שרשור הכוונה ומודיעין 26/8-27/8

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
זמן נסיעה באוטובוס מאזור ליהוד
היי, אני מתכנן להתראיין לכמה מקומות עבודה באזור תעשייה של יהוד.. סדר גודל של כמה זמן נסיעה זה מצומת אזור לאזור תעשייה של יהוד באוטובוס? ואיך כדא לסוע? דרך צומת בית דגן ?
143 אגד לצומת מסובים
משם לוקחים את 37 של קווים או 475 של ויאולה ליהוד. *קו 475 אינו כלול בהחלפת קווים ללא תשלום נוסף באמצעות שימוש ברב קו.

olli3

New member
מנהל
143 אגד לצומת מסובים
משם לוקחים את 37 של קווים או 475 של ויאולה ליהוד. *קו 475 אינו כלול בהחלפת קווים ללא תשלום נוסף באמצעות שימוש ברב קו.
וזה ייקח כחצי שעה
במידה ולא צריך להמתין זמן רב, וזה יכול להגיע לכיוון השעה במידה ובדיוק פספסת את 143 ובדיוק פספסת גם את 37.

וזה ייקח כחצי שעה
במידה ולא צריך להמתין זמן רב, וזה יכול להגיע לכיוון השעה במידה ובדיוק פספסת את 143 ובדיוק פספסת גם את 37.
אל תשכח שכביש גהה והכניסה אליו פקוקים בשעות
בשעות הבוקר, שזה עלול להאריך את משך הנסיעה..

ElFabuloso

New member
מישהו יודע על שינוים במסלולי קווים הערב בת"א?
לקראת העצרת, נאמר לי שהפעם ההפגנה עצמה תתקיים בא.גבירול/ארלוזרוב, מה שגורם לי לחשוב שאולי יהיה איזשהו שינוי במסלול של קו כמו 61 שעובר שם (אלא אם היא תהיה על אבן גבירול ואז כולו יהיה חסום לתנועה כמו בהפגנות הקודמות). אבל לא מצאתי מידע באתר של דן משום מה, ובד"כ תמיד כתוב שם.

אוהד11

New member
מישהו יודע על שינוים במסלולי קווים הערב בת"א?
לקראת העצרת, נאמר לי שהפעם ההפגנה עצמה תתקיים בא.גבירול/ארלוזרוב, מה שגורם לי לחשוב שאולי יהיה איזשהו שינוי במסלול של קו כמו 61 שעובר שם (אלא אם היא תהיה על אבן גבירול ואז כולו יהיה חסום לתנועה כמו בהפגנות הקודמות). אבל לא מצאתי מידע באתר של דן משום מה, ובד"כ תמיד כתוב שם.
יש הודעה באתר דן

ElFabuloso

New member
יש הודעה באתר דן
לא שמתי לב
שמו את זה באיזה פולדר נידח וקראו לזה עוד "תהלוכה" (??) לא יותר ברור לשים את זה בעמוד הבית בצורה בולטת? או לתת קישור ישיר מדף המידע והלו"ז של כל קו ככה שנדע בוודאות? לפחות זה כתוב איפשהו תודה

olli3

New member
מנהל
שלום! צריכה להגיע מחר בבוקר לעין-כרם
אני גרה באשדוד, ורוצה מחר בסביבות 9:30-10:00 להגיע לשכונת עין כרם בירושלים איך אני מגיעה לשם? תודה רבה! :)
438/448 מאשדוד למרכזית ירושלים
448 הוא קו ישיר ומהיר יותר. בהגיעך למרכזית ירושלים, אני ממליץ שלא להיכנס לתוך קניון המרכזית. לאחר הירידה מהאוטובוס ברציף ההורדה, לכי למקום ממנו נכנס האוטובוס לרציף. חלפי על פני השומר, עברי את הכיכר וחפשי מצד שמאל גרם מדרגות ארוך שבקצהו כביש. זהו רחוב יפו ובו עוברים רוב הקווים העירוניים בירושלים. משם את עולה על קווים 13/18/20/21/27 להר הרצל, משם את ממשיכה בקווים 28/28א לעין כרם. ניתן להחליף קווים בירושלים במשך 80 דקות ללא כל עלות נוספת, גם באמצעות תשלום במזומן. ניתן להשתמש גם ברכבת הקלה. עולים עליה מהתחנה המרכזית ויורדים ממנה בהר הרצל וממשיכים ב28/28א. מבחינת חוויתית זה משהו אחד, מבחינת זמן נסיעה, עדיין אל נסעתי בה כך שלא אוכל להגיד אם היא עדיפה על פני האוטובוס למרות שאני דיי משוכנע שהאוטובוס מהיר יותר (וגם התדירות המשותפת תורמת לכך).

melodyyouth

New member
438/448 מאשדוד למרכזית ירושלים
448 הוא קו ישיר ומהיר יותר. בהגיעך למרכזית ירושלים, אני ממליץ שלא להיכנס לתוך קניון המרכזית. לאחר הירידה מהאוטובוס ברציף ההורדה, לכי למקום ממנו נכנס האוטובוס לרציף. חלפי על פני השומר, עברי את הכיכר וחפשי מצד שמאל גרם מדרגות ארוך שבקצהו כביש. זהו רחוב יפו ובו עוברים רוב הקווים העירוניים בירושלים. משם את עולה על קווים 13/18/20/21/27 להר הרצל, משם את ממשיכה בקווים 28/28א לעין כרם. ניתן להחליף קווים בירושלים במשך 80 דקות ללא כל עלות נוספת, גם באמצעות תשלום במזומן. ניתן להשתמש גם ברכבת הקלה. עולים עליה מהתחנה המרכזית ויורדים ממנה בהר הרצל וממשיכים ב28/28א. מבחינת חוויתית זה משהו אחד, מבחינת זמן נסיעה, עדיין אל נסעתי בה כך שלא אוכל להגיד אם היא עדיפה על פני האוטובוס למרות שאני דיי משוכנע שהאוטובוס מהיר יותר (וגם התדירות המשותפת תורמת לכך).
תודה רבה!! איזה מזל שיש את הפורום הזה,
עזרתם לי כבר הרבה פעמים חשובות, ותמיד אתם/ן מאוד מדויקים/ות ומובנים/ות, במיוחד למסתבכת שכמותי. תודה רבה רבה!!!

abigaillovesmj

New member
מרמת גן ליגאל אלון
שלום לכולם אשמח אם תכוונו אותי איך לנסוע מאזור רמת גן הבורסה ליגאל אלון 127 תל אביב. יש קווים ישירים שמחברים בין שני המקומות או שצריך להחליף? עדיף לרדת בעזריאלי וללכת? תודה מראש

מתן276

New member
מרמת גן ליגאל אלון
שלום לכולם אשמח אם תכוונו אותי איך לנסוע מאזור רמת גן הבורסה ליגאל אלון 127 תל אביב. יש קווים ישירים שמחברים בין שני המקומות או שצריך להחליף? עדיף לרדת בעזריאלי וללכת? תודה מראש
כל הקווים משם מגיעים לרכבת מרכז
תרדי שם ותקחי מרח' על פרשת דרכים קו 7 איתו תרדי אחרי 2 תחנות.

olli3

New member
מנהל
מרמת גן ליגאל אלון
שתי אופציות:
החלפה ברכבת מרכז לקו 7 דן או 59 של קווים. קו 7 עוצר ברחוב על פרשת דרכים וקו 59 יוצא מהמסוף שברכבת מרכז, אך נוסע לסיבוב באיזור איכילוב ואז חוזר לרכבת מרכז על דרך בגין (אולמי רסיטל). לוקח לו 10 דקות מהרגע שהוא יוצא מהמסוף ועד שהוא מגיע לתחנה שבאולמי רסיטל. קו 59 יוצא בכל מחצית השעה. אופציה אחרת היא להמשיך לעזריאלי, לחצות לצד השני באמצעות הגשר ולהמשיך עם קו 63 לנסיעה של תחנה אחת. מעזריאלי מדובר בהליכה של לפחות 12 דקות. כבר עדיף לקחת קו 11 עד ערבי נחל ומשם ללכת ברגל, כ-8 דקות הליכה.

lacrimosa girl

New member
הדרך הכי מוצלחת מירושלים למלון כינר...
מול הישוב רמות וליד חוף גולן. ניסיתי לפענח דרך bus.gov ושות' אבל יש יותר מדי אופציות מבלבלות עם קווים שפעם כן עוברים, ופעם לא...אני רוצה לצאת בסביבות 9 מחר בבוקר ולהגיע יחסית מוקדם. אין לי בעיה עם החלפות. לפי האתר הבנתי שהאופציה הכי נורמלית היא להחליף בצומת מגידו...רק שאז צריך להסתמך על הפקקים בבוקר ראשון ועל התזמון הלא-בהכרח-מדוייק של קו 843 שיוצא מתל אביב. למישהו יש ניסיון עם הקווים האלו? אני יכולה לסמוך על האוטובוס של 9:20 מירושלים לצומת מגידו שאספיק לתפוס את 843 שאמור, לפי האתר, לעבור שם ב11?

הדרך הכי מוצלחת מירושלים למלון כינר...
מול הישוב רמות וליד חוף גולן. ניסיתי לפענח דרך bus.gov ושות' אבל יש יותר מדי אופציות מבלבלות עם קווים שפעם כן עוברים, ופעם לא...אני רוצה לצאת בסביבות 9 מחר בבוקר ולהגיע יחסית מוקדם. אין לי בעיה עם החלפות. לפי האתר הבנתי שהאופציה הכי נורמלית היא להחליף בצומת מגידו...רק שאז צריך להסתמך על הפקקים בבוקר ראשון ועל התזמון הלא-בהכרח-מדוייק של קו 843 שיוצא מתל אביב. למישהו יש ניסיון עם הקווים האלו? אני יכולה לסמוך על האוטובוס של 9:20 מירושלים לצומת מגידו שאספיק לתפוס את 843 שאמור, לפי האתר, לעבור שם ב11?
נראה לי שדרך טבריה, או יותר טוב צומת צמח

olli3

New member
מנהל
מת"מ באר שבע לחר"פ באר שבע..
תודה!
32 מטרודן 46 מטרופולין
32 לוקח מהמסוף העירוני ו46 מתוך המרכזית. שים לב, לבאר שבע מומלץ להגיע באוטובוס ולא ברכבת עקב כך שהאוטובוס מהיר יותר. כמו כן מת"א לבאר שבע ניתן לקחת את 380 מרכבת מרכז (קו ישיר) או את 370 ממרכזית ת"א (קו ישיר). כל הזמנים של כל הקווים נמצאים באתר www.bus.gov.il

חגיכי

New member
32 מטרודן 46 מטרופולין
32 לוקח מהמסוף העירוני ו46 מתוך המרכזית. שים לב, לבאר שבע מומלץ להגיע באוטובוס ולא ברכבת עקב כך שהאוטובוס מהיר יותר. כמו כן מת"א לבאר שבע ניתן לקחת את 380 מרכבת מרכז (קו ישיר) או את 370 ממרכזית ת"א (קו ישיר). כל הזמנים של כל הקווים נמצאים באתר www.bus.gov.il
תודה רבה!!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה