שרשור הכוונה ומודיעין 26/8-27/8

מצב
הנושא נעול.

מתן276

New member
מתחנה מרכזית חדשה בת"א לפילת
היי צריכה הכוונה איך להגיע באוטובוס מת"מ חדשה בת"א לפילת, רחוב הברזל 9 רמת החייל תודה
לא חייבים לעבור בתחנה המרכזית
אם זה לא המוצא המקורי שלך. תגידי מאיפה את יוצאת מלכתחילה ואני אגיד לך מהי האופציה הטובה ביותר.

מתן276

New member
תסעי לרובע ב' באשדוד ותקחי קו 322(ואוליה)
תקחי מהתחנה המרכזית באשדוד 280/281 עד ליעד הסופי בת"א - רכבת מרכז ומשם תקחי קו 142(דן) שעוצר מול מסוף האוטובוסים.
אל תתייחסי לכותרת, תעשי מה שרשמתי בתוכן

olli3

New member
מנהל
היי מתן
אני יוצאת מהת"מ באשדוד תודה
280/281 ויאולה לרכבת מרכז
משם מחליפים לקווים 75/76 אגד ו141/142 דן. כל הקווים האלו עוצרים בתחנה אחת, ברחוב על פרשת דרכים שבמתחם רכבת מרכז. קווים 280/281 מורידים במסוף האוטובוסים שמול פתח תחנת רכבת מרכז. על מנת להגיע לרחוב על פרשת דרכים (דקה וחצי הליכה), יוצאים לכיוון הרמזור של מתחם תחנת הרכבת וזה רחוב על פרשת דרכים, חוצים לצד השני ומשם עולים על הקווים שציינתי. באם יש לך אפשרות גישה לתחנת הרכבת באשדוד, תוכלי לקחת רכבת לתחנת בני ברק. רוכשים כרטיס באשדוד לבני ברק ומחליפים רכבת בתחנת ת"א האוניברסיטה. ביציאה מתחנת הרכבת בבני ברק, יהיה משמאלך גשר. עולים על הגשר וממש שם יש תחנה, מהתחנה הזו עולים על הקווים 52/141/142 דן, 75/76 אגד ו137 של קווים, לנסיעה של 5 דקות ואף פחות ליעד שלך. ניתן גם לקחת רכבת לתחנת האוניברסיטה בת"א, לצאת לשדרות רוקח ולעלות משם על 12/189 של דן, עד ליעד, נסיעה של כ-10 דקות ואף פחות במידה ולא מדובר על שעת פקקים.

הגעה לאליקים
אהלן אני צריך להגיע ביום ראשון לאליקים,לתחנת האוטובוס של המקום. איך אני מגיע מחיפה?כאילו מלב המפרץ איזה קו יביא אותי למקום?
אחד מקווי מאה שמונים ומשהו מגיע לשם
תחפש את הלוז באתר של אומני (לא תשובה משהו, אבל אף אחד אחר לא ענה לך) אפשרות שניה 301 לצומת השומרים ומשם אחד מקוי הצפון לכיוון תל אביב

olli3

New member
מנהל
תחפש את הלוז באתר של אומני (לא תשובה משהו, אבל אף אחד אחר לא ענה לך) אפשרות שניה 301 לצומת השומרים ומשם אחד מקוי הצפון לכיוון תל אביב
180/184/188
184 גם נכנס בבוקר בנסיעה הראשונה למחנה. הכל מופיע באתר BUS.GOV.IL

נתנאל531

Well-known member
דרך מסוף יוקנעם
לא צריך בשביל זה להגיע לצומת השומרים.

MayaTheBee

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 26/8-27/8
שלום! שאלה לגבי הגעה מתל אביב ליד לשריון
שלום, יש לי אורח מחו"ל שרוצה לנסוע למוזיאון הטנקים בלטרון. לא הצלחתי למצוא את הדרך הנכונה לחפש את זה באתר "אוטובוסים". אשמח לעזרה על הכוונה מתל אביב לשם, וחזור. ראיתי שמזמן שאלו את זה פה ועניתם לקחת רכבת לרמלה ואז קווים 403, 404, 433, 435 האם זו הדרך הכי טובה? האם הקווים עדיין פעילים? תודה רבה

olli3

New member
מנהל
שלום! שאלה לגבי הגעה מתל אביב ליד לשריון
שלום, יש לי אורח מחו"ל שרוצה לנסוע למוזיאון הטנקים בלטרון. לא הצלחתי למצוא את הדרך הנכונה לחפש את זה באתר "אוטובוסים". אשמח לעזרה על הכוונה מתל אביב לשם, וחזור. ראיתי שמזמן שאלו את זה פה ועניתם לקחת רכבת לרמלה ואז קווים 403, 404, 433, 435 האם זו הדרך הכי טובה? האם הקווים עדיין פעילים? תודה רבה
יש כמה דרכים להגיע ללטרון מגוש דן
מבת ים, חולון ודרך השבעה (כביש 44) אפשר לקחת את קו 404 אגד. ממרכזית ת"א אפשר לקחת את קו 411 של סופרבוס, לרדת בצומת נחשון ולהחליף לקווים 434/438 אגד לנסיעה של 5 דקות ללטרון. ניתן לרדת מקו 411 גם במחלף נשרים ומשם להמשיך עם 403/404/433 של אגד. הרכבת לרמלה אינה תדירה במיוחד, אבל אם שעותיה מתאימות לכם, זו דרך מעולה (במידה ויש גם קו המשך בלי המתנה מרובה במרכזית רמלה). תחנת הרכבת ברמלה נמצאת במרחק הליכה של 2-3 דקות מהתחנה המרכזית. אופציה נוספת היא לקחת את 369 מהמרכזית או 369א מרכבת מרכז (מופעלים ע"י מטרופולין) עד לצומת גבעת וושינגטון ומשם להמשיך עם קו 448 של אגד. קו 448 מגיע מאשדוד, לוקח לו כ15-20 דקות להגיע לצומת גבעת וושינגטון מהרגע בו הוא יוצא ממרכזית אשדוד. בשעות הבוקר תדירות קו 448 גבוהה, כל 20 דקות, אבל אח"כ התדירות יורדת לפעם בחצי שעה ופעם בשעה.

olli3

New member
מנהל
מבת ים, חולון ודרך השבעה (כביש 44) אפשר לקחת את קו 404 אגד. ממרכזית ת"א אפשר לקחת את קו 411 של סופרבוס, לרדת בצומת נחשון ולהחליף לקווים 434/438 אגד לנסיעה של 5 דקות ללטרון. ניתן לרדת מקו 411 גם במחלף נשרים ומשם להמשיך עם 403/404/433 של אגד. הרכבת לרמלה אינה תדירה במיוחד, אבל אם שעותיה מתאימות לכם, זו דרך מעולה (במידה ויש גם קו המשך בלי המתנה מרובה במרכזית רמלה). תחנת הרכבת ברמלה נמצאת במרחק הליכה של 2-3 דקות מהתחנה המרכזית. אופציה נוספת היא לקחת את 369 מהמרכזית או 369א מרכבת מרכז (מופעלים ע"י מטרופולין) עד לצומת גבעת וושינגטון ומשם להמשיך עם קו 448 של אגד. קו 448 מגיע מאשדוד, לוקח לו כ15-20 דקות להגיע לצומת גבעת וושינגטון מהרגע בו הוא יוצא ממרכזית אשדוד. בשעות הבוקר תדירות קו 448 גבוהה, כל 20 דקות, אבל אח"כ התדירות יורדת לפעם בחצי שעה ופעם בשעה.
בטעות רשמתי 438, מדובר על 448 מצומת נחשון.

jarondl

New member
תחנת הרכבת ברמלה סגורה עד סוף השנה.

lacrimosa girl

New member
עדיף כבר לנסוע לבית דגן ולקחת 433,404 או 406
מה שבטוח, לנסוע עד מסמיה זה די טמטום..

olli3

New member
מנהל
*כלומר קבוצת יבנה/גבעת וושינגטון.
האוטובוס מגיע לשם עמוס בדוסים, בד"כ לא עוצר וגם מגיע פעם בנצח.
הדוסים לא נוסעים ב450/451?
טוב לדעת שהוא מלא, יצא לי לראות אותו כמה פעמים והוא לא נראה מלא עד אפס מקום. בכל מקרה רשמתי על אופציות כי הוא ביקש אופציות, זו האופציה האחרונה שיש להמליץ עליה והיא כמו שאני מבין ממך לא רצויה עקב העומס על הקו. אני סך הכל הסתכלתי עליה כאופציה במידה ונמצאים בקרבת מקום לרכבת מרכז וכך חוסכים זמן בנסיעה למרכזית ת"א.

olli3

New member
מנהל
עדיף כבר לנסוע לבית דגן ולקחת 433,404 או 406
מה שבטוח, לנסוע עד מסמיה זה די טמטום..
מי רשם על מסמיה?
אין קישור ממסמיה ללטרון, אז על מה את מדברת? גבעת וושינגטון זה בין צומת אשדוד לצומת גדרה. ולנסוע ברחבי ת"א כדי להגיע למרכזית כשיש 369א מרכבת מרכז - זה יכול לקחת יותר זמן. 406 כלל לא רלוונטי כי הוא לא עובר בבית דגן. קו 406 נוסע דרך כביש 431. אכן ניתן להגיע לצומת בית דגן ממגוון מקומות בת"א (ממרכז ת"א קו 174, לאורך דרך נמיר, עזריאלי והמסגר קו 274 הישיר) וכן מהמרכזית עם קווי סופרבוס השונים ו201 של אגד. אבל החלפה ל404/433 לא תמיד כדאית, יש שעות שאפשר להתייבש שם. הדרך הכי מהירה היא באמצעות 411 לצומת נחשון ומשם עם 434/448. נסיעה דרך מחלף הראל היא אופציה קיימת (גם יקרה יותר), אך תיקח כ45 דקות עד למחלף הראל (ואם זה שעות הבוקר אז בהזדחלות של כביש 1 זה יכול לקחת יותר) ומהצד השני שי לא מעט שעות שצריך לחכות 20-30 דקות לקו כלשהו שיגיע. כמו כן ברשימת הקווים ממחלף הראל ללטרון נכללים 403/404/433/434. קו 406 כלל לא רלוונטי באף כיוון נסיעה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה