שרשור הכוונה ומודיעין 5/12

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
כמו שאמר אורי

מתחנה מרכזית לבסיס פלמחים?
אם ממודיעין זה בעייתי אז אולי משם זה יותר פשוט?
כמו שאמר אורי
האפשרות הטובה ביותר היא 15 של מרגלית לתחנה המרכזית הישנה בראשון, ומשם קו 12 של אגד. 12 נוסע פעם אחת בבוקר ומגיע לשער הבסיס. אפשרות נוספת היא אוטובוס לתחנה המרכזית ת"א ומשם 112 של אגד לשער הבסיס (הוא נוסע לדעתי פעם ביום). לוחות הזמנים נמצאים באתר אגד. אם הזמנים לא מתאימים לך, אפשר לקחת 311 (ואולי עוד קווים, אולי 310) מתל אביב לצומת עין הקורא. שם, אם אני לא טועה, יש טרמפיאדה מסודרת.

חקבצ

New member
בטוח שקו 12 קיים?

כמו שאמר אורי
האפשרות הטובה ביותר היא 15 של מרגלית לתחנה המרכזית הישנה בראשון, ומשם קו 12 של אגד. 12 נוסע פעם אחת בבוקר ומגיע לשער הבסיס. אפשרות נוספת היא אוטובוס לתחנה המרכזית ת"א ומשם 112 של אגד לשער הבסיס (הוא נוסע לדעתי פעם ביום). לוחות הזמנים נמצאים באתר אגד. אם הזמנים לא מתאימים לך, אפשר לקחת 311 (ואולי עוד קווים, אולי 310) מתל אביב לצומת עין הקורא. שם, אם אני לא טועה, יש טרמפיאדה מסודרת.
בטוח שקו 12 קיים?
חיפשתי באתר אוטובוסים ולא מצאתי את הקו המדובר...

Image of me

New member
חפש במערכת החיפוש החדשה של אגד

בטוח שקו 12 קיים?
חיפשתי באתר אוטובוסים ולא מצאתי את הקו המדובר...
חפש במערכת החיפוש החדשה של אגד
קישור מאתר אגד משמאל. יותר טוב מאתר אוטובוסים.

להגיע מכפר סבא לקמפוס רמת אביב

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
איך אני מגיע מכפר סבא, קניון ערים, לתל אביב, קמפוס רמת אביב, לקורס של האוניברסיטה הפתוחה. תודה למשיבים.

nahag

New member
572 של אגד לוז באתר שלהם

איך אני מגיע מכפר סבא, קניון ערים, לתל אביב, קמפוס רמת אביב, לקורס של האוניברסיטה הפתוחה. תודה למשיבים.
572 של אגד לוז באתר שלהם

Image of me

New member
יש קורסים בבית ספר אליאנס

האם הכוונה לבית ספר אליאנס ברמת אביב או לקמפוס שנמצא באוניברסיטת ת"א? לבי"ס אליאנס - קו 149 של דן למלון רמת אביב, ומשם 5-10 דקות ברגל. לאוניברסיטת ת"א - רכבת לת"א אוניברסיטה וכל אוטובוס מהמסוף של דן (יש לצאת מהרכבת לצד של האוניברסיטה). אפשר גם ב-149 למלון רמת אביב, ומשם יש הרבה קווים. עד שעות הצהריים יש גם קווים ישיר של אגד מכפר סבא לאוניברסיטה. אם אתה חוזר מאוחר (כש-149 כבר לא פועל ובמקומו פועל 247), ניתן לקחת 247 משדרות רוקח לכפר סבא.

846

Active member
רכבת?

האם הכוונה לבית ספר אליאנס ברמת אביב או לקמפוס שנמצא באוניברסיטת ת"א? לבי"ס אליאנס - קו 149 של דן למלון רמת אביב, ומשם 5-10 דקות ברגל. לאוניברסיטת ת"א - רכבת לת"א אוניברסיטה וכל אוטובוס מהמסוף של דן (יש לצאת מהרכבת לצד של האוניברסיטה). אפשר גם ב-149 למלון רמת אביב, ומשם יש הרבה קווים. עד שעות הצהריים יש גם קווים ישיר של אגד מכפר סבא לאוניברסיטה. אם אתה חוזר מאוחר (כש-149 כבר לא פועל ובמקומו פועל 247), ניתן לקחת 247 משדרות רוקח לכפר סבא.
רכבת?
הוא צריך להגיע לתחנה מקניון ערים וצריך לקחת עוד אוטובוס מתחנת הרכבת באוניברסיטה לאליאנס. ניראה לי יותר ארוך ואולי גם יותר יקר.

Image of me

New member
טוב, יכול להיות שהוא אמר קניון ערים

רכבת?
הוא צריך להגיע לתחנה מקניון ערים וצריך לקחת עוד אוטובוס מתחנת הרכבת באוניברסיטה לאליאנס. ניראה לי יותר ארוך ואולי גם יותר יקר.
רק כי זה מקום מרכזי בכפר סבא שאליו הוא יודע להגיע, כי להגעה בתוך כפר סבא הוא לא צריך עזרה. אולי להגיע לרכבת יקח לו אותו זמן כמו לקניון ערים. סתם השערה.

846

Active member
../images/Emo45.gif../images/Emo35.gif

רק כי זה מקום מרכזי בכפר סבא שאליו הוא יודע להגיע, כי להגעה בתוך כפר סבא הוא לא צריך עזרה. אולי להגיע לרכבת יקח לו אותו זמן כמו לקניון ערים. סתם השערה.

קובי לו

New member
מקניון ערים לרכבת כפ"ס (סוקולוב)

רכבת?
זה בדיוק, אבל בדיוק (ובדוּק, עשיתי זאת השבוע) 6 דקות הליכה מהירה (או 10 דקות הליכה ממש רגועה). וגם לא מסובך להליכה/ניווט. הולכים "דוּך" על רח' סוקולוב עד שמגיעים.

עדיף 149 לדעתי

זה בדיוק, אבל בדיוק (ובדוּק, עשיתי זאת השבוע) 6 דקות הליכה מהירה (או 10 דקות הליכה ממש רגועה). וגם לא מסובך להליכה/ניווט. הולכים "דוּך" על רח' סוקולוב עד שמגיעים.
עדיף 149 לדעתי

אורי404

New member
בשעות הבוקר גם קו 575 המהיר

בשעות הבוקר גם קו 575 המהיר
יותר של "אגד" וגם אפשר לנסוע ברכבת מתחנת סוקולוב הקרובה לקניון לתחנת האוניברסיטה ומשם הליכה או אוטובוס, שמגיע.

harhanegev

New member
../images/Emo41.gif קצת סדר: ../images/Emo41.gif

קצת סדר:

אם יש לך 575 בזמן מתאים (ראה זמנים באתר אגד), אז 575 יביא אותך לשם במהירות של רכב פרטי, רק בלי לחפש חניה. אם אין 575, אז הדרך המהירה ביותר היא: אם יש רכבת בזמן מתאים, אז רכבת לתחנת ת"א-אוניברסיטה, ומתחנת הרכבת יש מדרגות שעולות לצד המזרחי של אוני' ת"א, קרוב מאוד לקמפוס רמת אבי של האו"פ הנמצא בקלאוזנר 16, היכן שהיתה פעם האו"פ עצמה. אם אין רכבת בזמן מתאים, אז קו 149 של דן עד למלון רמת אביב/סמינר הקיבוצים (זו אותה תחנה, לנוחותך ציינתי את 2 הדברים הבולטים שיש שם), אתה חוצה את דרך נמיר לצד השני, נכנס כמה מטרים לתוך רחוב לבנון ויש לך שם מגוון קוים של אגד (86, 74, 274) ושל דן שישמחו לקחת אותך בזריזות ובתדירות מעולה (המתנה של דקות בודדות אם בכלל תמתין) היישר לקמפוס רמת אביב של האו"פ. אם תרצה עזרה מאנשים היכן לרדת, היות ולא כולם מכירים עדיף שתבקש את הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ת"א, הנמצאת ממש מול קלאוזנר 16. לגבי האיזכור של בי"ס אליאנס: מרכז הלימוד של האו"פ בקלאוזנר 16 (הקרוי "קמפוס רמת אביב") הוא חדש בשימושו זה, ולכן הניח מי שכתב בי"ס אליאנס כי אולי אתה מתבלבל וכוונתך לבי"ס אליאנס.

kinay

New member
שאלה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שאלה
איך מגיעים מתחנה מרכזית ת"א לבסיס שדה דב?

ירושלם, ז'ה טם

ירושלם, ז'ה טם
מהתחנה המרכזית לשער ציון באיזה קו? וכמה זמן ייקח התענוג? האם למלון המלך דוד ייקח אותי אותו קו? רוב תודות טל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה