שרשור הכוונה ומודיעין 28/1

מצב
הנושא נעול.

novemberain

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
ירושלים

ערב טוב אני צריכה להגיע מחר בשעות הערב מאידלסון לאזור משרד החוץ, אשמח להכוונה:)

naps

New member
ירושלים

ערב טוב אני צריכה להגיע מחר בשעות הערב מאידלסון לאזור משרד החוץ, אשמח להכוונה:)
קו 28
תרדי בתחנה שממול קרית הממשלה (רחוב לורך, שתי תחנות לפני גבעת רם), תחזרי ברגל לרחוב יצחק רבין ותפני ימינה. משרד החוץ אחרי 200 מטר בערך.

arielguelman

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מקרית מוצקין לצריפין
היי חבר'ה. תתנו לי בבקשה את הדרך הכי מהירה להגיע לצריפין מחר. תודה !

down under

New member
מקרית מוצקין לצריפין
היי חבר'ה. תתנו לי בבקשה את הדרך הכי מהירה להגיע לצריפין מחר. תודה !
רכבת עד לתחנת ת"א ההגנה
הליכה של 3 עד 5 דקות עד לתמח"ת ומתמח"ת (תח' מרכ' חדשה ת"א) יש מספר קווים לצריפין. כמדומני ש-155 או 156 ובבוודאות גם קווים 451,461 של סופרבוס ללוד ולרמלה.

אוהד11

New member

נא לא להוסיף עוד שאלות לשרשור ההכוונה הזה

מצב
הנושא נעול.
למעלה