שרשור הכוונה ומודיעין 27/9 - 28 כמובן

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
אוקיי
אז זה מה שאני אעשה.... סתם כדרך אגב:יש איזה שווארמה טובה בתחנה המרכזית בירושליים?
יש בקומה השנייה משמאל ישר כשנכנסים מהרציף.
שווארמה טובה מאוד עם הנחה לחיילים ולידה גם המבורגריה טובה לא פחות.

mister K

New member
אני גר
במרכז הכרמל,מה שאומר מין הסתם שמרכזית חוף הכרמל אם אני צריך להיות בטדי ב11 האוטובוס של 8:25 שיוצא מחוף הכרמל מספיק נכון?לא צריך למהר ולקחת את האוטובוס של 8:00 וכשאני מגיע לתחנה מרכזית ירושליים,איך אני יוצא משם לאיפה שכל התחנות לקחת את קו 6א לקניון מלחה?טדי נמצא ממש מול מלחה?
ממרכז הכרמל עדיף 940.

mister K

New member
ירושליים
אני צריך להגיע מחר ברכבת לירושליים עכשיו,אני מגיע מחיפה כך שאני רוצה לדעת באיזו תחנת רכבת כדאי לי לעלות כך שלא יהיה עומס ברכבת מהצפון לתל אביב ושיהיה לי מקום לשבת תודה
מחיפה לירושלים אך ורק באוטובוס!!!
שאלת שאלות דומות כבר כמה פעמים והסברתי לך שנסיעה ברכבת מחיפה לירושלים לא משתלמת בכלל ולוקחת כשעה יותר מנסיעה באוטובוס. סע אלא רק בקו 940 מחוף הכרמל או 960 ממרכזית המפרץ. מה גם שמחר בבוקר זה שיא העומס ברכבת וסביר שתיאלץ לעמוד עד ת"א. בשביל מה לך לנסוע במיוחד עד למוצקין כשיש לך אוטובוס ישיר ומהיר מחיפה לירושלים? אם אתה עושה את זה אתה באמת מזוכיסט.

oded1131

New member
תחנת רכבת קרית מוצקין
היי, אני צריך להגיע מהתחנת רכבת של קרית מוצקין לצומת העשור (צבר). אפשר לעשות את זה ברגל או שיש קווי אוטובוס שעדיף לקחת? תודה לכל העוזרים

brotherwolf

New member
תחנת רכבת קרית מוצקין
היי, אני צריך להגיע מהתחנת רכבת של קרית מוצקין לצומת העשור (צבר). אפשר לעשות את זה ברגל או שיש קווי אוטובוס שעדיף לקחת? תודה לכל העוזרים
זאת הליכה של רבע שעה בערך
אתה יכול גם לרדת בלב המפרץ ולקחת משם קווים 271, 251, 56

tapuach

New member
#### כיצד מגיעים מתמח"ת לקניון איילון ? #####
שלום עלי להגיע מחר בשעות הבוקר לבניין קונקורד ברמת גן, לפי מה שנאמר לי הוא נמצא לא רחוק מקניון איילון. תוכלו לציין את הקווים שעלי לקחת, מאילו רציפים ושל איזו חברה כמו כן יש למישהו הארכת זמן נסיעה משוער? תודה מראש

#### כיצד מגיעים מתמח"ת לקניון איילון ? #####
שלום עלי להגיע מחר בשעות הבוקר לבניין קונקורד ברמת גן, לפי מה שנאמר לי הוא נמצא לא רחוק מקניון איילון. תוכלו לציין את הקווים שעלי לקחת, מאילו רציפים ושל איזו חברה כמו כן יש למישהו הארכת זמן נסיעה משוער? תודה מראש
מהיכן אתה מגיע במקור? סביר להניח שלא תצטרך
להגיע לתמח"ת. מהתמח"ת לקניון איילון קווי אגד 524, 535, 531 מקומה 6, או קו 42 של דן משד' הר-ציון. ניתן גם לקחת רכבת מתחנת ההגנה הסמוכה לתמח"ת לתחנת בני ברק הסמוכה לקניון איילון.

