שרשור הכוונה 23.08.2005

מצב
הנושא נעול.

K i f

New member
שאלת הכוונה+עצבים על התח"צ../images/Emo3.gif

שרשור הכוונה 23.08.2005

אנא שרשרו אך ורק לכאן את שאלות ההכוונה שלכם, נשמח לענות לכם כאן.
שאלת הכוונה+עצבים על התח"צ

קודם כל השאלה... רציתי לדעת, איך אני מגיע אל חוף ירושלים בת"א(אמרו לי שזה ליד הדולפינריום) באוטובוס אחד... או מתחנה מרכזית או מארלוזרוב... אבל רק אוטובוס אחד(לא בא לי טרטורים בשעות הערב
) תודה=) ובקשר לעצבים... תגידו, זה באמת נחוץ היה לבטל את קו 274... שמגיע מת"א אם אני לא טועה לרחובות(או יותר דרומה) בתחנת הרכבת בראשונים? לפני מס' שבועות, פספסתי את הרכבת שלי מבאר יעקב לת"א-השלום.. שהייתה אמורה לצאת ב- 09:55. החלטתי לקחת את הרכבת של 10:27 מהתחנת רכבת בראשון, אבל קו 247 קצת התעכב... אני, הגעתי ב-10:26 לתחנה, רצתי, נכנסתי ובאתי לקנות כרטיס, הקופאית אמרה לי שאין טעם, הרכבת עוד חצי דקה יוצאת, והיא באמת יצאה ברגע שהקופאית פתחה ת'פה
טוב, לא הייתה לי ברירה, זכרתי שתמיד קו 274 היה עוצר בסמוך לרכבת, אבל משומה גיליתי שעל שלט הקווים של התחנה מישהו גירד כמה מהקווים, חשבתי שזה וואנדליזים והמשכתי לחכות... עם נערה בגילי ואישה מבוגרת... ששאלו אותי מתי 274 אמור להגיע... אז באמת הייתי כמעט נעול על זה שזה וואנדליזם... מכיוון נס ציונה ראינו באופק את 274, והוא היה אחד המפוארים שראיתי
. ממשיך על הנתיב האמצאי של הכביש ואפילו לא אותת ימינה, לכיוון התחנה
אני, הנערה והסבתא... סימנו לו לעצור... והוא סימן לנו לא.. עם היד ואז עצר קצת אחרי התחנה. ראינו שהוא עצר ורצנו אליו @_@ הוא אמר לנו, שנדע לפעם הבאה שפה לא עוצר הקו הזה ועוד כמה קווים לת"א... שאלתי אותו למה, והוא אמר שזה דופק ת'רכבת... זה כזה אדיוטי! תגידו, זה היה באמת נחוץ לבטל את העצירה שלו בתחנה הזאת?
זה כזה מטומטם, איחרתי רכבת, אני רוצה להגיע לעזריאלי, למה לי לקחת 2 אוטובוסים?
תודה לכם

maxim1991

New member
ליד איזה רחובות נמצא חוף ירושלים?

קודם כל השאלה... רציתי לדעת, איך אני מגיע אל חוף ירושלים בת"א(אמרו לי שזה ליד הדולפינריום) באוטובוס אחד... או מתחנה מרכזית או מארלוזרוב... אבל רק אוטובוס אחד(לא בא לי טרטורים בשעות הערב
) תודה=) ובקשר לעצבים... תגידו, זה באמת נחוץ היה לבטל את קו 274... שמגיע מת"א אם אני לא טועה לרחובות(או יותר דרומה) בתחנת הרכבת בראשונים? לפני מס' שבועות, פספסתי את הרכבת שלי מבאר יעקב לת"א-השלום.. שהייתה אמורה לצאת ב- 09:55. החלטתי לקחת את הרכבת של 10:27 מהתחנת רכבת בראשון, אבל קו 247 קצת התעכב... אני, הגעתי ב-10:26 לתחנה, רצתי, נכנסתי ובאתי לקנות כרטיס, הקופאית אמרה לי שאין טעם, הרכבת עוד חצי דקה יוצאת, והיא באמת יצאה ברגע שהקופאית פתחה ת'פה
טוב, לא הייתה לי ברירה, זכרתי שתמיד קו 274 היה עוצר בסמוך לרכבת, אבל משומה גיליתי שעל שלט הקווים של התחנה מישהו גירד כמה מהקווים, חשבתי שזה וואנדליזים והמשכתי לחכות... עם נערה בגילי ואישה מבוגרת... ששאלו אותי מתי 274 אמור להגיע... אז באמת הייתי כמעט נעול על זה שזה וואנדליזם... מכיוון נס ציונה ראינו באופק את 274, והוא היה אחד המפוארים שראיתי
אני, הנערה והסבתא... סימנו לו לעצור... והוא סימן לנו לא.. עם היד ואז עצר קצת אחרי התחנה. ראינו שהוא עצר ורצנו אליו @_@ הוא אמר לנו, שנדע לפעם הבאה שפה לא עוצר הקו הזה ועוד כמה קווים לת"א... שאלתי אותו למה, והוא אמר שזה דופק ת'רכבת... זה כזה אדיוטי! תגידו, זה היה באמת נחוץ לבטל את העצירה שלו בתחנה הזאת?
תודה לכם

9108701

New member
לחוף ירושלים

לחוף ירושלים
תצא לרחוב לוינסקי קח 31.30.16 לרדת ליד האופרה יש מזרקת מים עמוד לידה תן מבט לכיוון הים מתחת לפרגולה יש אבן שיש מאיר עניים חוף ירושלים תהנה

522 אוקטן

New member
חוף ירושלים זה ליד האופרה,לא?

תודה לכם
מארלוזורוב-64,20,18,10 מתחנה מרכזית-30,31,16 יש עוד הרבה קווים,נראה לי זה יספיק.

K i f

New member
לאדע איפה זה../images/Emo4.gif

מארלוזורוב-64,20,18,10 מתחנה מרכזית-30,31,16 יש עוד הרבה קווים,נראה לי זה יספיק.
לאדע איפה זה

בגלל זה שאלתי... אמרו לי ליד הדולפינריום
ועד איזה שעה הקווים האלו עובדים?

תבדוק באתר דן את לוחות הזמנים

לאדע איפה זה

בגלל זה שאלתי... אמרו לי ליד הדולפינריום
ועד איזה שעה הקווים האלו עובדים?
תבדוק באתר דן את לוחות הזמנים
של הקווים המגיעים ל"מסוף כרמלית" (שנמצ ליד הדולפינריום. בעיקרון, הקווים פועלים עד חצות.

../images/Emo41.gifשרשור הכוונה 23.08.2005../images/Emo41.gif

שרשור הכוונה 23.08.2005

חריש

New member
חולון - ירושלים

שרשור הכוונה 23.08.2005

חולון - ירושלים
יש לי חבר שגר ליד חניון אגד בחולון. מבחינת זמן, האם כדאי לו לעלות על 404/406 לירושלים מהחניון, או ליסוע לראשון ולעלות על 430/433? תודה לעונים.

חריש

New member
מישהו יודע?

חולון - ירושלים
יש לי חבר שגר ליד חניון אגד בחולון. מבחינת זמן, האם כדאי לו לעלות על 404/406 לירושלים מהחניון, או ליסוע לראשון ולעלות על 430/433? תודה לעונים.
מישהו יודע?
...................

Image of me

New member
התשובה תלויה בשעה ביום.

חולון - ירושלים
התשובה תלויה בשעה ביום.
צריך פשוט לבדוק את הלו"ז של הקווים באינטרנט, ולראות מה יוצא יותר נוח בשעה הספציפית.

mucool2

New member
מה עם נסיעה לת"א ומשם קו 405?

חולון - ירושלים
מה עם נסיעה לת"א ומשם קו 405?
התדירות שלו יותר גבוהה, וזה יתרון.

urilei

New member
נראה לי שהמסלול שלהם

חולון - ירושלים
נראה לי שהמסלול שלהם
(404 ו-433) זהה מבית דגן עד ירושלים ככה שזה לא משנה מה שכן משנה זה כמובן השעות 404/406 יש כמה פעמים ביום ו-433 יש לפחות פעם בשעה השעות באתר אגד אם יש לך שאלות נוספות אתה מוזמן לשאול עד 08:00 בבוקר פועל 430 ולא 433 במסלול זהה בתוך ראשון

חריש

New member
נצל"ש

חולון - ירושלים
נצל"ש
בקשר לקו 960 מרכזית המפרץ - ירושלים. הוא עדיין נוסע בימי ראשון? האם הנסיעה היא דרך כביש 6? מה משך הנסיעה? אם אני קונה כרטיס 2 נסיעות ונוסע עם 960, אני יכול לחזור עם אותו כרטיס בקו 940? תודה לעונים.

חריש

New member
מישהו יכול לעזור לי?

נצל"ש
בקשר לקו 960 מרכזית המפרץ - ירושלים. הוא עדיין נוסע בימי ראשון? האם הנסיעה היא דרך כביש 6? מה משך הנסיעה? אם אני קונה כרטיס 2 נסיעות ונוסע עם 960, אני יכול לחזור עם אותו כרטיס בקו 940? תודה לעונים.
מישהו יכול לעזור לי?

שאלות

שרשור הכוונה 23.08.2005

שאלות
איזה קו מגיע לגינת גולדה [מאחורי מרכז האמנוית גולדה], שד' שאול המלך בת"א? איזה קו מגיע משם לגבעתיים, קרוב לרחוב בן צבי? [גם קוים שמגיעים משם לגבעתיים בכללי יעזרו] המון

אוהד11

New member
למרכז האומנויות מגיעים הקווים:

שאלות
איזה קו מגיע לגינת גולדה [מאחורי מרכז האמנוית גולדה], שד' שאול המלך בת"א? איזה קו מגיע משם לגבעתיים, קרוב לרחוב בן צבי? [גם קוים שמגיעים משם לגבעתיים בכללי יעזרו] המון
11, 18, 82, 149. לגבעתיים קו 56. חבל שלא דייקת בשאלתך ולא כתבת מהיכן את מעוניינית להגיע

נצל"ש:סיאנס נוסף בדן לפי מקורות

11, 18, 82, 149. לגבעתיים קו 56. חבל שלא דייקת בשאלתך ולא כתבת מהיכן את מעוניינית להגיע
שנוסעים ב4081 (תודה על האירוח והקפה ...)3951 בדרך לקו,לפי מה שאני מבין האוטו היה שחוט כבר לגמרי כולל מחסור בכיסאות וכו.אושרי תוציא את בקבוקי השמפניה,את הריפודים מהבוידם,ואת שילוט הגלגלת מהנפטלין.

אגב יש עוד בדרך.....

שנוסעים ב4081 (תודה על האירוח והקפה ...)3951 בדרך לקו,לפי מה שאני מבין האוטו היה שחוט כבר לגמרי כולל מחסור בכיסאות וכו.אושרי תוציא את בקבוקי השמפניה,את הריפודים מהבוידם,ואת שילוט הגלגלת מהנפטלין.
אגב יש עוד בדרך.....

מצב
הנושא נעול.
למעלה