שרשור הכוונה ומודיעין 30/9-1/10

מצב
הנושא נעול.

elitrou

New member
ומנצרת,נצרת עלית?
מנצרת
קו 342 (נצרת נסיעות ותיירות) מנצרת עילית לכיוון חיפה - מרכזית המפרץ, 343 (אגד) מנצרת לכיוון עכו. (בגדול אותם קוים שאמרתי לך מצומת המוביל רק לכיוון ההפוך). 342 הרבה יותר תדיר.

mister K

New member
מוניות שרות
כן אני יודעת שזה פורום תחבורה ציבורית אבל חשבתי שאולי במקרה תוכלו לעזור לי :) מישו יודע אם יש מוניות שרות מצומת חולון לרחובות?
אמורות להיות.
אבל לגבי מוניות שירות שום דבר לא בטוח.

הגעה מקרית ביאליק לנשר
ביום ראשון הקרוב אני אמור להיות בסביבות 5:45 בנשר, אני יוצא מהקריות ובשעות האלו אין אוטובוסים, הכי מוקדם מגיע לנשר כמה רגעים לפני שש. רציתי לשאול כמה אמורה לעלות לי נסיעה במונית ספיישל? בנוסף, כדאי להזמין ערב מראש או לתפוס מונית בכביש הראשי?(יש הבדל במחיר?)

arielguelman

New member
הגעה מקרית ביאליק לנשר
ביום ראשון הקרוב אני אמור להיות בסביבות 5:45 בנשר, אני יוצא מהקריות ובשעות האלו אין אוטובוסים, הכי מוקדם מגיע לנשר כמה רגעים לפני שש. רציתי לשאול כמה אמורה לעלות לי נסיעה במונית ספיישל? בנוסף, כדאי להזמין ערב מראש או לתפוס מונית בכביש הראשי?(יש הבדל במחיר?)
אתה יכול לנסוע בקו 200 האחרון שיוצא ב4.00
מצומת צבר עד לצ'ק פוסט ולנסות לתפוס את קו 207 שנוסע מחוף דדו לנשר בסביבות 4.30 ואתה תיהיה ממש מוקדם בנשר לגבי מוניות שירות זה תעריף לילה.. אז יכול להיות שזה יצא לך בין 70-100 שקל תלוי בנהג ד''א יש מוניות שירות אז זה יעלה לך יותר זול.

מצומת צבר עד לצ'ק פוסט ולנסות לתפוס את קו 207 שנוסע מחוף דדו לנשר בסביבות 4.30 ואתה תיהיה ממש מוקדם בנשר לגבי מוניות שירות זה תעריף לילה.. אז יכול להיות שזה יצא לך בין 70-100 שקל תלוי בנהג ד''א יש מוניות שירות אז זה יעלה לך יותר זול.
להיות שם ב-4:30 זה ממש מוקדם לי

nb1205

New member
חבל להטעות..
חבל להטעות אותו סתם. 200 האחרון יוצא מצבר בשעה 3 וחצי, 207 לא יוצא מחוף דדו ומגיע לצ'ק פוסט כבר ב04:10. מה גם שהלילה השעון זז שעה אחורה והאוטובוסים יפעלו הלילה לפי שעון קיץ - ככה שזה אומר שהוא יהיה בנשר כבר ב3 ורבע. לא טוב. מקרית ביאליק, קו 57 הראשון מתחיל מסלול בשעה 04:50 (שעון חורף עדכני). במרכזית המפרץ מחליפים לקו 72 הראשון שיוצא ברבע ל6 ונוסע על כל כביש האזור תעשיה ותל חנן.

חבל להטעות..
חבל להטעות אותו סתם. 200 האחרון יוצא מצבר בשעה 3 וחצי, 207 לא יוצא מחוף דדו ומגיע לצ'ק פוסט כבר ב04:10. מה גם שהלילה השעון זז שעה אחורה והאוטובוסים יפעלו הלילה לפי שעון קיץ - ככה שזה אומר שהוא יהיה בנשר כבר ב3 ורבע. לא טוב. מקרית ביאליק, קו 57 הראשון מתחיל מסלול בשעה 04:50 (שעון חורף עדכני). במרכזית המפרץ מחליפים לקו 72 הראשון שיוצא ברבע ל6 ונוסע על כל כביש האזור תעשיה ותל חנן.
זה בדיוק מה שרציתי לעשות
הבעיה שקו 72 מגיע ממש 5 דקות לפני שש וזה כבר מאוחר לי. תודה בכל זאת.

הגעה מקרית ביאליק לנשר
כדי לחסוך במחיר
ניתן להגיע במונית שירות עד הצ'ק פוסט ומשם בספיישל. סביר שב5:00 יש מוניות שירות.

alantan

New member
מכפר סבא לאיזור תעשיה חולון

לרחוב הפלד בחולון ברכבת+אוטובוס.. תודה !
רכבת לתחנת צומת חולון
משם קו 289 שמגיע לרח' המלאכה. מצומת חולון אפשר גם לנסוע ב-201, 451 ו-461 לדרך השבעה (התחנה שממול לאזור או לתחנה שליד רח' המלאכה).

ElFabuloso

New member
שעון חורף וקווי לילה, האם יעבדו שעה נוספת?
היום בלילה מרוויחים שעת שינה נוספת, הקווים של קווי לילה אמורים לעבוד מ00:30 ועד 03:30 בחזרה לערים, השאלה אם הם יעבדו בעצם 4 שעות ולא 3?

stratomaximus

New member
שעון חורף וקווי לילה, האם יעבדו שעה נוספת?
היום בלילה מרוויחים שעת שינה נוספת, הקווים של קווי לילה אמורים לעבוד מ00:30 ועד 03:30 בחזרה לערים, השאלה אם הם יעבדו בעצם 4 שעות ולא 3?
קווי הלילה יעבדו לפי שעון קיץ.
ככה שלפי שעון החורף הם יסתיימו שעה מוקדם יותר כביכול.

FIFI1981

New member
שלום. מרחוב אבן גבירול לאיזור פלורנטין
בתל אביב כמובן. אבן גבירול באיזור הלונדון מיניסטור ואני צריך להגיע לרחוב פלורנטין 8, אבל לא אכפת לי לרדת רחוק יותר ולטייל קצת. תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה