שרשור הכוונה ומודיעין 5/3

מצב
הנושא נעול.

ה ו מ ר

New member
ירושלים-יבנה

פורים שמח!
בס"ד איך אני יכולה להגיע מירושלים ליבנה בתחבורה ציבורית- עדיף ישיר- כלשהי? תודה
ירושלים-יבנה
אין קווים ישירים בין הערים. הפתרון יכול להיות אחד מהשלושה הבאים: מירושלים 434/435 לרחובות ומשם 48 של קונקס. אפשרות אחרת ירושלים - ראשון-לציון 430/432/433 ומשם 311/310 ליבנה

urilei

New member
הכי זול דרך תל אביב...

ירושלים-יבנה
אין קווים ישירים בין הערים. הפתרון יכול להיות אחד מהשלושה הבאים: מירושלים 434/435 לרחובות ומשם 48 של קונקס. אפשרות אחרת ירושלים - ראשון-לציון 430/432/433 ומשם 311/310 ליבנה
הכי זול דרך תל אביב...
דרך ארוכה יותר, אבל בכלל לא בטוח שאיטית יותר, ומה שבטוח - זולה 17.70 לתל אביב ועוד 5.20 ליבנה רק לקחת בחשבון שהקווים מתל אביב ליבנה לא סדירים ויש לבדוק לוז. מדובר בקווים 178 179 של קונקס ברכבת קובי לא אמר אבל יש החלפה בבית שמש, וברוב שעות היום זו המתנה ארוכה

Pete Best

New member
נסיעה לת"א בשישי-דחוף!

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
נסיעה לת"א בשישי-דחוף!
אני צריך בבקשה איך להגיע לאיזור דיזינגוף סנטר ביום שישי הקרוב, מרחובות. אני צריך להיות שם בשעה 12:30 ועד 14:00-14:30 בערך... וזה מאוד דחוף לקבל תשובה. תודה רבה, אלעד

ארזS

New member
מנסה לעזור

נסיעה לת"א בשישי-דחוף!
אני צריך בבקשה איך להגיע לאיזור דיזינגוף סנטר ביום שישי הקרוב, מרחובות. אני צריך להיות שם בשעה 12:30 ועד 14:00-14:30 בערך... וזה מאוד דחוף לקבל תשובה. תודה רבה, אלעד
מנסה לעזור
אינני יודע איך תגיע מרחובות לתל אביב, ולכן קבל בבקשה שתי הצעות : למקרה שתחליט לנסוע ברכבת - רד בתחנת ת''א מרכז וקח את קו 61 או 62 עד לדיזנגוף סנטר. אם תסע עם אוטובוס לתחנה המרכזית של ת''א תקח שם קו 5 עד לדיזנגוף סנטר. מבחינת לוח זמנים כדאי מאוד שתצא מרחובות לפחות שעה וחצי עד שעתיים לפני הזמן [לדעתי] כדי שלא תאחר. נסיעה טובה ובהצלחה.

אורי404

New member
קו 274 מרחובות מגיע גם כן

מנסה לעזור
אינני יודע איך תגיע מרחובות לתל אביב, ולכן קבל בבקשה שתי הצעות : למקרה שתחליט לנסוע ברכבת - רד בתחנת ת''א מרכז וקח את קו 61 או 62 עד לדיזנגוף סנטר. אם תסע עם אוטובוס לתחנה המרכזית של ת''א תקח שם קו 5 עד לדיזנגוף סנטר. מבחינת לוח זמנים כדאי מאוד שתצא מרחובות לפחות שעה וחצי עד שעתיים לפני הזמן [לדעתי] כדי שלא תאחר. נסיעה טובה ובהצלחה.
לתחנת רכבת מרכז. ראיתי גם בלוח הזמנים באתר של "אגד" שיש ביום שישי מהתחנה המרכזית של רחובות את קו 174 בשעות 6:42 ו 7:48 וקו 174 מגיע לרחוב דיזנגוף.

אורי404

New member
קו 174 לא רלבנטי.

לתחנת רכבת מרכז. ראיתי גם בלוח הזמנים באתר של "אגד" שיש ביום שישי מהתחנה המרכזית של רחובות את קו 174 בשעות 6:42 ו 7:48 וקו 174 מגיע לרחוב דיזנגוף.
קו 174 לא רלבנטי.
{אני רואה שהוא כתב שעות מאוחרות יותר}.

Pete Best

New member
תודה רבה לך!! וגם לאורי!! ../images/Emo13.gif

מנסה לעזור
תודה רבה לך!! וגם לאורי!!

שלום, שאלה..

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום, שאלה..
אני צריכה להגיע לבית החייל בת"א (רח' וייצמן 60).. מהי תחנת הרכבת הקרובה ביותר, ואיזה אוטובוס אפשר לקחת משם לבית החייל? תודה מראש.

ארזS

New member
שלום, תשובה

שלום, שאלה..
אני צריכה להגיע לבית החייל בת"א (רח' וייצמן 60).. מהי תחנת הרכבת הקרובה ביותר, ואיזה אוטובוס אפשר לקחת משם לבית החייל? תודה מראש.
שלום, תשובה
אני מציע לרדת בתחנת ת''א מרכז ולקחת את קו 5 של דן לבית החייל. להערכתי זה הכי מהיר שאפשר. נסיעה טובה !

אוהד11

New member
מרכבת מרכז=ארלוזרוב ומשם קו 5 עד

שלום, שאלה..
מרכבת מרכז=ארלוזרוב ומשם קו 5 עד
פתח בית החייל

urilei

New member
אפשר גם ללכת ברגל

שלום, שאלה..
אפשר גם ללכת ברגל
אבל אם את חיילת/בעלת חופשי יומי/חודשי/סמיסטריאלי/שנתי/חיימי זה ממש לא מומלץ כי קו 5 מאוד תדיר ונוסע ישר לבית החייל

טנקס על קודם..+עוד שאלה

טנקס על קודם..+עוד שאלה
למה החליפו חלק מהמסלול של קו 61..איזה באסה איתם.. זה לתמיד? מישהו יודע את המסלול החדש?

Young MC

New member
מפ"ת לבית החייל בת"א

מפ"ת לבית החייל בת"א
תודה!

Xboy123

New member
שאלה שאלתית =]

שאלה שאלתית =]
שלום לכם! יש לי שאלה לגבי הכוונה - באזור של בית העלמין , תחנה לפני התחנה האחרונה של קו 46 בבת ים.. ידיד שלי גר שם. עכשיו אם הוא גר באזור הזה והוא רוצה לקחת אוטובוס לת"א.. לתיכון עירוני א' ברחוב שפרינצק 4, בעזרת איזה אוטובוס הוא יגיע לשם ? ואיפה האוטובוס הזה נמצא? (רצוי הכי קרוב לביתו כמובן) ואיך יחזור? אגב כמה זמן לדעתם תיקח הנסיעה הזאת? תודה על העזרה! איב.

הכי טוב אם הוא יכול לצאת לניסנבוים

שאלה שאלתית =]
שלום לכם! יש לי שאלה לגבי הכוונה - באזור של בית העלמין , תחנה לפני התחנה האחרונה של קו 46 בבת ים.. ידיד שלי גר שם. עכשיו אם הוא גר באזור הזה והוא רוצה לקחת אוטובוס לת"א.. לתיכון עירוני א' ברחוב שפרינצק 4, בעזרת איזה אוטובוס הוא יגיע לשם ? ואיפה האוטובוס הזה נמצא? (רצוי הכי קרוב לביתו כמובן) ואיך יחזור? אגב כמה זמן לדעתם תיקח הנסיעה הזאת? תודה על העזרה! איב.
הכי טוב אם הוא יכול לצאת לניסנבוים
פינת קוממיות ליד איזור התעשיה ולקחת 26, שמגיע ממש קרוב לעירוני א'. להערכתי כ-45 דקות נסיעה, אבל זה עשוי להשתנות בהתאם לשעת הנסיעה. אם לא, אפשר לקחת 40 או 42 ולרדת בתחנה של בית קלקא. משם יש לחצות את הכביש ולהיכנס לכביש החדש שהוא ההמשך של רחוב הארבעה, שבסופו נפגש עם רח' שפרינצק. לדעץי, ההליכה עד 26 קצרה יותר מההליכה מ-40 או 42.

מצב
הנושא נעול.
למעלה