שרשור הכוונה ומודיעין 3/3

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור הכוונה ומודיעין 3/3../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום

מחולון לת"מ אשקלון

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מחולון לת"מ אשקלון
מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מחולון לתחנה המרכזית באשקלון? אני יודע שאני יכול לקחת רכבת כאשר אני נוסע קו 173 לתחנת רכבת ת"א מרכז ואז משם רכבת לאשקלון. אבל זה לא מוריד אותי קרוב לתחנה המרכזית אז בגדול השאלה היא האם יש קו אוטובוס קרוב ליציאה מהרכבת באשקלון שמוריד בתחנה המרכזית? תודה רבה.

comet9

New member
לך אחרת

מחולון לת"מ אשקלון
מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מחולון לתחנה המרכזית באשקלון? אני יודע שאני יכול לקחת רכבת כאשר אני נוסע קו 173 לתחנת רכבת ת"א מרכז ואז משם רכבת לאשקלון. אבל זה לא מוריד אותי קרוב לתחנה המרכזית אז בגדול השאלה היא האם יש קו אוטובוס קרוב ליציאה מהרכבת באשקלון שמוריד בתחנה המרכזית? תודה רבה.
לך אחרת
קו לצומת חולון ומשם על 300 או כל קו שמגיע לאשקלון

תוספת

לך אחרת
קו לצומת חולון ומשם על 300 או כל קו שמגיע לאשקלון
תוספת
מצומת חולון- קח את קו 300 או 311. ובשום אופן לא לקחת את 301, אלה אם כן אתה מזוכיסט.. אם בכל זאת תרצה רכבת- יש את קו 18 מת.רכבת אשקלון שמותאם לרכבות שמגיעות, ונוסע לתחנה המרכזית של אשקלון.

אורי404

New member
תוספת לתוספת:

תוספת
מצומת חולון- קח את קו 300 או 311. ובשום אופן לא לקחת את 301, אלה אם כן אתה מזוכיסט.. אם בכל זאת תרצה רכבת- יש את קו 18 מת.רכבת אשקלון שמותאם לרכבות שמגיעות, ונוסע לתחנה המרכזית של אשקלון.
תוספת לתוספת:
אם רוצים לנסוע ברכבת לא חייבים להמשיך עם קו 173 או הקווים האחרים לתל אביב מרכז, אלא שניתן לרדת ליד התחנה המרכזית ומתחנת ההגנה לנסוע ברכבת. עם זאת לדעתי כיום לנסוע מחולון לאשקלון, עדיף לנסוע לצומת חולון ולקחת את קו 300 ואולי גם 311 (את 300 אני מכיר טוב. את 311 פחות). כאשר הכבישים פנויים זמן הנסיעה אמור להיות בקו 300 ארבעים וחמש דקות פלוס-מינוס.

איזה קו מוריד הכי קרוב לצומת חולון?

תוספת
מרחוב יוספטל בת ים או רחוב אילת בחולון. אני יודע שיש קו 90 ו-87 ובטח יש עוד אבל מה מוריד הכי קרוב לצומת חולון? לקווים 300 או 311? תודה.

mister K

New member
מיוספטל קו 86 אגד או 43 ו-143 דן.

מרחוב יוספטל בת ים או רחוב אילת בחולון. אני יודע שיש קו 90 ו-87 ובטח יש עוד אבל מה מוריד הכי קרוב לצומת חולון? לקווים 300 או 311? תודה.
מרחוב אילת קווים 90 ו-92 אגד או 43 ו-143 דן. קו 87 בכלל לא מגיע לצומת חולון.

צומת חולון זה שדרות לוי אשכול?

מרחוב אילת קווים 90 ו-92 אגד או 43 ו-143 דן. קו 87 בכלל לא מגיע לצומת חולון.
באתר אגד קו 92 מגיע מת"א. הוא לא עושה דרך הפוכה הקו הזה? מצטער על הבורות

mister K

New member
כן

כן
ולא הבנתי את המושג "דרך הפוכה". קו 92 נוסע בשני הכיוונים בין חולון לתל אביב ועובר בצומת חולון. ברור שיש גם כיוון שני.

לגבי קו 92

לגבי קו 92
קודם כל- הוא פועל בשני הכיוונים (חולון- ת"א, ת"א - חולון) במקרה שלך- (חולון-ת"א), פשוט סע עם 92 מרחוב אילת עד צומת חולון , קו 92 פונה שמאלה בצומת חולון- והתחנה היא קצת אחרי הפניה.. ואז פשוט לך אחורה, לכיון התחנה האפורה הגדולה.. (התחנה המפלצתית שפעם היתה ברחוב בלפור בבתים) ומשם קח את 300 או 311 של אגד לאשקלון.

mister K

New member
92 עוצר גם בלוי אשכול לפני הפנייה

לגבי קו 92
קודם כל- הוא פועל בשני הכיוונים (חולון- ת"א, ת"א - חולון) במקרה שלך- (חולון-ת"א), פשוט סע עם 92 מרחוב אילת עד צומת חולון , קו 92 פונה שמאלה בצומת חולון- והתחנה היא קצת אחרי הפניה.. ואז פשוט לך אחורה, לכיון התחנה האפורה הגדולה.. (התחנה המפלצתית שפעם היתה ברחוב בלפור בבתים) ומשם קח את 300 או 311 של אגד לאשקלון.
למי שצריך להגיע לתחנות לכיוון מזרח, עדיף לרדת שם. גם 43 ו-143 עוצרים שם.

אתה טועה

למי שצריך להגיע לתחנות לכיוון מזרח, עדיף לרדת שם. גם 43 ו-143 עוצרים שם.
אתה טועה
92 לא יכול לעצור לפני הפניה, כי התחנות נמצאות בנתיב הימני ביותר, שהוא נת"צ, ואין אפשרות לפנות משם שמאלה..

micam

New member
אם זה לפני רבע לשמונה בערב -עדיף300

תוספת
אם זה לפני רבע לשמונה בערב -עדיף300
הם תמיד יוצאים מת"מ ת"א בהפרש של רבע שעה (311 יוצא ראשון) ותמיד תמיד מגיעים לאשקלון יחד. 311 עושה סיבוב ביבנה ועולה 25 ש"ח 300 נוסע ישר לאשקלון ועולה 21.5 ש"ח וכאמור הם לעולם מגיעים יחד לאשקלון. כל שאם זה לא שעת ערב מאוחרת שבה אין 300, עדיף 300.

אורי404

New member
בעוד הרבה שנים:

מחולון לת"מ אשקלון
בעוד הרבה שנים:
רכבת מחולון לאשקלון. מתל אביב לאשקלון דרך חולון הנסיעה אמורה להיות לא יותר מארבעים דקות. על כן סביר להניח שנסיעה מחולון לאשקלון תהיה כחצי שעה נסיעה.

mister K

New member
למה שלא יחכה כבר למשיח

בעוד הרבה שנים:
רכבת מחולון לאשקלון. מתל אביב לאשקלון דרך חולון הנסיעה אמורה להיות לא יותר מארבעים דקות. על כן סביר להניח שנסיעה מחולון לאשקלון תהיה כחצי שעה נסיעה.
למה שלא יחכה כבר למשיח
וייקח איתו טרמפ לאשקלון על החמור הלבן... לא נראה לי שזה ממש מעניין אותו. הוא שאל איך הוא מגיע לאשקלון ביום ראשון הקרוב ולא בעוד כמה שנים.

עוד שאלה שקשורה לתוך אשקלון

מחולון לת"מ אשקלון
עוד שאלה שקשורה לתוך אשקלון
איזה קו לוקח אותי מהתחנה המרכזית של אשקלון לכפר הנופש באשקלון? תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה