שרשור הכוונה ומודיעין 5/8-6/8

מצב
הנושא נעול.
לוקחים רכבת לתחנת בני ברק
תחנת בני ברק נמצאת במרחק הליכה של 8 דקות מאיצטדיון רמת גן.
יש לציין-יש להחליף רכבת בתחנת ת"א האוניברסיטה
לרכבת שהיעד הסופי שלה הוא הוד השרון, ולסוע איתה תחנה אחת עד לתחנת בני ברק. (את הכרטיס יש לקנות לבני ברק (חיפה- בני ברק)).

maormp

New member
איך מגיעים לאיצטדיון ר''ג משדרות מוריה בחיפה?
ב16 לאוגוסט יהיה באיצטדיון ר''ג משחק פלייאוף על העליה לליגת האלופות ואני רוצה לנסוע לשם. איך אני מגיע לאיצטדיון משדרות מוריה בחיפה? אני צריך קו 133 לתחנה המרכזית בחוף הכרמל ולאן אני צריך לקחת רכבת? ואיך מגיעים מהרכבת לאיצטדיון?
ובאוטובוס לרדת בתחנת ת"א סבידור מרכז
לצאת בצד של רמת גן. ללכת כשתי דקות עד לרחוב אבא הלל סילבר ומשם לקחת את הקווים 42 או 142 עד לאיצטדיון רמת גן.

Or19943

New member
ובאוטובוס לרדת בתחנת ת"א סבידור מרכז
לצאת בצד של רמת גן. ללכת כשתי דקות עד לרחוב אבא הלל סילבר ומשם לקחת את הקווים 42 או 142 עד לאיצטדיון רמת גן.
מה יותר קצר?
לנסוע ברכבת עד בני ברק ומשם ללכת ברגל או שלרדת בתל אביב מרכז ומשם לקחת אוטובוס? אם אני יורד בתחנת רכבת בבני ברק איך אני יודע לאן ללכת משם?

olli3

New member
מנהל
מה יותר קצר?
לנסוע ברכבת עד בני ברק ומשם ללכת ברגל או שלרדת בתל אביב מרכז ומשם לקחת אוטובוס? אם אני יורד בתחנת רכבת בבני ברק איך אני יודע לאן ללכת משם?
הכי קצר ברכבת עד לתחנת בני ברק
ההכוונה שנרשמה לך כאן מעל היא במידה ואתה עולה על אוטובוס מחיפה לת"א. הדרך הכי מהירה היא לקחת רכבת לבני ברק (רוכשים כרטיס לבני ברק, מבצעים החלפת רכבת בתחנת ת"א האוניברסיטה - הכריזה כבר תגיד לך בדיוק לאיזה רציף וכו'). מתחנת הרכבת בבני ברק אתה יוצא לגשר הצמוד אליה (גשר מבצע קדש), עולה לגשר ורואה ממולך את קניון איילון. מאחורי קניון איילון בקו ישר ממך נמצא אצטדיון רמת גן. פשוט תיכנס לקניון וצא מהצד השני.

cwen

New member
הכי קצר ברכבת עד לתחנת בני ברק
ההכוונה שנרשמה לך כאן מעל היא במידה ואתה עולה על אוטובוס מחיפה לת"א. הדרך הכי מהירה היא לקחת רכבת לבני ברק (רוכשים כרטיס לבני ברק, מבצעים החלפת רכבת בתחנת ת"א האוניברסיטה - הכריזה כבר תגיד לך בדיוק לאיזה רציף וכו'). מתחנת הרכבת בבני ברק אתה יוצא לגשר הצמוד אליה (גשר מבצע קדש), עולה לגשר ורואה ממולך את קניון איילון. מאחורי קניון איילון בקו ישר ממך נמצא אצטדיון רמת גן. פשוט תיכנס לקניון וצא מהצד השני.
תיקון. אין סיבה לעלות על הגשר
צריך לעבור מתחת לגשר לכיוון הקניון.

cwen

New member
תיקון. אין סיבה לעלות על הגשר
צריך לעבור מתחת לגשר לכיוון הקניון.
סליחה, עכשיו טעיתי בעצמי
לעלות על הגשר, לחצות את פסי הרכבת, לרדת שוב, ואז לעבור מתחתיו לכיוון הקניון.

Raist

New member
ראשון לציון (קניון הזהב) לתל אביב
שלום, אני עובר בקרוב לאיזור קניון הזהב בראשון ואשמח לדעת איזה אוטובוסים יש לכיוון לאיזור תל כביר (מקום העבודה) ולסמינר הקיבוצים. תודה וסופ"ש נעים

olli3

New member
מנהל
ראשון לציון (קניון הזהב) לתל אביב
שלום, אני עובר בקרוב לאיזור קניון הזהב בראשון ואשמח לדעת איזה אוטובוסים יש לכיוון לאיזור תל כביר (מקום העבודה) ולסמינר הקיבוצים. תודה וסופ"ש נעים
עוד מעט תהיה גם רכבת, אבל בנתיים...
72 דן ו126 אגד יביאו אותך לתל כביר (תלוי היכן בתל כביר), בדוק את רשימת התחנות של כל קו באתר www.bus.gov.il שים לב שאתה בודק ביום חול. על מנת להגיע לסמינר הקיבוצים קו 71 של אגד. בשעות מסויימות ניתן לקחת את 173 המהיר (נוסע על איילון) מרחוב משה דיין פינת בסקינד (סינמה סיטי) ותוך 4 תחנות אתה בתל כביר. על מנת להגיע לסמינר הקיבוצים ניתן להמשיך איתו עד לדרך המסגר/בגין/עזריאלי ושם לבצע החלפה ל71/171/271/274/501/521/222/270 של אגד עד לסמינר הקיבוצים (חלק עוצרים מול, חלק עוצרים ברחובות לבנון וברודצקי הסמוכים).

olli3

New member
מנהל
עוד מעט תהיה גם רכבת, אבל בנתיים...
72 דן ו126 אגד יביאו אותך לתל כביר (תלוי היכן בתל כביר), בדוק את רשימת התחנות של כל קו באתר www.bus.gov.il שים לב שאתה בודק ביום חול. על מנת להגיע לסמינר הקיבוצים קו 71 של אגד. בשעות מסויימות ניתן לקחת את 173 המהיר (נוסע על איילון) מרחוב משה דיין פינת בסקינד (סינמה סיטי) ותוך 4 תחנות אתה בתל כביר. על מנת להגיע לסמינר הקיבוצים ניתן להמשיך איתו עד לדרך המסגר/בגין/עזריאלי ושם לבצע החלפה ל71/171/271/274/501/521/222/270 של אגד עד לסמינר הקיבוצים (חלק עוצרים מול, חלק עוצרים ברחובות לבנון וברודצקי הסמוכים).
יש להתעלם מ: "בשעות מסויימות"
קו 173 פעיל מהבוקר עד הלילה. הכוונה היא שלפעמים בשעות פקקי הבוקר זה לא יקצר את זמן הנסיעה.

היי, יש אוטובוס אחד שמגיע מפ"ת איזור העיריה
היי , משפיגל/ההסתדרות/חיים עוזר בפ"ת לאיזור גני התערוכה בתל אביב ...? מדובר על קו אחד , קיים כזה ? חלופות אוטובוסים לא יעזרו או לחלופין אוטובוס מהאיזור שמגיע לתחנת רכבת כלשהיא שאחת התחנות שהיא עוברת בה זו רכבת אוניברסיטה ...

olli3

New member
מנהל
היי, יש אוטובוס אחד שמגיע מפ"ת איזור העיריה
היי , משפיגל/ההסתדרות/חיים עוזר בפ"ת לאיזור גני התערוכה בתל אביב ...? מדובר על קו אחד , קיים כזה ? חלופות אוטובוסים לא יעזרו או לחלופין אוטובוס מהאיזור שמגיע לתחנת רכבת כלשהיא שאחת התחנות שהיא עוברת בה זו רכבת אוניברסיטה ...
קו 49 דן מפתח תקווה לרכבת האוניברסיטה.
הוא עובר גם בחיים עוזר וגם בההסתדרות.

olli3

New member
מנהל
קיימות עוד אופציות ?
אולי קו שמגיע לעזריאלי ?
לעזריאלי קו 51 דן (לא עובר בעיריה)
אפשר גם עם 641 של אגד מהמרכזית וממקומות שונים בפתח תקווה ניתן לקחת את 38/82/166 לרכבת מרכז ואת 50 לרכבת מרכז ועזריאלי. גם 51 עובר ברכבת מרכז.

orchilit

New member
66 לת"א בשבת
מהיכן יוצא קו 66 בשבת לכיוון ת"א? האם מתחיל בפ"ת או שיש גם את המסלול שמתחיל במושב ליד? מהי תדירות הקו בשבת? תודה:)
תשובה -
קו 66 יוצא מתחנה מרכזית פ"ת משעה 18:25 כל רבע שעה עד 23:10 ואז 23:30, 23:50 אחרון. קו 166 שאליו התכוונת כנראה שיוצא מעמישב (שהיא שכונה בפ"ת) לא עובד במוצ"ש.

161183

New member
תשובה -
קו 66 יוצא מתחנה מרכזית פ"ת משעה 18:25 כל רבע שעה עד 23:10 ואז 23:30, 23:50 אחרון. קו 166 שאליו התכוונת כנראה שיוצא מעמישב (שהיא שכונה בפ"ת) לא עובד במוצ"ש.
תודה:) ומה לגבי מוניות השירות?

מבת ים לרמת גן
שאלה לאור השינויים שחלו היום.. אני צריכה להגיע מבת ים, רח' קק"ל לרמת גן לרחוב ביאליק פינת מנחם בגין. עד עכשיו הייתי נוסעת עם קו 43 עד צומת הולץ ומשם עולה על קו 11 לר"ג. השאלה שלי אם עכשיו אחרי ששינו את המסלול של 43 ייקח לו יותר זמן להגיע לצומת הולץ/שכונת התקווה רח' לחי? או שאולי עדיף לקחת קו 19 לבית פנורמה ולהחליף שם איפשהו? קו 26 (ממה שהבנתי אחרי השינויים הוא יעצור בצומת חולון) ושם לעלות על קו 11? מה הדרך הכי מהירה? (חוץ מקו 240 שעובר די קרוב למקום) תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה