שרשור הכוונה ומודיעין 26/8-27/8

מצב
הנושא נעול.

lacrimosa girl

New member
שלום! שאלה לגבי הגעה מתל אביב ליד לשריון
שלום, יש לי אורח מחו"ל שרוצה לנסוע למוזיאון הטנקים בלטרון. לא הצלחתי למצוא את הדרך הנכונה לחפש את זה באתר "אוטובוסים". אשמח לעזרה על הכוונה מתל אביב לשם, וחזור. ראיתי שמזמן שאלו את זה פה ועניתם לקחת רכבת לרמלה ואז קווים 403, 404, 433, 435 האם זו הדרך הכי טובה? האם הקווים עדיין פעילים? תודה רבה
לקחת כל קו מת"א לירושלים (405,480)
לרדת במחלף הראל, לעבור את הגשר לצד השני, לכיוון הירידה חזרה לתל אביב, ולעלות על מה שמגיע קודם - 404,406,433. (בד"כ זה יהיה 433). הדרך הכי מהירה שיש. האוטובוס מוריד אחרי הפניה לכיוון התחנת דלק, משם מטפסים קצת ברגל.

limalima7

New member
שאלה
יש דרך להגיע ליישוב שיטים בלי לעבור בבאר שבע/אשדוד? ממה שאני מצאתי זה או דרך באר שבע או בצורה קצת לא הגיונית לנסוע לאילת (ואז עובר דרך אשדוד) ומשם לעלות לשיטים.. אשמח להארות בנושא!תודה!

olli3

New member
מנהל
שאלה
יש דרך להגיע ליישוב שיטים בלי לעבור בבאר שבע/אשדוד? ממה שאני מצאתי זה או דרך באר שבע או בצורה קצת לא הגיונית לנסוע לאילת (ואז עובר דרך אשדוד) ומשם לעלות לשיטים.. אשמח להארות בנושא!תודה!
ממרכזית ת"א קו 395 אגד.
קו זה פועל ביום ראשון בלבד, יוצא ממרכזית ת"א בשעה 9:00. אני משער שיש עליו עומס, מדובר בקו חיילים. הקו עובר דרך באר שבע ובמבצע איסוף בבאר שבע. כך שזה לא ממש משנה, חוץ מתפיסת המקום עוד בת"א כמובן. לידע כללי הוא פועל בכיוון ההפוך בימי חמישי בלבד. מעבר לכך ממרכזית ת"א קו 370 ישיר לבאר שבע (שעה ו10-15 דקות נסיעה) או 380 מרכבת מרכז בת"א אל באר שבע, זמן נסיעה זהה. 370/380 מופעלים ע"י מטרופולין ואגד תעבורה לסירוגין. ממרכזית באר שבע לשיטים מגיעים באמצעות קווים 382/392 של אגד. לידע כללי, קווים 370/380 יותר מהירים בהגעתם לבאר שבע עקב כך שהם נוסעים דרך כביש 6. 370/380 מהירים יותר גם מהרכבת לבאר שבע.

limalima7

New member
ממרכזית ת"א קו 395 אגד.
קו זה פועל ביום ראשון בלבד, יוצא ממרכזית ת"א בשעה 9:00. אני משער שיש עליו עומס, מדובר בקו חיילים. הקו עובר דרך באר שבע ובמבצע איסוף בבאר שבע. כך שזה לא ממש משנה, חוץ מתפיסת המקום עוד בת"א כמובן. לידע כללי הוא פועל בכיוון ההפוך בימי חמישי בלבד. מעבר לכך ממרכזית ת"א קו 370 ישיר לבאר שבע (שעה ו10-15 דקות נסיעה) או 380 מרכבת מרכז בת"א אל באר שבע, זמן נסיעה זהה. 370/380 מופעלים ע"י מטרופולין ואגד תעבורה לסירוגין. ממרכזית באר שבע לשיטים מגיעים באמצעות קווים 382/392 של אגד. לידע כללי, קווים 370/380 יותר מהירים בהגעתם לבאר שבע עקב כך שהם נוסעים דרך כביש 6. 370/380 מהירים יותר גם מהרכבת לבאר שבע.
תודה על הפירוט
אבל בסופו של דבר אני רואה שאין דרך להגיע לשם בלי לעבור בבאר שבע...

olli3

New member
מנהל
תודה על הפירוט
אבל בסופו של דבר אני רואה שאין דרך להגיע לשם בלי לעבור בבאר שבע...
גם אין ממש סיבה שיהיו משם ולשם קווים מת"א.
או מכל מקום אחר בארץ שהוא לא באר שבע, מצפה רמון ואילת.

mister K

New member
חיפה תל אביב מחר
יש משהו ממרכזית המפרץ / צומת צבר יותר מוקדם מ19:00 ב909 ? או ההוא שמגיע 5 דקות לפניו ? בלי מוניות שירות... תודה
אפשר לנסוע דרך טבעון
קו 301 פועל כבר משעה 17:00 וקו 826 פועל מ-15:30.

ploompi

New member
הכוונה
תיקח 5/39/139/239, תרד בתחנה הראשונה בשדרות רוטשילד וממנה תתחבר לקו 63. תיסע שתי תחנות ותרד ברח' החשמונאים משם אתה צריך להמשיך ברגל ישר עד שתראה את רחוב גרשון ש"ץ
תודה,אבל אין אפשרות לקחת רק קו אוטובוס אחד?
אני מעדיף נסיעה בקו אחד

olli3

New member
מנהל
תודה,אבל אין אפשרות לקחת רק קו אוטובוס אחד?
אני מעדיף נסיעה בקו אחד
קו 174 אגד
עולים עליו משדרות בן גוריון (בן גוריון פינת דיזינגוף),יורדים ממנו בקרליבך פינת החשמונאים ומשם מדובר בהליכה של 5 דקות.

Niv86

New member
עזרת הכוונה ליום שלישי
ביום שלישי אני צריך להגיע מבן גוריון 40 לאזור כיכר המדינה ומשם בשעות הערב לשכונת פלורנטין. איזה קו/קווים אני צריך לקחת?

olli3

New member
מנהל
עזרת הכוונה ליום שלישי
ביום שלישי אני צריך להגיע מבן גוריון 40 לאזור כיכר המדינה ומשם בשעות הערב לשכונת פלורנטין. איזה קו/קווים אני צריך לקחת?
מדיזינגוף פינת בן גוריון לכיכר המדינה
באמצעות קו 5 דן ו90 מטרופולין, עולים עליהם מדיזינגוף. מכיכר המדינה לפלורנטין תוכל לקחת את 89 דן לשדרות הר ציון, אם זה מספיק קרוב לך. אם לא, תוכל לבצע החלפה במקומות שונים באיזור על מנת להגיע למקומות אחרים בפלורנטין. אם תרצה הכוונה מדוייקת יותר, ציין להיכן בפלורנטין אתה צריך להגיע.

Niv86

New member
מדיזינגוף פינת בן גוריון לכיכר המדינה
באמצעות קו 5 דן ו90 מטרופולין, עולים עליהם מדיזינגוף. מכיכר המדינה לפלורנטין תוכל לקחת את 89 דן לשדרות הר ציון, אם זה מספיק קרוב לך. אם לא, תוכל לבצע החלפה במקומות שונים באיזור על מנת להגיע למקומות אחרים בפלורנטין. אם תרצה הכוונה מדוייקת יותר, ציין להיכן בפלורנטין אתה צריך להגיע.
יש משהו קרוב יותר למטלון פינת הרצל?

olli3

New member
מנהל
יש משהו קרוב יותר למטלון פינת הרצל?
אתה יכול לקחת את קו 5 עד לרחוב מקווה ישראל
ומשם ללכת ברגל למטלון פינת הרצל. מדובר על כ-10 דקות הליכה. אם אתה רוצה להחליף קווים, תמיד תוכל לקחת את 5/14 דן או לדיזינגוף סנטר ומשם להחליף 25/125/72/172/129, או לקחת את 89 ולהחליף בעיריה ל25/125. או לקחת את 5/66 לדיזינגוף פינת בן גוריון ומשם להמשים עם 72/172/129. עם 25/125/72/172/129 יורדים ברחוב העליה פינת מטלון. בשעות הערב, עדיף לעלות על מה שבא בכיכר המדינה ולבצע החלפה בהמשך הדרך.

מתן276

New member
עזרת הכוונה ליום שלישי
הכוונה
תיסע מדיזנגוף בקו 90(מטרופולין) שמוריד ברח' ויצמן, מטרים ספורים מהכיכר. משם לפלורנטין תיסע באחד הקווים 66/89 - עם קו 66 תרד ברח' דיזנגוף ושם תתחבר לאחד הקווים 72/172/129 שמגיעים לרח' העלייה. עם קו 89 תרד בתחנה השנייה בדרך בגין(ליד חברת החשמל) ומשם תתחבר לאחד הקווים 42/142 שמגיעים לרח' סלמה.

CommandeRiker

New member
זמן נסיעה באוטובוס מאזור ליהוד
היי, אני מתכנן להתראיין לכמה מקומות עבודה באזור תעשייה של יהוד.. סדר גודל של כמה זמן נסיעה זה מצומת אזור לאזור תעשייה של יהוד באוטובוס? ואיך כדא לסוע? דרך צומת בית דגן ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה