שרשור הכוונה ומודיעין 4/8

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
מרמת החייל ליהוד
אני צריך להגיע מרמת החייל, רחוב ולנברג, לקרית סביונים ביהוד בסביבות 19:00. בוקר טוב ותודה מראש! :)
תוכל לקחת את קו 137 של קווים
מראול ולנברג עד לכניסה ליהוד (צומת יהוד מערב), ולרדת ממש שם (אין אף קו שנכנס לתוך קרית סביונים, אלא רק לקצה השכונה -שכונה קטנה גם ככה). קו 137 שיוצא בשעה 17:00 מאוניברסיטת ת"א מגיע לראול ולנברג תוך כ-20 דקות. לא יודע לצפות תוך כמה זמן תגיע (יש הרי פקקים גם באבא הילל וגם בבן גוריון, גם בז'בוטינסקי וגם בגהה, אבל תגיע לפני 19:00 בזה אני דיי בטוח. אופציה נוספת: 75/76 אגד עד לרחוב המסגר פינת לה גארדיה (איפה שבית הספר שבח), ללכת לגשר לה גארדיה ולהמשיך משם עם 37 של קווים או 475 של ויאולה (קו 475 לא כלול בהסדר החלפות קווים בחינם במשך 90 דקות לבעלי רב קו).

yairp4

Active member
תוכל לקחת את קו 137 של קווים
מראול ולנברג עד לכניסה ליהוד (צומת יהוד מערב), ולרדת ממש שם (אין אף קו שנכנס לתוך קרית סביונים, אלא רק לקצה השכונה -שכונה קטנה גם ככה). קו 137 שיוצא בשעה 17:00 מאוניברסיטת ת"א מגיע לראול ולנברג תוך כ-20 דקות. לא יודע לצפות תוך כמה זמן תגיע (יש הרי פקקים גם באבא הילל וגם בבן גוריון, גם בז'בוטינסקי וגם בגהה, אבל תגיע לפני 19:00 בזה אני דיי בטוח. אופציה נוספת: 75/76 אגד עד לרחוב המסגר פינת לה גארדיה (איפה שבית הספר שבח), ללכת לגשר לה גארדיה ולהמשיך משם עם 37 של קווים או 475 של ויאולה (קו 475 לא כלול בהסדר החלפות קווים בחינם במשך 90 דקות לבעלי רב קו).

olli3

New member
מנהל
מרמת אפעל לבארבי תל אביב
אני צריכה להגיע היום בערב (אני יוצאת בסביבות 21:00) מרמת אפעל לבארבי בת"א (קיבוץ גלויות 52). תודה רבה לעונים
מצומת הכניסה לרמת אפעל לבארבי ת"א>>>
קו 139 של דן עד לבימה (עוצר בשדרות בן ציון), משם נכנסים לרוטשילד ועולים על 42/142 עד לסלמה פינת אבולעפיה. הולכים על אבולעפיה 5 דקות עד שמגיעים לבארבי שבקיבוץ גלויות.

Grey Faerie

New member
ממערב ראשון לציון לרח' שוקן בתל אביב
זאת אומרת - מנווה חוף (קווים 83 84 או 10 של דן) לרח' שוקן בתל אביב , אני צריכה להגיע לאזור של מערכת העיתון של הארץ/ דה מרקר תודה ובוקר טוב :)

זאת אומרת - מנווה חוף (קווים 83 84 או 10 של דן) לרח' שוקן בתל אביב , אני צריכה להגיע לאזור של מערכת העיתון של הארץ/ דה מרקר תודה ובוקר טוב :)
קו 84 מגיע עד למקום. אפשר גם 83 עד
סלמה פינת שוקן, ומשם כ 5 דקות הליכה..

olli3

New member
מנהל
קו 84 מביא אותך עד ליעד.

olli3

New member
מנהל
בת"א מהרכבת להדר יוסף
אני צריכה להגיע לרחוב מבצע קדש. לא משנה לי באיזה תחנת רכבת לרדת (אני מניחה שזה האוני' או רכבת צפון) בשישי בצהריים, אם זה משנה. תודה
תלוי לאן במבצע קדש...
אם לחלק שקרוב לפנחס רוזן, אפשר לקחת רכבת לבני ברק, לצאת מתחנת הרכבת לגשר מבצע קדש (מדובר על מבצע קדש של רמת גן כאן). ומהגשר לקחת את קווים 33/42 דן 525/531 אגד לנסיעה של 3-4 תחנות (יורדים בפנחס רוזן, לא בטוח איזה תחנה יותר קרובה לקצה של מבצע קדש. לחלק של אמצע רחוב מבצע קדש, יש לרדת בתחנת האוניברסיטה, לצאת לשדרות רוקח ולהמשיך עם 47/48 מטרופולין או 89 דן עד לבני אפרים פינת מבצע קדש.

olli3

New member
מנהל
מתל אביב, דיזינגוף, ת"מ,
לחולון רחוב שד' ירושלים תחילת המספרים.. בתודה רבה מראש :)
מאיפה בדיזינגוף?
מהסנטר למשל אפשר לקחת 39/139/239 לבית מעריב ומשם (מדרך בגין) להמשיך עם 189/289. אפשר לקחת גם קו 5 מכמעט כל רחוב דיזינגוף עד לבית הדר (מנחם בגין 15 - תחנה אחת לפני המרכזית הישנה) ומאותה תחנה לעלות על 189/289.

olli3

New member
מנהל
מאיפה בדיזינגוף?
מהסנטר למשל אפשר לקחת 39/139/239 לבית מעריב ומשם (מדרך בגין) להמשיך עם 189/289. אפשר לקחת גם קו 5 מכמעט כל רחוב דיזינגוף עד לבית הדר (מנחם בגין 15 - תחנה אחת לפני המרכזית הישנה) ומאותה תחנה לעלות על 189/289.
בעצם אין טעם לקו 5...
שכחתי ש39/139/239 נוסעים כל הדרך על דיזינגוף

אני2010

New member
מתל אביב, דיזינגוף, ת"מ,
לחולון רחוב שד' ירושלים תחילת המספרים.. בתודה רבה מראש :)
189 או 289 של דן
מאבן גבירול אם אתה יכול להגיע או אותם קווים משדרות הר ציון בתחנה המרכזית הישנה הקווים האלה מגיעים עד לשם בדיוק.

MayaTheBee

New member
תל אביב אילת
שלום, ביום שני אני נוסעת לאילת מתל אביב. אף פעם לא עשיתי את הנסיעה הזו בתחבורה ציבורית אז אני אשמח למידע - מוניות שירות - קיים? אם כן, מאיפה? כמה עולה? מתי יוצא? אוטובוסים - האם יש טעם לקנות כרטיס מראש או פשוט להגיע כמה דקות לפני? האם יש עוד תחנות מלבד התחנה המרכזית? כמה עולה נסיעה? יש לציין שזו נסיעה של כיוון אחד. תודה

olli3

New member
מנהל
תל אביב אילת
שלום, ביום שני אני נוסעת לאילת מתל אביב. אף פעם לא עשיתי את הנסיעה הזו בתחבורה ציבורית אז אני אשמח למידע - מוניות שירות - קיים? אם כן, מאיפה? כמה עולה? מתי יוצא? אוטובוסים - האם יש טעם לקנות כרטיס מראש או פשוט להגיע כמה דקות לפני? האם יש עוד תחנות מלבד התחנה המרכזית? כמה עולה נסיעה? יש לציין שזו נסיעה של כיוון אחד. תודה
הכל מפורט כאן>>>
http://www.egged.co.il/main.asp?lngCategoryID=4488 מוניות שירו לא קיימות, אין שום צורך בהן, קווי אגד פועלים 7 ימים בשבוע (כן, כולל שבת). איזה תחנה מרכזית?, קיימים קווי שירות לאילת מכמעט כל עיר בישראל, רשימת הקווים מפורטת בלינק שנתתי.

MayaTheBee

New member
הכל מפורט כאן>>>
http://www.egged.co.il/main.asp?lngCategoryID=4488 מוניות שירו לא קיימות, אין שום צורך בהן, קווי אגד פועלים 7 ימים בשבוע (כן, כולל שבת). איזה תחנה מרכזית?, קיימים קווי שירות לאילת מכמעט כל עיר בישראל, רשימת הקווים מפורטת בלינק שנתתי.
תודה אבל רק מצויין שם הקווים הקיימים

מצב
הנושא נעול.
למעלה