שרשור הכוונה ומודיעין 27/9 - 28 כמובן

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
היום ראשון מצומת הסירה עד פולג
עד מתי יש אוטובוסים ומוניות שירות? תודה אלון
לדעתי האוטובוס האחרון שייסע במסלול הזה
הוא 601 של נתיב אקספרס. באתר שלהם לא מפורט הלו"ז של היום, רק כתוב שהקווים מפסיקים לפעול בסביבות 14:00. אני ממליץ לך להתקשר למודיעין שלהם - 1599-559-559.

אורי404

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 26/9 - 27/9
שאלת הכוונה רמת השרון-רמת גן
ווידוא הכוונה מרמת השרון לרמת גן. ליצר דיוק ממרכז רמת השרון לאזור רחוב בן גוריון סביב רחוב חיבת ציון. האם אני מבין נכון והאפשרויות הן: 1. קו 618 - קו טוב, אבל עם מספר נסיעות נמוך, כך שרק אם הוא בסביבה אפשר לנסוע בו. 2. נסיעה עם קו 531 של "אגד" עד קניון איילון והמשך נסיעה עם קו 52 של "דן" בעל התדירות הנמוכה. 3. נסיעה עם 531 לאזור קניון איילון, המשך עם קו 40 או 7 או אחרים לאזור מכון מור ומשם הליכה. תודה מראש

Image of me

New member
ווידוא הכוונה מרמת השרון לרמת גן. ליצר דיוק ממרכז רמת השרון לאזור רחוב בן גוריון סביב רחוב חיבת ציון. האם אני מבין נכון והאפשרויות הן: 1. קו 618 - קו טוב, אבל עם מספר נסיעות נמוך, כך שרק אם הוא בסביבה אפשר לנסוע בו. 2. נסיעה עם קו 531 של "אגד" עד קניון איילון והמשך נסיעה עם קו 52 של "דן" בעל התדירות הנמוכה. 3. נסיעה עם 531 לאזור קניון איילון, המשך עם קו 40 או 7 או אחרים לאזור מכון מור ומשם הליכה. תודה מראש
ממכון מור יש די הרבה הליכה.
נראה לי שעדיף להמשיך עם 531/524/525 עד בורסת היהלומים, ומרחוב ארלוזורוב ברמת גן לקחת 61, 62 או 72.

אורי404

New member
ממכון מור יש די הרבה הליכה.
נראה לי שעדיף להמשיך עם 531/524/525 עד בורסת היהלומים, ומרחוב ארלוזורוב ברמת גן לקחת 61, 62 או 72.
OK תודה איליה. על אף, שזה מאריך את הנסיעה.
נראה שאשתדל לבדוק מראש זמנים של קו 52 ו/או לקוות שקו 618 מסתדר. הערה נוספת היא, שקווים 524/525 לא יעילים עבורי, משום שאני עולה במרכז רמת השרון ולא מעוניין לשוטט בשכונות העיר. לו היו יותר נסיעות של קו 521 זה היה יעיל להגיע מהר יותר לתל אביב.

down under

New member
אורי, עליך "להחליף דיסקט"
כלומר, לחשוב אחרת לגמרי. אני הייתי הולך על קווים 24,47,48 ולא לדאוג, 24 מסיים את הסיבובים שלו ברמה"ש בשד' ביאליק ובסוקולוב ומשם הוא ממשיך "דוּך" לת"א. בכל אחד משלושת קווים אלו הייתי יורד באבן גבירול באזור ז'בוטינסקי והולך 3 דקות מזרחה על ז'בוטינסקי לכוון גימנסיה הרצליה. משם לוקח 61,62. הם מגיעים לאזור בן גוריון את חיבת ציון של רמת גן.

