שרשור הכוונה ומודיעין 6/12

מצב
הנושא נעול.

eran2020

New member
חייב עזרה דחוף
אני חייב לדעת איך להגיע ממוזיאון בית האוסף בת"א לרמת החייל רחוב הברזל..
תשובה :
לך 3 דקות עד מסוף כרמלית ועלה על קו 20 של דן, יש לו תחנה ברחוב הברזל. או ללכת 5 דקות עד רחוב אילת 12, תעלה על קו 40 של דן, יש לו תחנה ברחוב הברזל.

אוהד11

New member
שלום צריך עזרה
איך אני מגיע לפיכמן 118 בחולון מאשקלון? תודה לעונים
מאשקלון עם 300 עד צומת חולון, חצה את הכביש
לכיוון חולון (דרומה) וקח משם קו 97 עד המכון הטכנולוגי. רחוב פיכמן נמצא במרחק קצר משם

El Raanan

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 6/12
לרח' ישראליש בתל אביב מלוי אשכול בק' אונו
אני כותב מהסלולרי לכן אין לי אפשרות אפילו לפתוח מפה לראות איפה הרחוב, לא שמעתי עליו מעולם והודיעו לי ברגע האחרון להגיע לשם. הבנתי שזה ליד עזריאלי האם צריך לקחת קו עד לשם ??

אוהד11

New member
לרח' ישראליש בתל אביב מלוי אשכול בק' אונו
אני כותב מהסלולרי לכן אין לי אפשרות אפילו לפתוח מפה לראות איפה הרחוב, לא שמעתי עליו מעולם והודיעו לי ברגע האחרון להגיע לשם. הבנתי שזה ליד עזריאלי האם צריך לקחת קו עד לשם ??
אתה מערבב בין שני רחובות, אם כוונתך לישרלא'ס
הוא נמצא ע"י כיכר דיזנגוף, סמוך לפינת פרישמן/דיזנגוף, ולשם עליך לקחת 68 ולהחליף בארלוזרוב ל- 18/20/64/61/62. אם אתה מתכוון לאיסרליש, הוא נמצא צמוד לבית קלקא. מקרית אונו קח 68 עד תחנה אחרי עזיראלי, עלה על גשר הולכי הרגל מעל דרך בגין ורד בבית קלקא, ומעבר לבנין נמצא רחוב איסרליש

אוהד11

New member
הוא נמצא ע"י כיכר דיזנגוף, סמוך לפינת פרישמן/דיזנגוף, ולשם עליך לקחת 68 ולהחליף בארלוזרוב ל- 18/20/64/61/62. אם אתה מתכוון לאיסרליש, הוא נמצא צמוד לבית קלקא. מקרית אונו קח 68 עד תחנה אחרי עזיראלי, עלה על גשר הולכי הרגל מעל דרך בגין ורד בבית קלקא, ומעבר לבנין נמצא רחוב איסרליש
ישרלא'ס = ישראל'ס

El Raanan

New member
כנראה לאיסרליש
אם שם הרחוב המלא הוא משה איסרליש, תודה

אוהד11

New member
שלום
אני צריכה להגיע מיפו-ר"ח בית אשל 3(באיזור של שוק הפשפשים) לקרית אונו איך מגיעים יש דרך להגיע לתחנה מרכזית ישנה/חדשה ומשם להגיע לקרית אונו ?
משוק הפשפשים גשי לשדרות ירושלים וקחי משם
40/42/83 עד עזריאלי והחליפי ל- 68 שמגיע לקרית אונו. אינך צריכה לפקוד את הצחנה המרכזית

מצב
הנושא נעול.
למעלה