שרשור הכוונה ומודיעין 27/9 - 28 כמובן

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
מצריפין לבית יהושע
שלום מה הדרך המהירה ביותר להגיע מצריפין (שער ירושלים) לתחנת הרכבת בבית יהושע?
קווים 451,461 ובעצם כל קו מכביש 44 שליד
צריפין שיעדו ת"א. ללכת לתחנת ההגנה ולקחת כל רכבת פרברים לנתניה, בנימינה, חדרה. כולן עוצרות בתחנת בית יהושע. בכל שעה ממוצעת יש 3 רכבות שנוסעות צפונה ועוצרות בבית יהושע.

Image of me

New member
מצריפין לבית יהושע
שלום מה הדרך המהירה ביותר להגיע מצריפין (שער ירושלים) לתחנת הרכבת בבית יהושע?
אם יש לך טרמפ מתוך הבסיס לבית דגן
אז מבית דגן אתה לוקח קו 274 של אגד לרכבת ההגנה, ומשם רכבת. אפשר גם לקחת 174 או 301 לתחנה המרכזית ת"א ומשם 5 דקות הליכה לתחנת ההגנה. לא כדאי לעלות על הקווים המאספים הארוכים: 201, 157, 451, 461. אם אין לך טרמפ, לך ברגל לצומת ניר צבי, או סע בקו 6 לשער יפו. מצומת ניר צבי ומשער יפו יש שתי אפשרויות: 1. קו 461 של סופרבוס לרכבת לוד, 2. כל קו של סופרבוס לתחנה המרכזית ת"א ומשם הליכה לתחנת ההגנה. הקווים לתל אביב תדירים יותר, אבל זמן נסיעתם ארוך.

minimi5

New member
הגעה מאוניברסיטת ת"א לסופרלנד!
שלום לכולם, אני צריכה בדחיפות עזרה, אם מישהו יודע מהי הדרל המהירה ביותר להגיע מאוניברסיטת ת"א אל הסופרלנד עם תחבורה ציבורית? תודה מראש וגמר חתימה טובה לכולכם!

urilei

New member
הגעה מאוניברסיטת ת"א לסופרלנד!
שלום לכולם, אני צריכה בדחיפות עזרה, אם מישהו יודע מהי הדרל המהירה ביותר להגיע מאוניברסיטת ת"א אל הסופרלנד עם תחבורה ציבורית? תודה מראש וגמר חתימה טובה לכולכם!
כמה דחוף זה כבר יכול להיות
את הרי לא נוסעת היום, נכון?
הסופרלנד בעייתי לגישה בתחבורה ציבורית הדרך הכי נסבלת היא לקחת 274 לתחנה המרכזית הישנה של ראשל"צ להמשיך בהליכה בכיוון הנסיעה של האוטובוס, לעבור תחנת דלק של "דלק" (דקה-שתיים הליכה, לא יותר) מימינך ולקחת קו 83. מקו 83 יורדים ליד שדרות מרילנד ויש שם הליכה לא קטנה בכלל לאורך כביש וחולות (לא איזור עירוני). בשעות (מאוד) מסויימות יש מהאוניברסיטה קו 272 שניתן לקחת למערב ראשל"צ, במקרה זה אני לא יודע איפה ההחלפה הכי טובה ל-83 (או אם בכלל צריך החלפה) יתכן שמוניות קו 83 נכנסות לסופרלנד בעונה, גם זה אני לא יודע לומר בוודאות. אם מדובר ב-3 אנשים ומעלה מומלץ לקחת מונית ספיישל בתוך ראשל"צ. מחיר די דומה והרבה פחות כאב ראש.

Image of me

New member
כמה דחוף זה כבר יכול להיות
את הרי לא נוסעת היום, נכון?
הסופרלנד בעייתי לגישה בתחבורה ציבורית הדרך הכי נסבלת היא לקחת 274 לתחנה המרכזית הישנה של ראשל"צ להמשיך בהליכה בכיוון הנסיעה של האוטובוס, לעבור תחנת דלק של "דלק" (דקה-שתיים הליכה, לא יותר) מימינך ולקחת קו 83. מקו 83 יורדים ליד שדרות מרילנד ויש שם הליכה לא קטנה בכלל לאורך כביש וחולות (לא איזור עירוני). בשעות (מאוד) מסויימות יש מהאוניברסיטה קו 272 שניתן לקחת למערב ראשל"צ, במקרה זה אני לא יודע איפה ההחלפה הכי טובה ל-83 (או אם בכלל צריך החלפה) יתכן שמוניות קו 83 נכנסות לסופרלנד בעונה, גם זה אני לא יודע לומר בוודאות. אם מדובר ב-3 אנשים ומעלה מומלץ לקחת מונית ספיישל בתוך ראשל"צ. מחיר די דומה והרבה פחות כאב ראש.
אין דבר כזה מוניות שירות 83!
מראשל"צי לשעבר לא הייתי מצפה לטעות כזאת
מוניות השירות שמגיעות לסופרלנד הן 2 ו-85. והן נכנסות לסופרלנד אם מבקשים. חוץ מזה, למה בכלל לנסוע דרך מרכז ראשון? על קו 83 אפשר לעלות ברכבת מרכז בת"א.

urilei

New member
אין דבר כזה מוניות שירות 83!
מראשל"צי לשעבר לא הייתי מצפה לטעות כזאת
מוניות השירות שמגיעות לסופרלנד הן 2 ו-85. והן נכנסות לסופרלנד אם מבקשים. חוץ מזה, למה בכלל לנסוע דרך מרכז ראשון? על קו 83 אפשר לעלות ברכבת מרכז בת"א.
איכשהו נראה לי
שזה טיול הרבה יותר גדול מאשר לנסוע דרך מרכז ראשון אבל זו גם אופציה...

18Tiny Love

New member
התמצאות בחיפה
שלום, איך מגיעים מתחנת הרכבת של חיפה(אני יודעת שיש כמה תחנות,אני לא יודעת באיזו מהן עדיף לרדת:)) לגנים הבהאיים? ואיך מהגנים הבהאיים מגיעים למדעטק? תודה רבה :)

התמצאות בחיפה
שלום, איך מגיעים מתחנת הרכבת של חיפה(אני יודעת שיש כמה תחנות,אני לא יודעת באיזו מהן עדיף לרדת:)) לגנים הבהאיים? ואיך מהגנים הבהאיים מגיעים למדעטק? תודה רבה :)
לגנים יש 3 כניסות
ברחוב הגפן בשדרות הציונות וביפה נוף - לאיזה מהם את רוצה להגיע?

מצב
הנושא נעול.
למעלה