שרשור הכוונה ומודיעין 5/8

מצב
הנושא נעול.

טיפ_טיפ

New member
למה לא המלצת לו על הרכבת עצמה?
קרי מתחנת בני ברק המאוד קרובה לקניון איילון? בחלקים גדולים של היום יש רכבת כל 20 דקות. זמן הנסיעה נטו הינו 8 דקות מב"ב ועד לרכבת מרכז. ואם הבחור צריך רכבת לאן שהוא בארץ, הרי שע"י רכבת מב"ב לא תהיה לו הליכה עד לרכבת, לעומת זאת מקווים 20,40,42 יש הליכה של בין 3 ל-5 דקות מתחנת ההורדה שלהם ועד לבניין תחנת הרכבת ת"א מרכז סבידור (ארלוזורוב).
האמת היא שאתה צודק
אז למה כשאני צריכה להגיע מהקניון לרכבת ארלוזרוב אני לא חושבת על תחנת הרכבת בבני ברק כאופציה (ואני משתמש בתחנה הזו די הרבה)

down under

New member
האמת היא שאתה צודק
אז למה כשאני צריכה להגיע מהקניון לרכבת ארלוזרוב אני לא חושבת על תחנת הרכבת בבני ברק כאופציה (ואני משתמש בתחנה הזו די הרבה)
זה כי כנראה את לא ממש "חיה" (live) רכבות
את לא ממש הפנמת את המושג רכבת או רכבת ישראל. רוב הציבור, אגב, הוא כמוך. המון אנשים לא חושבים על הרכבת כאופציה ראשונה או לא חושבים עליה כלל.

טיפ_טיפ

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שאלת הכוונה בנסיעה ברכב פרטי - המשך
1) שאלתי אתמול: כמה זמן נסיעה זה מדלית אל כרמל אל להבות חביבה? ואיך מומלץ לנסוע מבחינת כבישים? בנצי ענה לי ש‫זמן הנסיעה 20ד'-חצי שעה דרך כביש 6‬ יורדים מדליה למחלף אליקים עולים על כביש 6 ויורדים במחלף באקה-ג'ת. כעבור 5 דקות מגיעים ללהבות חביבה הסתכלתי היום במפה לפי וואלה! וראיתי שזמן הנסיעה הוא 49 דקות אני מפספסת פה משהו
2) מהו זמן הנסיעה מנצרת אל דלית אל כרמל
מה הדרך המומלצת

yairp4

Active member
שאלת הכוונה בנסיעה ברכב פרטי - המשך
1) שאלתי אתמול: כמה זמן נסיעה זה מדלית אל כרמל אל להבות חביבה? ואיך מומלץ לנסוע מבחינת כבישים? בנצי ענה לי ש‫זמן הנסיעה 20ד'-חצי שעה דרך כביש 6‬ יורדים מדליה למחלף אליקים עולים על כביש 6 ויורדים במחלף באקה-ג'ת. כעבור 5 דקות מגיעים ללהבות חביבה הסתכלתי היום במפה לפי וואלה! וראיתי שזמן הנסיעה הוא 49 דקות אני מפספסת פה משהו
2) מהו זמן הנסיעה מנצרת אל דלית אל כרמל
מה הדרך המומלצת
תשובה ל- 1
מה שאת מפספסת זה שהמפות של וואלה לא מעודכנות עם פתיחת הקטע החדש של כביש 6 בין עירון לעין תות, לכן האתר הפנה אותך דרך כביש 66 ומשם לוואדי ערה - בהחלט דרך ארוכה בהרבה מאשר דרך כביש 6. חוץ מזה, בחיפוש שלך במפה כתבת "דליה" בתור מוצא, מה שלקח אותך לקיבוץ דליה ולא לדלית אל כרמל.