tapuach

New member
להגיע לתמח"ת. מהתמח"ת לקניון איילון קווי אגד 524, 535, 531 מקומה 6, או קו 42 של דן משד' הר-ציון. ניתן גם לקחת רכבת מתחנת ההגנה הסמוכה לתמח"ת לתחנת בני ברק הסמוכה לקניון איילון.
מגיע מאשדוד, תודה על המהירות ...
1. האם במקרה ידוע לך לגבי בניין קונקורד? (עד כמה הוא קרוב לקניון איילון) 2. אני מגיע מאשדוד, עם עדיפות רבה לאוטובוס מאשר רכבת (מטעני זמניות, קרבה, זמן נסיעה) 3. לא ידעתי שבבני ברק יש תחנת רכבת :ֿ/ 4. שד' הר ציון זה רחוב צמוד לתחנה המרכזית?

1. האם במקרה ידוע לך לגבי בניין קונקורד? (עד כמה הוא קרוב לקניון איילון) 2. אני מגיע מאשדוד, עם עדיפות רבה לאוטובוס מאשר רכבת (מטעני זמניות, קרבה, זמן נסיעה) 3. לא ידעתי שבבני ברק יש תחנת רכבת :ֿ/ 4. שד' הר ציון זה רחוב צמוד לתחנה המרכזית?
שד' הר-ציון אכן נמצאות מחוץ לתחנה ובצמוד לה
אם אתה מגיע מאשדוד, אני ממליץ להגיע בקו 280/281 לרכבת מרכז/עזריאלי. מרכבת מרכז ניתן לקחת גם את קווי דן 20, 40, 141 לקניון איילון. בעזריאלי גם כן עוברים כל הקווים הנ"ל, למעט 20. תחנת בני ברק נמצאת מחוץ לעיר ובתוך איזור התעשייה שלה, בצמוד לקניון איילון ואיצטדיון ר"ג ולשכ' שיכון דן והדר יוסף בת"א.

mister K

New member
קווים 280/281 או ברכבת לתחנת ת"א מרכז.
ומשם קווים 20/42/524/525/531 ובעדיפות שנייה גם קו 40. זה עדיף על נסיעה דרך התחנה המרכזית.

mister K

New member
ועזוב את תחנת בני ברק. עדיף לרדת בת"א מרכז.

down under

New member
בניין קונקורד הוא בבן גוריון 13
די רחוק בהליכה מתחנת רכבת בני ברק. מאשדוד לשם: או ברכבת לסבידור מרכז או קווים 280,281 למתחם הרכבת שליד ארלוזורוב (נו, ליד תחנת ת"א סבידור מרכז). משם הליכה לדרך בגין בצמוד לאולמי רסיטל לקחת קווים 40,42.

דןמור

New member
האם בבוקר יש פקקים רבים בין ת"א לאשקלון?
נכון - זה לא תחבורה ציבורית, אבל אולי בכל זאת תוכלו לעזור לי (אני אודה מאד!): אני צריך להגיע לצומת אבא הלל (אזור אשקלון) מחר ב-8:30. מתי כדאי לצאת כדי להגיע לשם בזמן? (האם יש הרבה פקקים כשעוברים את כביש מספר 4 באזור אשדוד?) תודה רבה מראש!

האם בבוקר יש פקקים רבים בין ת"א לאשקלון?
נכון - זה לא תחבורה ציבורית, אבל אולי בכל זאת תוכלו לעזור לי (אני אודה מאד!): אני צריך להגיע לצומת אבא הלל (אזור אשקלון) מחר ב-8:30. מתי כדאי לצאת כדי להגיע לשם בזמן? (האם יש הרבה פקקים כשעוברים את כביש מספר 4 באזור אשדוד?) תודה רבה מראש!
אין כמעט בכלל פקקים. לכל היותר שעה מת"א.

מצב
הנושא נעול.
למעלה