שרשור הכוונה 23.08.2005

מצב
הנושא נעול.
מגולדה לגבעתיים

שאלות
איזה קו מגיע לגינת גולדה [מאחורי מרכז האמנוית גולדה], שד' שאול המלך בת"א? איזה קו מגיע משם לגבעתיים, קרוב לרחוב בן צבי? [גם קוים שמגיעים משם לגבעתיים בכללי יעזרו] המון
מגולדה לגבעתיים
56 של קווים או 11 של דן עד לדרך השלום פינת רבין, ומשם כחמש עד עשר דדקות הליכה עד לבן צבי (תלוי אם את צריכה להגיע לאזור הקניון או לאזור הקאנטרי קלאב). אפשרות שנייה היא נסיעה קצרה מרחוב שאול המלך על אחד מקווי דן הבאים: 7,11,70,82 עד לרכבת מרכז, ומשם 55 של קווים עד לויצמן פינת בן צבי בגבעתיים.

david80

Member
אני צריך להגיע מרעננה לאזור:

שרשור הכוונה 23.08.2005

אנא שרשרו אך ורק לכאן את שאלות ההכוונה שלכם, נשמח לענות לכם כאן.
וצריך 2 אוטובוסים, האם יש כרטיס מעבר מרעננה עד לאזור או שצריך לשלם פעמיים: 11.7+5.3=17 ש"ח?

urilei

New member
עד כמה שאני יודע

וצריך 2 אוטובוסים, האם יש כרטיס מעבר מרעננה עד לאזור או שצריך לשלם פעמיים: 11.7+5.3=17 ש"ח?
עד כמה שאני יודע
אין כרטיסי מעבר אולי יש קו ישיר אבל גם זה אני לא מכיר

ה2

New member
אין קו ישיר מרעננה לאזור ואין גם

אין קו ישיר מרעננה לאזור ואין גם
כרטיס מעבר. יש לשלם עבור כל נסיעה בנפרד.

שאלת הכוונה

שרשור הכוונה 23.08.2005

שאלת הכוונה
שאלתי גם אתמול אך לא קיבלתי תשובה - ואני צריך לדעת בדחיפות, הנסיעה מחר.. איך מגיעים מירושלים למלון שרתון מוריה שבים המלח, מחר בשעות הבוקר-צהריים?

וסליחה שלא שרשרתי

שאלת הכוונה
שאלתי גם אתמול אך לא קיבלתי תשובה - ואני צריך לדעת בדחיפות, הנסיעה מחר.. איך מגיעים מירושלים למלון שרתון מוריה שבים המלח, מחר בשעות הבוקר-צהריים?
וסליחה שלא שרשרתי
בגלל שזה דחוף, סליחה מראש.

yar156

New member
הגעה לנמל חיפה

שרשור הכוונה 23.08.2005

הגעה לנמל חיפה
שלום יש לי שאלה האם ניתן להגיע מתחנת רכבת מרכז לנמל חיפה ? זה מרחק הליכה או שכדאי מונית ( בגלל המזודות ) ? ההורים שלי אמורים לצאת משם לשייט כך שצריך להגיע למסוף הנוסעים . תודה לעונים

אוהד11

New member
תחנת רכבת מרכז נמצאת ממש על יד

הגעה לנמל חיפה
שלום יש לי שאלה האם ניתן להגיע מתחנת רכבת מרכז לנמל חיפה ? זה מרחק הליכה או שכדאי מונית ( בגלל המזודות ) ? ההורים שלי אמורים לצאת משם לשייט כך שצריך להגיע למסוף הנוסעים . תודה לעונים
תחנת רכבת מרכז נמצאת ממש על יד
גשר העליה לנמל חיפה, אין צורך במונית

מצב
הנושא נעול.
למעלה