שרשור הכוונה ומודיעין 8/12

מצב
הנושא נעול.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מב"ש לאזור התעשייה בעומר

מחר בבוקר אילו קווים מגיעים? איך אני מגיעה לאזור התעשייה? תודה רבה

pilot23

New member
מב"ש לאזור התעשייה בעומר

מחר בבוקר אילו קווים מגיעים? איך אני מגיעה לאזור התעשייה? תודה רבה
בסיס חלוקית
שלום, איך מגיעים לבסיס חלוקית אם ירדתי באוטובוס ממצפה רמון.... ? ואם אין אפשרות להגיע ממצפה אז איך מגיעים מבאר שבע? תודה.

Image of me

New member
בסיס חלוקית
שלום, איך מגיעים לבסיס חלוקית אם ירדתי באוטובוס ממצפה רמון.... ? ואם אין אפשרות להגיע ממצפה אז איך מגיעים מבאר שבע? תודה.
אני לא יודע איפה זה חלוקית...
אבל הקווים היחידים שעוברים במצפה רמון הם קו 60 של מטרופולין מבאר שבע למצפה רמון וקווים של אגד מבאר שבע לאיזור אילת. אם הבסיס נמצא באיזור מצפה רמון והוא אינו שוכן על כביש 40, אז רוב הסיכויים שאין אליו תחבורה מסודרת.

liadoosh

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
היי כולם... בעיה חמורה.
אני לא יודעת אם זה המקום המתאים, אבל אנסה את מזלי. אני רוצה להגיע מהרצליה לסופרלנד בראשון לציון... כבר חודשים שאני מנסה להבין איך עושים את הדבר הבלתי אפשרי הזה כשאין לך מכונית פרטית. בעיה! אז ככה.. יש מישהו שיכול להנחות אותי? רכבת ואז אוטובוס? אוטובוס ועוד אוטובוס? הצילו! אני מנסה לצאת עם כמה שפחות כסף. אבל חשבתי על מונית. מישהו יודע כמה עולה מונית מהרצליה לסופרלנד בראשון? כדאי לקחת רכבת לתחנת השלום בתל אביב ואז לקחת משם מונית? עיצות?... מישהו?... בבקשה. תודה רבה לעונים

Image of me

New member
היי כולם... בעיה חמורה.
אני לא יודעת אם זה המקום המתאים, אבל אנסה את מזלי. אני רוצה להגיע מהרצליה לסופרלנד בראשון לציון... כבר חודשים שאני מנסה להבין איך עושים את הדבר הבלתי אפשרי הזה כשאין לך מכונית פרטית. בעיה! אז ככה.. יש מישהו שיכול להנחות אותי? רכבת ואז אוטובוס? אוטובוס ועוד אוטובוס? הצילו! אני מנסה לצאת עם כמה שפחות כסף. אבל חשבתי על מונית. מישהו יודע כמה עולה מונית מהרצליה לסופרלנד בראשון? כדאי לקחת רכבת לתחנת השלום בתל אביב ואז לקחת משם מונית? עיצות?... מישהו?... בבקשה. תודה רבה לעונים
אני מנסה להבין משפט אחד שכתבת

"אני מנסה לצאת עם כמה שפחות כסף - אז חשבתי על מונית". אם תיקחי מונית, באמת תצאי עם הכי פחות כסף בסוף הנסיעה
אם את רוצה לצאת אפילו עם פחות כסף, קחי מונית לחיפה ומשם מונית לסופרלנד. טוב, עכשיו ברצינות. מונית מהרצליה תעלה לך, להערכתי, לפחות 100-150 ש"ח. בשבת אפילו יותר. רכבת לתחנת השלום זה רעיון טוב, משם אפשר לקחת את קו 173 של אגד עד חונים קונים. ומחונים קונים לקחת מונית ספיישל. אומרים שמוניות שירות בקווים 2 ו-85 נכנסות לסופרלנד, אז אפשר לנסות לתפוס מונית שירות באחד הקווים האלה מרחוב אצ"ל ליד חונים קונים, ואז את תגיעי עם הכי פחות נזק כלכלי. לחילופין אפשר לקחת את הקווים 83 ו-84 של אגד מהתחנה המרכזית הישנה בת"א עד לצומת הכניסה לסופרלנד. משם יש כ-20 דקות הליכה ברגל, או 15-20 ש"ח במונית ספיישל.

down under

New member
היי כולם... בעיה חמורה.
לאיזה יום את רוצה לעשות את הנסיעה לסופרלנד?
ולא, ממש לא צריך מונית ספיישל לא מת"א ובטח ובטח שלא מהרצליה. הכי מומלץ, רכבת מהרצליה ועד לת"א השלום. ללכת לכוון הקריה ומהמדרכה שצמודה לקריה על דרך בגין לקחת אוטובוס 173 למערב ראשון. לרדת במרכזית ראשון מערב ולקחת מונית שירות, כמדומני, בקו 85. לבקש מהנהג שיכנס לסופרלנד.

Image of me

New member
לאיזה יום את רוצה לעשות את הנסיעה לסופרלנד?
ולא, ממש לא צריך מונית ספיישל לא מת"א ובטח ובטח שלא מהרצליה. הכי מומלץ, רכבת מהרצליה ועד לת"א השלום. ללכת לכוון הקריה ומהמדרכה שצמודה לקריה על דרך בגין לקחת אוטובוס 173 למערב ראשון. לרדת במרכזית ראשון מערב ולקחת מונית שירות, כמדומני, בקו 85. לבקש מהנהג שיכנס לסופרלנד.
אין צורך לנסוע למרכזית החדשה בראשון.
היא לא טובה כתחנת החלפה כמעט לשום נסיעה, ובטוח שלא עבור נסיעה לסופרלנד. 173 עובר קרוב לסופרלנד, בחונים קונים, ואחרי זה עושה סיבובים סיבובים במערב ראשון כדי להגיע למרכזית החדשה. אם השואלת תעלה על 85 במרכזית החדשה, היא תעשה בה את כוווול הדרך חזרה לחונים קונים, ומשם תמשיך לסופרלנד... כמו שאתה רואה, אין היגיון בדבר.

liadoosh

New member
היי כולם... בעיה חמורה.
ממ תודה רבה לשתיכן.
וכתבתי "אבל" ולא "אז"... ככה שיותר הגיוני ניגוד לבעיית הכסף... ועזרתן לי המון!:) טנקס.

down under

New member
ממ תודה רבה לשתיכן.
וכתבתי "אבל" ולא "אז"... ככה שיותר הגיוני ניגוד לבעיית הכסף... ועזרתן לי המון!:) טנקס.
אני מעדיף (ואף דורש)
שיתייחסו אלי כאל זכר ולא כנקבה. במקרה הזה היית צריכה להודות ל-"שניכם" ולא שתיכן. איליה (אימג' אוף מי) הוא זכר וכזה גם אני (קובי המכונה down under).

מצב
הנושא נעול.
למעלה