GeJuFan

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מחולון לפתח תקווה
שלום, אשמח להכוונה כיצד להגיע מחולון קרית בן גוריון לפתח-תקווה רחוב צה"ל. ידוע לי שקו 243 של דן מגיע לז'בוטינסקי אך לא הצלחתי להבין כמה זמן לוקח לו להגיע מרחוב מרחוב אילת בחולון לפתח תקווה. אם אתם רושמים קווים אני אשמח גם אם תוכלו לרשום את סה"כ זמן הנסיעה. תודה מאיה

אוהד11

New member
מחולון לפתח תקווה
שלום, אשמח להכוונה כיצד להגיע מחולון קרית בן גוריון לפתח-תקווה רחוב צה"ל. ידוע לי שקו 243 של דן מגיע לז'בוטינסקי אך לא הצלחתי להבין כמה זמן לוקח לו להגיע מרחוב מרחוב אילת בחולון לפתח תקווה. אם אתם רושמים קווים אני אשמח גם אם תוכלו לרשום את סה"כ זמן הנסיעה. תודה מאיה
קו 243 פועל רק ארבע פעמים ביום והנסיעה יכולה
להימשך שעה+. מוטב לקחת מבן גוריון 73/173 עד התחנה הסופית ברכבת ארלוזרוב, לחצות ממול לתחנת קו 82 (רחוב על פרשת דרכים) שמגיע קרוב הרבה יותר לרחוב צה"ל. קו 82 נוסע בתדירות גבוהה

Wuthering

New member

מהבורסה לקולנוע רב חן בדיזינגוף?

ששש07

New member

הרצליה-תל אביב
האם יש מוניות שרות מ|ת"א להרצליה פיתוח?

Image of me

New member
הרצליה-תל אביב
האם יש מוניות שרות מ|ת"א להרצליה פיתוח?
מוניות השירות לנתניה עוברות בהרצליה פיתוח.
וכך גם בחזור. בדרך כלל לא תחכה הרבה זמן, אבל כאמור קשה להסתמך על מוניות שירות.

ששש07

New member

תחנת רכבת הרצליה
מה הדרך הקצרה ביור להגיע מתחנת רכבת הרצליה לאזור התעשיה בית מרכזים

עידן 8888

New member

עזרה בבקשה
אני צריך להגיע מחר מחיפה לראשל"צ למרכז פיס קהילתי הנמצא על צומת הרחובות הרצל פינת אבי אסירים. למישהו יש הצעה איך להגיע לשם בדרך הכי קצרה?

stratomaximus

New member
עזרה בבקשה
אני צריך להגיע מחר מחיפה לראשל"צ למרכז פיס קהילתי הנמצא על צומת הרחובות הרצל פינת אבי אסירים. למישהו יש הצעה איך להגיע לשם בדרך הכי קצרה?
מחיפה רכבת עד ראשל"צ הראשונים (החלפה בת"א)
ומשם או ברגל רבע שעה, או קו 201 לכיוון צפון עד המקום. אפשרות אחרת, במידה וצריך לחכות בתל אביב יותר מדי זמן לרכבת לראשל"צ, ניתן לרדת בתל אביב ההגנה ולקחת קו 274 מרחוב החרש מתחת לגשר ההגנה, או לחילופין קו 201 \ 301 מתחנה מרכזית תל אביב

עידן 8888

New member
מחיפה רכבת עד ראשל"צ הראשונים (החלפה בת"א)
ומשם או ברגל רבע שעה, או קו 201 לכיוון צפון עד המקום. אפשרות אחרת, במידה וצריך לחכות בתל אביב יותר מדי זמן לרכבת לראשל"צ, ניתן לרדת בתל אביב ההגנה ולקחת קו 274 מרחוב החרש מתחת לגשר ההגנה, או לחילופין קו 201 \ 301 מתחנה מרכזית תל אביב
תודה
אני אבחר באופצייה של רכבת עד תחנת הראשונים, לא ידעתי שתחנת הרכבת נמצאת במרחק הליכה סביר משם, אני שונא את התחנה המרכזית של תל אביב ולכן אעדיף ללכת על אופציית הרכבת. תודה על העזרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה