שרשור הכוונה ומודיעין 5/8-6/8

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
לא בטוחה שזה המקום
אני צריכה ליום ראשון מפ"ת בשטמפפר התחנה שליד אלונית לתחנת רכבת קרית אריה או מפ"ת התחנה המרכזית לתחנת רכבת קרית אריה תודה!
מהמרכזית קו 44 לרכבת קרית אריה

droriko

New member
מתחנה מרכזית תל אביב
ליהודה הלוי 21, בודהה בורגר, איך אפשר ברגל או באוטובוס איזה קו? מה עדיף? תודה
אתה הולך לתחנה שמול רסיטל
ולוקח 40/240 ואיתו יורד בהרצל פינת דרך יפו . משם זה צ'יק צ'ק ברגל.

olli3

New member
מנהל
מתחנה מרכזית תל אביב
ליהודה הלוי 21, בודהה בורגר, איך אפשר ברגל או באוטובוס איזה קו? מה עדיף? תודה
ממרכזית ת"א ליהודה הלוי קו 4 דן מקומה 4
מחוץ לתחנה אפשר לעלות גם על 104/204 (מחוץ לתחנה על רחוב לוינסקי). אבל מדוע ממרכזית ת"א? לרחוב בן יהודה יש קישור מכמעט כל עיר במרכז, ממליץ לך לומר מהיכן את יוצאת לדרכך וכך תקבלי את ההכוונה המדוייקת והמהירה לבו יהודה 21.

olli3

New member
מנהל
צריכה הכוונה מת"א לרחוק ביאליק ברמת גן
אני מגיעה לחיפה וצריכה להגיע לרחוב ביאליק 143 ברמת גן אשמח לדעת באיזו תחנה לרדת ואיזה קו לקחת משם..תודה :)
יורדים ברכבת מרכז
יוצאים ביציאת רמת גן (גשר הבורסה), איך שהגשר נגמר פונים שמאלה והולכים למנחם בגין (איפה שסיטי טאוור), הליכה של פחות מ-15 דקות והגעת לביאליק 143. מרחוב מנחם בגין יש גם את קו 11 בתדירות של פעם ב20 דקות, אפשר לנסוע איתו תחנה אחת אבל לטעמי זה מאד מיותר גם עקב כך שאין ממש לדעת מתי הוא מגיע וגם עקב כך שהוא חוסך משהו כמו 7 דקות הליכה.

chen010189

New member
יורדים ברכבת מרכז
יוצאים ביציאת רמת גן (גשר הבורסה), איך שהגשר נגמר פונים שמאלה והולכים למנחם בגין (איפה שסיטי טאוור), הליכה של פחות מ-15 דקות והגעת לביאליק 143. מרחוב מנחם בגין יש גם את קו 11 בתדירות של פעם ב20 דקות, אפשר לנסוע איתו תחנה אחת אבל לטעמי זה מאד מיותר גם עקב כך שאין ממש לדעת מתי הוא מגיע וגם עקב כך שהוא חוסך משהו כמו 7 דקות הליכה.
לא ידעתי שאפשר ברגל, תודה רבה!

cwen

New member
קו 42 פועל היום במוצ"ש?
לפי האתר של דן הוא לא עובד היום... הגיוני??
נדמה לי שרק 142 עובד
בתוך תל אביב יש להם אותו מסלול. אבל שים לב, נדמה לי שגם שינו את המסלול לרגל ההפגנה היום.

א ו ר3

New member
נדמה לי שרק 142 עובד
בתוך תל אביב יש להם אותו מסלול. אבל שים לב, נדמה לי שגם שינו את המסלול לרגל ההפגנה היום.
אני מתכננת להגיע איתו להפגנה
כתוב איפשהו על השינויים בעקבות ההפגנה...? תודה בכל מקרה!

droriko

New member
אני מתכננת להגיע איתו להפגנה
כתוב איפשהו על השינויים בעקבות ההפגנה...? תודה בכל מקרה!
מאתר דן:
קו: 142 מכיוון בת-ים: במסלול הרגיל עד רוטשילד פינת חשמונאים, ימינה חשמונאים, שמאלה דרך מנחם בגין, שמאלה נמיר והמשך במסלול הרגיל. תחנות מבוטלות: שד' רוטשילד 134 אבן גבירול 8 לכיוון בת-ים: במסלול הרגיל עד דרך מנחם בגין פינת שד' שאול המלך, המשך ישר דרך מנחם בגיןוהמשך במסלול הרגיל. תחנות מבוטלות: שד' שאול המלך 39 שד' שאול המלך 29 שד' שאול המלך 9 אבן גבירול 17 שד' רוטשילד 137 שד' רוטשילד 101 שד' רוטשילד 79 שד' רוטשילד 61 מקווה ישראל 16

B o X e r

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 5/8-6/8
אגד 263 מכרמיאל לעכו
האם האוטובוס עוצר קרוב לרכבת? (אני לא זוכר תחנות קרובות - אני יודע שיש תחנות בצד השני מהרכבת לכרמיאל). או שהוא עוצר בתחנה המרכזית?

מצב
הנושא נעול.
למעלה