שרשור הכוונה ומודיעין 26/10

מצב
הנושא נעול.
ממליץ לך לנסוע על נתיבי איילון, לצאת במחלף
וולפסון, לפנות שמאלה ברמזור ומיד ימינה לרח' אד קוץ'. משם ישר לרח' הבעש"ט עד שתגיע למרכז פרס לשלום (פינת רח' קדם). למיטב זכרוני ישם שם חניה מתאימה לאוטובוסים. רוב רחוב קדם חד סטרי ודי צר. כפי שאוהד כתב, פועל שם לאחרונה קו מידיבוסים.
OK תודה רבה

אני אגיע לשם בסביבות השעה 19:00. אי לכך ובהתאם לזאת- במקרה של הסתבכות, צפה-פגיעה בטלפון ממני

אוהד11

New member
עזרה בתכנון ציר נסיעה

ערב טוב. מחר אני צריך להגיע עם האוטובוס מחיפה לרח' 'קדם' ביפו. אוטובוס יכול בכלל להכנס לשם? מאיזה כיוון הכי טוב להגיע? תודה מראש
רחוב קדם הוא רחוב ארוך, מקביל לרחוב יפת לאורך
חוף הים. בחלקו הוא רחוב צר, אם כי לאחרונה פועל בו קו מידיבוסים במהלך היום. הרחוב מתחיל מרחוב שערי ניקנור, שהוא הרחוב הראשון ימינה לאחר הגשר ברחוב יפת (סמוך לגל"צ). הרחוב צר והמעבר עם אוטובוס לא קל. הוא מסתיים בגבול בת ים. לאזור יפו הטוב ביותר להגיע מרחוב הירקון ולאורך חוף הים.

אוהד11

New member
מראול ולנברג 12 לשדרות ההשכלה 5
אשמח לדרך הנוחה ביותר. אם אפשרי להשתמש רק בדן (וכל מה שחופשי יומי מאפשר שימוש בו) נפלא. אם לא, לא נורא. תודה רבה
מולנברג עם 42 עד עזריאלי ומשם עם 23 בדרך
השלום, נסיעה של 2 או 3 תחנות

ArsaWhat

New member
נראה לי שעדיף להחליף בבית קלקא,
שם צריך רק לחצות את הכביש. בעזריאלי צריך לחצות שני צמתים מרומזרים גדולים.
תודה, אבל זה אומר שאני צריך ללכת רבע שעה
עד דבורה הנביאה... נראה לי שמה שאעשה זה אקח 20 מראול ולנברג ואחליף ברכבת מרכז לקו 11. בכל פעם שאני רואה את קו 42 שעובר בולנברג בלי לעצור אני לא מבין מה כל כך קשה לקבוע שאחת התחנות ברחוב תהיה גם עבורו. זה היה יכול להיות כל כך הרבה נוח ולחסוך הרבה, בפעולה כ"כ פשוטה.

ArsaWhat

New member
עד דבורה הנביאה... נראה לי שמה שאעשה זה אקח 20 מראול ולנברג ואחליף ברכבת מרכז לקו 11. בכל פעם שאני רואה את קו 42 שעובר בולנברג בלי לעצור אני לא מבין מה כל כך קשה לקבוע שאחת התחנות ברחוב תהיה גם עבורו. זה היה יכול להיות כל כך הרבה נוח ולחסוך הרבה, בפעולה כ"כ פשוטה.
או קו 7 שאיתו אלך קצת מיגאל אלון, אבל לא נורא

cwen

New member
קו 42 לא עובר בוולנברג
אם אתה רואה קו 42 נוסע בלי לעצור, הוא כנראה נוסע לחניון. כדאי לך לדעתי לקחת קו 20 עד הבורסה ושם לעלות על 42, 40 או 68 עד בית קלקא. אם בא 57, אפשר לנסוע איתו עד הקניון ושם לעלות על 40 או 42, רק לזכור ש 40 נוסע דרך בן גוריון וזה עלול להיות מאוד איטי.

רק תשים לב ש-11 עושה סיבוב דרך מרכז ת"א.

Vend38

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 26/10
שאלת מרחק למסוף לנדרס
אני צריך להגיע בבקרים לאיזור מסוף עמידר/לנדרס בר"ג, אני בד"כ לוקח קווים כמו 60/30/61 מאיזור נגבה, הבעיה שברמת גן יש פקקים לא קטנים ועלתה בי המחשבה שאולי הדרך עצמה ברגל לא כזאת ארוכה בכלל, אם למשל אני הולך ברגל למסוף מאצ"ל פינת הירדן בכמה דקות הליכה מדובר? אני יודע שהמסוף עצמו נמצא ברחוב שמקביל לאצ"ל אז אולי עדיף לי ללכת ברגל כמה דקות מאשר לחכות לאוטובוס?

שאלת מרחק למסוף לנדרס
אני צריך להגיע בבקרים לאיזור מסוף עמידר/לנדרס בר"ג, אני בד"כ לוקח קווים כמו 60/30/61 מאיזור נגבה, הבעיה שברמת גן יש פקקים לא קטנים ועלתה בי המחשבה שאולי הדרך עצמה ברגל לא כזאת ארוכה בכלל, אם למשל אני הולך ברגל למסוף מאצ"ל פינת הירדן בכמה דקות הליכה מדובר? אני יודע שהמסוף עצמו נמצא ברחוב שמקביל לאצ"ל אז אולי עדיף לי ללכת ברגל כמה דקות מאשר לחכות לאוטובוס?
לדעתי זו לא הליכה ארוכה
רבע שעה או משהו כזה. אני בזמנו הייתי הולך כל שבוע מכביש גהה, ליד המסוף, עד לאזור מכללת ר"ג, וזה לא היה ארוך. המסוף עצמו אכן נמצא ברחוב התפוצות המקביל לאצ"ל, פינת לנדרס. כמו כן, גם קו 61 וגם קו 30 עושים סיבובים (כל אחד מכיוון אחר).

מצב
הנושא נעול.
למעלה