שרשור הכוונה ומודיעין 6/4

מצב
הנושא נעול.
שלום! יש לי שאלה:
מישהו יכול להסביר לי בבקשה איך יהיה הכי קל להגיע מרחובות לצפת?
ברכבת עד חיפה בתחנת חיפה מרכז השמונה
משם קו 103 למרכזית המפרץ ומשם קו 361 או 501. משלמים בכרטיס המשך ואז אין תשלום עבור הנסיעה בקו 103.

לתחנה קוראים "מרכז השמונה"?
אני צריכה להגיע לתחנה מרכזית בצפת.
לתחנת הרכבת הקרובה ביותר בחיפה
למרכזית המפרץ, ללא תוספת מחיר ברכבת קוראים תחנת חיפה מרכז השמונה. משם קו אגד עד מרכזית המפרץ [ קו 103 ] ומשם בקו 361 או 501 לתחנה מרכזית צפת.

Lili Liat

New member
לתחנת הרכבת הקרובה ביותר בחיפה
למרכזית המפרץ, ללא תוספת מחיר ברכבת קוראים תחנת חיפה מרכז השמונה. משם קו אגד עד מרכזית המפרץ [ קו 103 ] ומשם בקו 361 או 501 לתחנה מרכזית צפת.
סליחה על הבורות..חחח אבל
לא הבנתי מה ההבדל בין מרכזית המפרץ לבין מרכז השמונה. תוכל להסביר שוב בבקשה?

סליחה על הבורות..חחח אבל
לא הבנתי מה ההבדל בין מרכזית המפרץ לבין מרכז השמונה. תוכל להסביר שוב בבקשה?
מרכז השמונה ומרכזית המפרץ
בחיפה יש שלוש תחנות:חוף הכרמל, חיפה בת גלים, וחיפה מרכז השמונה. אחרי התחנה הזו יש את תחנת מרכזית המפרץ, שהנה גם תחנת אוטובוסים וגם תחנת רכבת(כתחנת רכבת היא נקראת לב המפרץ).

Lili Liat

New member
מרכז השמונה ומרכזית המפרץ
בחיפה יש שלוש תחנות:חוף הכרמל, חיפה בת גלים, וחיפה מרכז השמונה. אחרי התחנה הזו יש את תחנת מרכזית המפרץ, שהנה גם תחנת אוטובוסים וגם תחנת רכבת(כתחנת רכבת היא נקראת לב המפרץ).
אז אפשר לנסוע ברכבת עד לתחנה ההיא בלי לקחת
אוטובוס קו 103? או שעדיף לקחת אוטובוס?

amit1270

New member
לתחנה קוראים "מרכז השמונה"?
אני צריכה להגיע לתחנה מרכזית בצפת.
זה לא "מרכז השמונה"
זאת תחנת הרכבת "חיפה מרכז - השמונה" ע"ש שמונת עובדי הרכבת שנהרגו מפגיעת טיל במחלמה האחרונה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שאלה!
ב15.5 אני מתכנן על לראות הופעה בקיסריה. אני צריך דרך לחזור משם אח"כ,לת"א. ההופעה תגמר בערך ב24:00..יש למישהו רעיון?יש דרך כלשהי?משהו?

שאלה!
ב15.5 אני מתכנן על לראות הופעה בקיסריה. אני צריך דרך לחזור משם אח"כ,לת"א. ההופעה תגמר בערך ב24:00..יש למישהו רעיון?יש דרך כלשהי?משהו?
ניסיון לרעיון
ב23:35 יוצא האוטובוס האחרון מחיפה, מה שאומר שב24:00 הוא אמור להיות במחלף אולגה. למחלף אולגה תוכל להגיע במונית ספיישל, אבל אז זה אומר שתצטרך לצאת מקיסריה עם המונית ב23:50, כדי לא לקחת סיכון. אפשרות שנייה היא להגיע במונית ספיישל ספיישלותיים למחלף אולגה, ולקוות שתעבור במקום מונית שירות לת"א, או לחילופין נהג מונית בדגם פרייבט, שיעצור בתחנה, ויאסוף כמונית שירות עם מחיר של שירות, למרות שאסור לו. מנסיוני זה קורה הרבה בכביש החוף.

Image of me

New member
שאלה!
עוד אפשרות היא מונית ספיישל לתחנת הרכבת
בבנימינה או לתחנת הרכבת בחדרה (לא בטוח מה קרוב יותר). משם יש רכבות לתל אביב כל שעה כל הלילה.

gil levi

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
עזרה בהכוונה מפתח תקווה לאוניברסיטת תל אביב.
היי, אני צריך בבקשה עזרה בהכוונה מבית הכנסת חושן ברחוב בגין 81 בפתח תקווה לאוניברסיטת תל אביב. אני צריך להיות באוניברסיטה בשעה 11:00. תודה מראש, גיל.

עזרה בהכוונה מפתח תקווה לאוניברסיטת תל אביב.
היי, אני צריך בבקשה עזרה בהכוונה מבית הכנסת חושן ברחוב בגין 81 בפתח תקווה לאוניברסיטת תל אביב. אני צריך להיות באוניברסיטה בשעה 11:00. תודה מראש, גיל.
מפ"ת לאוני' ת"א קו 49 של דן

Image of me

New member
תודה על התשובה. מאיפה קו 49 יוצא ואיך אפשר
להגיע לשם מרחוב בגין? תודה מראש, גיל.
49 של דן יוצא מהתחנה המרכזית פ"ת.
לאחר מכן הוא נוסע במסלול הזה: http://www.dan.co.il/search/lines_details.asp?LineNumber=49-_&LineAlternate=0&month=4 ולכן כל קו של קווים או דן שמגיע לעיריה או לתחנה המרכזית או לביילינסון יתאים לך (שזה לדעתי כמעט כל קו באיזור של דרך בגין).

lala8224

New member

שלום, מישהו יודע איך מגיעים לבסיס פלמחים...
מתל אביב (אזור רכבת ארלוזורוב). אני צריכה להגיע לשם ב-08:30 לשער צפון.. תודה מראש!

Image of me

New member
שלום, מישהו יודע איך מגיעים לבסיס פלמחים...
מתל אביב (אזור רכבת ארלוזורוב). אני צריכה להגיע לשם ב-08:30 לשער צפון.. תודה מראש!
112 של אגד מהתחנה המרכזית ת"א
עד שער הבסיס (פעם או פעמיים ביום), או 310 מהתחנה המרכזית ת"א לצומת עין הקורא, או 311 של אגד מרכבת ארלוזורוב לצומת עין הקורא. מצומת עין הקורא תוודאי שיש מי שאוסף אותך (לאחרונה היו שם מקרים של חטיפות). חשוב לבדוק את הלו"ז באתר אגד, כי לא מדובר בקווים תדירים. אפשר גם לקחת 310, 311, 163 לתחנה המרכזית החדשה בראשון, ומשם 012 של אגד לשער הבסיס (פעם או פעמיים ביום).

Image of me

New member
112 של אגד מהתחנה המרכזית ת"א
עד שער הבסיס (פעם או פעמיים ביום), או 310 מהתחנה המרכזית ת"א לצומת עין הקורא, או 311 של אגד מרכבת ארלוזורוב לצומת עין הקורא. מצומת עין הקורא תוודאי שיש מי שאוסף אותך (לאחרונה היו שם מקרים של חטיפות). חשוב לבדוק את הלו"ז באתר אגד, כי לא מדובר בקווים תדירים. אפשר גם לקחת 310, 311, 163 לתחנה המרכזית החדשה בראשון, ומשם 012 של אגד לשער הבסיס (פעם או פעמיים ביום).
תיקון בניסוח
לא חטיפות אלא נסיונות חטיפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה