסתה את ההצעה שלי? (לשים ת'דיסק של האנטי וירוס לכבות את המחשב ואז להדליק - זה סורק את המחשב לפני הכניסה למסך הרגיל...)

Marsha Figg

New member
עד שההנהלה תתייצב../images/Emo54.gif

כל אחד יכול לפתוח שרשור- כל עוד זה רק שרשור אחד

ייאייייייייי ראיתם?!

איזה יופי!!!!!!! אבל חבל שהוא מת בסוף... זה היה קצת צפויי, והרבה לא צפויי... לי לפחות...

../images/Emo7.gif אוףףף איזה סוף עצוב ../images/Emo14.gif

אוף זה באמת היה צפוי ולא צפוי... התינוק היה כזה חמוד
חשבתי שג'ייק יחייה ואז היא תחזור
הבייתה... מישהו יודע איך קוראים לשחקן שמשחק את החבר שלה? הוא מדהים!!!
ואם אפשר אז תמונות יתקבלו בברכה

Nitzan122

New member
פרק נחמד..

אבל הוא היה די (הרבה) צפוי חוץ מקטע אחד למה לעזאזל הריסון ויתר על העבודה מה הוא דפוק? מה זה הקטע של "אם הם לא רוצים אותי כמו שאני אני לא צריך אותם" זה לא כאילו שמבקשים ממנו להתחתן עם מישהי שלא רוצה אותו כמו שהוא סך הכל לעבוד שם כדי שיהיה לו כסף זה היה ממש דפוק...

הוא רצה לעבוד שם כי

אבא שלו גרם לו לחשוב שהוא לא מוצלח מספיק, והוא בסוף ויתר על העבודה הזאת, כי הוא הבין שלא אכפת לו מהדעה של אבא שלו, כי אבא שלו יצא מהחיים שלו כבר לפניי 5 שנים.

yotam 1 4

New member
הפרק הכי חלש

עד עכשיו! הוא היה ממש לא מותח,והכל היה צפוי מהרגע הראשון! הגעתי למסקנה שג'סיקה קולינס ממש יפה!

Marsha Figg

New member
לפני יותר מ5 שנים

אחרי שאמא של טרו נרצחה אבא שלה התחתן שוב, והוא גר במקום אחר עם אישתו החדשה והילדים. וכל 5 שנים הוא מתקשר אליהם, עם ביקורת, כמו שקרה בפרק של אתמול.

../images/Emo66.gifלצערי הרב

נרדמתי בסלון והפסדתי 15 דקות ראשונות ואין לי מושג מה קרה בהתחלה. בקשר לשאר הפרק הוא דווקא היה די חביב... זה עצוב לחשוב שחלק מהאנשים שמבקשים ממנה עזרה ימותו למרות זאת. עניין שממש הטריד אותי זה שצבע שערו של הילד היה בלודיני אבל האם ואב לא ממש היו בהירי שיער, חוסר תיאום? קטע הסיום היה ממש ברור, רופאים תמיד מסירים את הכובע שלהם כשהם רוצים להגיד שמישהו נפשטר במהלך הניתוח ואם אין להם כובע הם לא מתחילים משפט בהוא עבר את הניתוח בהצלחה אלא בהסברים שונים ומשונים... הסצינה הכי מצחיקה לפי דעתי זה שטרו התקשרה לאבא שלה... הדברים שהיא אמרה לא היו כל כך מצחיקים אבל שהיא השאירה את ההודעה לא הפסקתי לחשוב מה יקרה אם היא תמשיך לדבר ובאמצע פתאום יהיה את הצלצול שאין יותר מקום להודעה וזה יתנתק... זה הרג אותי מצחוק ודרך אגב זה לא נעים, זה קרה לי...
מחר יום מורה תלמיד, איזה ביאוס! מעניין מה עושים ביום הזה אבל מה שבטוח שאם הם ביקשו להביא דבק ומספריים זה לא יכול להיות טוב, הם לא מבינים שאנחנו בכיתה ח' - מי גוזר ומדביק בכיתה ח'???

Nitzan122

New member
בקשר לתינוק

להרבה תינוקות יש שער בלונדיני גם אם ההורים הם לא בלונדינים ובדרך כלל השער מתכהה (ככה כותבים את זה?) עם הזמן וגם אני חשבתי שזה יתנתק לה באמצע חח...

פרק מאוד נחמד....

דווקא ממש אהבתי אותו כי הוא חרג מהמסגרת שהסדרה הציבה לעצמה עד עכשיו (שצריך להציל מישהו דווקא ממוות, ואז מגלים שהסיבה למוות שלו היא שונה לגמרי...)... וסוף סוף רואים את מרידית'
- התגעגעתי אליה..
ועליזה שלי במדי אחות...
.....

למעלה