Image of me

New member
כלומר, לחשוב אחרת לגמרי. אני הייתי הולך על קווים 24,47,48 ולא לדאוג, 24 מסיים את הסיבובים שלו ברמה"ש בשד' ביאליק ובסוקולוב ומשם הוא ממשיך "דוּך" לת"א. בכל אחד משלושת קווים אלו הייתי יורד באבן גבירול באזור ז'בוטינסקי והולך 3 דקות מזרחה על ז'בוטינסקי לכוון גימנסיה הרצליה. משם לוקח 61,62. הם מגיעים לאזור בן גוריון את חיבת ציון של רמת גן.
24 עושה אחר כך סיבובים ברמת אביב...

אורי404

New member
או קיי, רשמתי לו שלושה קווים
47,48 נוסעים ישירות לאבן גבירול בדרך הכי קצרה שגם רבים עושים אותה בפרייבט שלהם.
תודה קובי ואיליה. אבדוק את זה במהלך השבוע
ואז אדע את העניינים טוב יותר מקרוב.

mister K

New member
בשביל מה להיכנס לת"א?
האופציה שהצעת הרבה יותר ארוכה. במקרה הזה הכי טוב עם קו 618 ישירות לבן גוריון או החלפה לקו 52 בקניון איילון או לנסוע לרכבת מרכז ומשם לקחת 61/62/72.

אורי404

New member
בשביל מה להיכנס לת"א?
האופציה שהצעת הרבה יותר ארוכה. במקרה הזה הכי טוב עם קו 618 ישירות לבן גוריון או החלפה לקו 52 בקניון איילון או לנסוע לרכבת מרכז ומשם לקחת 61/62/72.
תודה רתם. אתה תמיד עוזר לי.
אכן 618 הכי טוב, אבל כמות הנסיעות שלו נמוכה. 52 קו טוב, אבל תדירות נמוכה. בכל מקרה, אם זה יהיה חד-פעמי אני פחות מתרגש. אם זה יהיה למשך זמן, אבדוק טוב יותר מקרוב. אגב גם מבחינה כספית אלה אופציות עדיפות. כלומר לפעם אחת זה זניח, אבל לנסיעות קבועות או עבור מי, שכמעט כל יום נוסע בתח"צ זה משנה: קו 618 אני מניח שנסיעה אחת עמו זולה, גם כקו אחד וגם כקו של "נתיב אקספרס". גם נסיעה בקו 531 לקניון איילון תעלה לי 5.5 ש"ח, לעומת 9 ש"ח בנסיעה לתוך תל אביב. לצורך הפרוטוקול מרמת השרון בתחנות ברמת גן בין קניון איילון לתחנת הבורסה/צומת עלית, מחיר הנסיעה הוא כשמונה ש"ח.

mister K

New member
תודה רתם. אתה תמיד עוזר לי.
אכן 618 הכי טוב, אבל כמות הנסיעות שלו נמוכה. 52 קו טוב, אבל תדירות נמוכה. בכל מקרה, אם זה יהיה חד-פעמי אני פחות מתרגש. אם זה יהיה למשך זמן, אבדוק טוב יותר מקרוב. אגב גם מבחינה כספית אלה אופציות עדיפות. כלומר לפעם אחת זה זניח, אבל לנסיעות קבועות או עבור מי, שכמעט כל יום נוסע בתח"צ זה משנה: קו 618 אני מניח שנסיעה אחת עמו זולה, גם כקו אחד וגם כקו של "נתיב אקספרס". גם נסיעה בקו 531 לקניון איילון תעלה לי 5.5 ש"ח, לעומת 9 ש"ח בנסיעה לתוך תל אביב. לצורך הפרוטוקול מרמת השרון בתחנות ברמת גן בין קניון איילון לתחנת הבורסה/צומת עלית, מחיר הנסיעה הוא כשמונה ש"ח.
ובכל זאת אתה נוסע תמיד בדרך הכי פחות טובה.

אורי404

New member
ובכל זאת אתה נוסע תמיד בדרך הכי פחות טובה.
למה הכוונה? לנסיעה לתה"ש וחזרה?
בהלוך לא היו הרבה ברירות והיה משהו חריג. לגבי חזור, אמש הפקתי לקח וחזרתי עם קו 35 לת"א, במקום המתנה ארוכה בתה"ש או באזור קרית אונו.

down under

New member
בשביל מה להיכנס לת"א?
בשביל מה?!?
כי הקטע שסביב הקניון הרבה פעמים פקוק. כנ"ל גם אבא הלל לעתים. בנוסף, בן גוריון ממגדלי בס"ר 1 ו-2 ועד לז'בוטינסקי המון פעמים הוא פקק אחד ענק. תדירות 618 לא משהו בלשון ההמעטה. כנ"ל גם קו 531. קווים 24 אבל בעיקר 47,48 נוסעים במסלול ממש מהיר והם בתדירות מצטברת מאוד טובה. הם נוסעים באזור כמעט נטול פקקים. זמן הנסיעה מגמנסיה הרצליה בת"א ועד לרכבת מרכז בקווים 61,62 הוא בדיוק 6 או 7 דקות. להערכתי אם תבצע 100 נסיעות במסלול שהצעתי מול 100 נסיעות במסלול שאתה מדבר עליו, במעל ל-70 מקרים אני אגיע לפניך.

mister K

New member
בשביל מה?!?
כי הקטע שסביב הקניון הרבה פעמים פקוק. כנ"ל גם אבא הלל לעתים. בנוסף, בן גוריון ממגדלי בס"ר 1 ו-2 ועד לז'בוטינסקי המון פעמים הוא פקק אחד ענק. תדירות 618 לא משהו בלשון ההמעטה. כנ"ל גם קו 531. קווים 24 אבל בעיקר 47,48 נוסעים במסלול ממש מהיר והם בתדירות מצטברת מאוד טובה. הם נוסעים באזור כמעט נטול פקקים. זמן הנסיעה מגמנסיה הרצליה בת"א ועד לרכבת מרכז בקווים 61,62 הוא בדיוק 6 או 7 דקות. להערכתי אם תבצע 100 נסיעות במסלול שהצעתי מול 100 נסיעות במסלול שאתה מדבר עליו, במעל ל-70 מקרים אני אגיע לפניך.
אני לא בטוח בכלל.
כל זמן שאין איזו הופעה של ליאונרד כהן או משהו מיוחד באצטדיון רמת גן, הפקקים באזור לא כאלה נוראיים. גם בשד' רוקח יש עומס לפעמים ומדובר בעיקוף גדול מאוד. תמיד עדיף להימנע מכניסה למרכז ת"א אם יש אופציה אחרת.

אורי, קח בחשבון גם את קו 67 של דן
שהוא תדיר הרבה יותר מ-52, ועוצר בשדרות ירושלים המקבילות לחיבת ציון. ל-531 ו-67 תחנות חופפות רבות ברחוב אבא הלל. ככה אני הייתי נוסע.

אורי404

New member
אורי, קח בחשבון גם את קו 67 של דן
שהוא תדיר הרבה יותר מ-52, ועוצר בשדרות ירושלים המקבילות לחיבת ציון. ל-531 ו-67 תחנות חופפות רבות ברחוב אבא הלל. ככה אני הייתי נוסע.
תודה אוריינט. העלת רעיון טוב נוסף.
בקיצור השבוע אני אנסה ועם הזמן במידה, ותהיינה לי נסיעות קבועות בקטע זה של רמה"ש-רמה"ג, אערך עוד יותר טוב (בתקווה...).

mister K

New member
מצריפין לבית יהושע
שלום מה הדרך המהירה ביותר להגיע מצריפין (שער ירושלים) לתחנת הרכבת בבית יהושע?
461 לרכבת לוד ומשם ברכבת פרברית לב.יהושע.
אפשר גם עם כל קו שנוסע לכיוון ת"א (411 בעדיפות) ומשם ברכבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה