שרשור הכוונה ומודיעין 26/6

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
מפארק סיבל/אפק בראש העין לבר אילן
בצהרי יום שני
בשני אוטובוסים
1.יש לנסוע מהכניסה של פארק סיבלעם קו 286 עד צומת גהה. 2.מצומת גהה לאוניברסיטת בר-אילן ניתן להחליף לקווים הבאים:64/68/70/87/137/136/164.

elitrou

New member
היי.

רציתי לברר אם יש איזשהו קו מראשון לציון עד לפארק הלאומי ברמת גן. ואם אין- אז אם יש קו מתחנה מרכזית חדשה בת"א לפארק הלאומי ברמת גן. תודה רבה.
הכוונה
אני לא מכיר קו ישיר מראשון לפארק. מתחנה מרכזית - קוים 36, 37 או 475 של ויוליה.

olli3

New member
מנהל
היי.

רציתי לברר אם יש איזשהו קו מראשון לציון עד לפארק הלאומי ברמת גן. ואם אין- אז אם יש קו מתחנה מרכזית חדשה בת"א לפארק הלאומי ברמת גן. תודה רבה.
164 של אגד ממרכז ראשל"צ
משדרות הרצל ודרך המכבים הכוונה. יש לרדת איתו במסוף אלוף שדה ומשם אפשר ללכת ברגל או לקחת קו 35 של דן בכיוון תל אביב למשך כמה תחנות עד לפארק עצמו.

Venus471

New member
164 של אגד ממרכז ראשל"צ
משדרות הרצל ודרך המכבים הכוונה. יש לרדת איתו במסוף אלוף שדה ומשם אפשר ללכת ברגל או לקחת קו 35 של דן בכיוון תל אביב למשך כמה תחנות עד לפארק עצמו.
תודה!

mister K

New member
מבאר שבע לבסיס קדומים בשומרון
צריך להגיע ביום ראשון. להזכירכם קו הרכבת בין בני ברק לכפר סבא מושבת. תודה
אפשר לנסוע דרך צומת רעננה.
קו 370 לתמח"ת, משם 567 לצומת רעננה ומשם קו 81 לקדומים. אפשר גם עם 380 או ברכבת לתל אביב מרכז (ברכבת רק אם אתה לא משלם), משם 567 מבגין או 149 מנמיר לצומת רעננה (יותר מהיר) ומשם 81. יש להיות מתואמים עם זמני קו 81 באתר "אפיקים".

אורי404

New member
אפשר לנסוע דרך צומת רעננה.
קו 370 לתמח"ת, משם 567 לצומת רעננה ומשם קו 81 לקדומים. אפשר גם עם 380 או ברכבת לתל אביב מרכז (ברכבת רק אם אתה לא משלם), משם 567 מבגין או 149 מנמיר לצומת רעננה (יותר מהיר) ומשם 81. יש להיות מתואמים עם זמני קו 81 באתר "אפיקים".
81 + 181 של "אפיקים"
181 אמור להיות מהיר יותר מ-81. לא יודע מה ההפרש בפועל לעומת 81.

משה343

New member
מבאר שבע לבסיס קדומים בשומרון
צריך להגיע ביום ראשון. להזכירכם קו הרכבת בין בני ברק לכפר סבא מושבת. תודה
370 בשעות הבוקר יכול לקחת לך 2.5 שעות........
לי יצא לנסוע בשעות הבוקר לתחנה המרכזית החדשה והתייבשתי באוטובוס במקום נסיעה של 1.5 שעתיים וחצי . אפילו אם אתה משלם ברכבת אני חושב שעדיף לפחות את הקטע של עד ת"א לנסוע ללא פקקים ואתה יודע בדיוק באיזה שעה אתה מגיע.

mister K

New member
370 בשעות הבוקר יכול לקחת לך 2.5 שעות........
לי יצא לנסוע בשעות הבוקר לתחנה המרכזית החדשה והתייבשתי באוטובוס במקום נסיעה של 1.5 שעתיים וחצי . אפילו אם אתה משלם ברכבת אני חושב שעדיף לפחות את הקטע של עד ת"א לנסוע ללא פקקים ואתה יודע בדיוק באיזה שעה אתה מגיע.
זה נדיר ביותר. בטח היה איזה משהו מיוחד...
לקו 370 גם בשיא הפקקים לא לוקח יותר משעתיים, גג שבגגות ובהגזמה.

Dannycom

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 26/6
מפתח תקווה לבניין UMI במערב ראשל"צ
מחר בצהריים אני אצטרך להגיע מפתח תקווה לבית UMI ברחוב משה לוי ליד קניון הזהב בראשון לציון. הבנתי שיש אפשרות להגיע דרך מזרח ראשון ב- 164 ואז להחליף לקו עירוני או להגיע ב- 51 עד רכבת מרכז ולקחת משם אוטובוס לקניון הזהב שעובר דרך חולון. השאלה היא איזו דרך יותר קצרה. בדקתי שמתחנה מרכזית ישנה בראשון לציון יש הרבה קווים שמגיעים לקניון הזהב אבל הרבה מהם עושים סיבובים גדולים עד שמגיעים לשם. איזה קווים מהקווים העירוניים נחשבים ליותר מהירים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה