שרשור הכוונה ומודיעין 29/1

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מבזל למנחם בגין בת"א
אילו קווי אוטובוס מגיעים מאזור מתחם בזל (אבן גבירול-פנקס / שד' נורדאו) לרח' מנחם בגין 48 בת"א?
תשובה
קו 5 משד' נורדאו וקו 26 מאבן גבירול מגיעים לבגין פינת מקווה ישראל, 5 דקות הליכה מהיעד. קו 89 של אגד מגיע מאבן גבירול ממש עד היעד, אבל תדירותו נמוכה יותר. אני חושב שהייתי מחכה בתחנה של 26 ו-89 ועולה על מה שיבוא קודם. או בודק מראש את הלו"ז של 89.

meital92

New member
תשובה
קו 5 משד' נורדאו וקו 26 מאבן גבירול מגיעים לבגין פינת מקווה ישראל, 5 דקות הליכה מהיעד. קו 89 של אגד מגיע מאבן גבירול ממש עד היעד, אבל תדירותו נמוכה יותר. אני חושב שהייתי מחכה בתחנה של 26 ו-89 ועולה על מה שיבוא קודם. או בודק מראש את הלו"ז של 89.
תודה - ומה עם חזןר - אותם קווים?

down under

New member
דרך הגעה מאשדוד למלון שפיים
אני ממש חייבת לדעת איזה תחבורה אני צריכה לקחת בשביל להגיע למלון ביום ראשון ב9 וחצי תודה מראש :)
רכבת להרצליה
ברכבת אחת, בלי החלפות ובלי המרות ובלי קונצים מאשדוד להרצליה. הליכה של כ-7 דקות למחלף הסירה ומשם קו 601 של נתיב אקספרס. לרדת ממנו (מהאוטובוס) בתחנה של שפיים. משם, אין לך ברירה, ותצטרכי ללכת מעל 10 דקות ברגל או לתפוס מונית ספיישל.

mister K

New member
דרך הגעה מאשדוד למלון שפיים
אני ממש חייבת לדעת איזה תחבורה אני צריכה לקחת בשביל להגיע למלון ביום ראשון ב9 וחצי תודה מראש :)
כל קו של ואוליה מאשדוד לתמח"ת או לרכבת מרכז.
משם קו 601 עד שפיים ומשם ברגל עד המלון. אני לא הייתי נוסע ברכבת במקרה הזה (גם יוצאת מהקצה של אשדוד, גם איטית וגם צריך ללכת ברגל עד מחלף הסירה).

down under

New member
כל קו של ואוליה מאשדוד לתמח"ת או לרכבת מרכז.
משם קו 601 עד שפיים ומשם ברגל עד המלון. אני לא הייתי נוסע ברכבת במקרה הזה (גם יוצאת מהקצה של אשדוד, גם איטית וגם צריך ללכת ברגל עד מחלף הסירה).
רכבת אשדוד - הרצליה זמן נסיעה של שעה
אז נגיד ראשון בבוקר שעה ורבע. באוטובוסים זה יקח פחות? הרי הקטע הפקוק, מעט, של 601 הוא בין תמח"ת לצומת גלילות. ממחלף הסירה כבר הכל פתוח. כמו כן הרכבת אין לה את הפקקים של להכנס מאזור אשדוד למרכז ת"א בשיא הפקקים של השבוע (יום א' בבוקר).

matanbu

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 29/1
תחבורה ציבורית בשבת בת"א
מישהו יודע אולי, אם יש תחבורה ציבורית (מונית שירות כלשהי) שמגיעה ביום שבת (בסביבות 2-3 בצהריים) מאזור אלנבי/רוטשילד בת"א לרמת אביב/רמת החייל או קרוב?

mister K

New member
תחבורה ציבורית בשבת בת"א
מישהו יודע אולי, אם יש תחבורה ציבורית (מונית שירות כלשהי) שמגיעה ביום שבת (בסביבות 2-3 בצהריים) מאזור אלנבי/רוטשילד בת"א לרמת אביב/רמת החייל או קרוב?
רק מונית ספיישל.

Image of me

New member
תחבורה ציבורית בשבת בת"א
מוניות קו 5 מגיעות לאיזור פנקס/ויצמן.

Image of me

New member
תחבורה ציבורית בשבת בת"א
ומוניות 51 למכון מור, משם אפשר ללכת לרמת
החי"ל.

תאטרון גשר ת"א
מאיפה יותר קרוב להגיע? מרכזית/רכבת? איזה קו לוקחים? תודה.
מאזור רכבת ארלוזורוב
40 ו-42 של דן עוברים באזור תיאטרון גשר ("קולנוע נוגה") בשדרות ירושלים. נדמה לי ש-40 עדיף: עוצר בסוף סלמה, ממש לפני שדרות י"ם.

אוהד11

New member
הנסיעה מרכבת ארלוזרוב קצרה יותר מתמח"ת?
תודה לשניכם.
מהתחנה המרכזית הזמן הוא הקצר ביותר, אך קח
בחשבון, שאתה צריך ללכת למתחנת הרכבת לתחנה המרכזית, לעבור בדיקב בטחונית בכניסה אליה ולהגיע לקומה הרביעית. עדיין זה נראה כזמן הקצר ביותר

מצב
הנושא נעול.
למעלה