שרשור הכוונה ומודיעין 3/3

מצב
הנושא נעול.
עוד שאלה לגבי כפ"ס - כפר יונה../images/Emo26.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
עוד שאלה לגבי כפ"ס - כפר יונה

לא ממש הצלחתי להוציא מידע מהאתר של נתיב אקספרס
צומת בית ליד זו צומת השרון
והאם יש רק תחנה אחת בכפר יונה לקווים 35/36 ואם כן איפה היא

matany

New member
תשובות

עוד שאלה לגבי כפ"ס - כפר יונה

לא ממש הצלחתי להוציא מידע מהאתר של נתיב אקספרס
צומת בית ליד זו צומת השרון
והאם יש רק תחנה אחת בכפר יונה לקווים 35/36 ואם כן איפה היא
תשובות
1. כן. צומת השרון = צומת בית ליד. לגבי כפר יונה אי יודע שקו 35 נכנס לתוך היישוב אז אני מעריך שיש לו יותר מתחנה אחת. אבל באתר של נתיב לא מפרטים את התחנות ביישוב...

אליהו1919

New member
ראש העין דחוף למחר

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
ראש העין דחוף למחר
איך אני מגיע מרחוב המרץ לתחנת הרכבת במחלף קסם?? ואם אפשר בדרך חלופית- אוטובוס לת"א מרכז? איזה קו ומאיפה מגיעים? חשוב לי מאוד..

קו מספר 1 או 2 של קווים...

ראש העין דחוף למחר
איך אני מגיע מרחוב המרץ לתחנת הרכבת במחלף קסם?? ואם אפשר בדרך חלופית- אוטובוס לת"א מרכז? איזה קו ומאיפה מגיעים? חשוב לי מאוד..
קו מספר 1 או 2 של קווים...
לפי האתר שלהם, חוצמזה זה נראה לי מרחק הליכה. מהאתר של הרכבת (PDF): http://www.israrail.org.il/xls/rosh.pdf האתר של קווים: http://www.kavim-t.co.il/

בעיקרון לתחנת הרכבת מגיעים קווים 1

ראש העין דחוף למחר
ו-2 (ונדמה לי שגם 17 בחלק משעות היום) של קווים. מראש העין לת"א יש 3 קווי דן: 250, 251, 282, אשר מספר נסיעותיהם מצומצם. פרטים באתר דן אודות המסלול והלו"ז.

אליהו1919

New member
קווי דן פעילים רק בבוקר?

ו-2 (ונדמה לי שגם 17 בחלק משעות היום) של קווים. מראש העין לת"א יש 3 קווי דן: 250, 251, 282, אשר מספר נסיעותיהם מצומצם. פרטים באתר דן אודות המסלול והלו"ז.
קווי דן פעילים רק בבוקר?
זה דווקא מעולה כי אני צריך לעזריאלי מראש העין בצהריים, אבל יש רק בבוקר לפי האתר.. האם האפשרות היחידה היא ברכבת?

מירושלים לדיזינגוף

מירושלים לדיזינגוף
היי לכולם, איך אני מגיעה הכי מהר ופשוט מירושלים לתל אביב, לרח' דיזינגוף (בערך מספרים 200+) תודה.

קו 480 מת"מ ירושלים לרכבת מרכז בת"א

מירושלים לדיזינגוף
היי לכולם, איך אני מגיעה הכי מהר ופשוט מירושלים לתל אביב, לרח' דיזינגוף (בערך מספרים 200+) תודה.
קו 480 מת"מ ירושלים לרכבת מרכז בת"א
משם יש לקחת את קו 55 של קווים שעובר ברח' הירקון, שמקביל לדיזנגוף, מרחק הליכה של מספר דקות.

mister K

New member
מסוף 2000 זה רכבת מרכז/ארלוזרוב.

מה זה מסוף 2000?
וגם, איך אני מגיעה עם 405? כלומר, איזה קו ממרכזית של ת"א מגיע לדיזינגוף?
משם לדיזינגוף הכי מהיר עם קווים 11, 18, 20, 61, 62, 64. מתחנה מרכזית לדיזינגוף קו 5.

אוקיי

משם לדיזינגוף הכי מהיר עם קווים 11, 18, 20, 61, 62, 64. מתחנה מרכזית לדיזינגוף קו 5.
אוקיי
אז איך הכי מהיר: עם 480 ואז הקווים שהזכרת? או 405 ואז קו 5? וגם בכמה הבדל של זמן מדובר? (אני מתכננת לסוע ב-9 בבוקר בערך).

mister K

New member
עכשיו ראיתי שאת צריכה לקצה דיזינגוף

אוקיי
אז איך הכי מהיר: עם 480 ואז הקווים שהזכרת? או 405 ואז קו 5? וגם בכמה הבדל של זמן מדובר? (אני מתכננת לסוע ב-9 בבוקר בערך).
מרכבת מרכז לשם מגיע רק קו 55 ומתחנה מרכזית קו 4. לדעתי עדיף 480, מסוף ארלוזרוב יותר קרוב והנסיעה אחר כך קצרה בהרבה. חוץ מזה, לא צריך להיכנס לתמח"ת המצחינה.

mister K

New member
אפשר גם עם קו 5 מארלוזרוב

מרכבת מרכז לשם מגיע רק קו 55 ומתחנה מרכזית קו 4. לדעתי עדיף 480, מסוף ארלוזרוב יותר קרוב והנסיעה אחר כך קצרה בהרבה. חוץ מזה, לא צריך להיכנס לתמח"ת המצחינה.
אפשר גם עם קו 5 מארלוזרוב
וללכת קצת לכיוון צפון (תלוי לאיזה מספר בדיוק את צריכה).

תודה לכולכם ../images/Emo140.gif

תודה לכולכם

תלוי אם את צריכה לאיזור שמצפון לרח'

אוקיי
תלוי אם את צריכה לאיזור שמצפון לרח'
נורדאו או לא. אם כן, הרי שהכי מומלץ לדעתי לקחת 405, לעבור לקומה 4 בתחנה המרכזית ולקחת משם את קו 4 של דן שנוסע על בן יהודה, שמקביל לדיזנגוף באיזור שאת צריכה, ומרחק ההליכה ביניהם הוא לא יותר מ-3 דקות. עוד אופציה היא לנסוע עם קו 55, כפי שהמלצתי לך מלכתחילה. אני פשוט לא בטוח באיזה מס' בית רח' נורדאו חוצה את דיזנגוף... אם את צריכה לאיזור שמדרום לנורדאו, האפשרות הראשונה גם טובה, אבל עדיף לקחת 480 ואח"כ לקחת את 5 של דן, בדיוק במסוף בו ירדת מ-480.

מצב
הנושא נעול.
למעלה