שרשור הכוונה ומודיעין 26/10

מצב
הנושא נעול.
שאלה דחופה ובהולה!!!
ביום א' אני צריכה להיות במחנה נתן בשעה 9 ורבע. יש רכבת ב-6:08 מתל אביב והיא מגיעה לבאר שבע ב-7:45, וכמו כן יש גם ב-7:08 והיא מגיעה לבאר שבע ב-8:45. מה עדיף לקחת כדי להגיע בזמן למחנה נתן, מה גם שאין לי מושג איך אני מגיעה מבאר שבע למחנה נתן....???
עדיף
לקחת את הרכבת המוקדמת ומקסימום להגיע לפני הזמן (וד"א, ביום ראשון לא בטוח שהרכבות יגיעו בזמן...).

Image of me

New member
שאלה דחופה ובהולה!!!
ביום א' אני צריכה להיות במחנה נתן בשעה 9 ורבע. יש רכבת ב-6:08 מתל אביב והיא מגיעה לבאר שבע ב-7:45, וכמו כן יש גם ב-7:08 והיא מגיעה לבאר שבע ב-8:45. מה עדיף לקחת כדי להגיע בזמן למחנה נתן, מה גם שאין לי מושג איך אני מגיעה מבאר שבע למחנה נתן....???
סיכוי קלוש מאד שהרכבת באמת תגיע ב-8:45.
ולכן אם האוטובוס לא יחכה, עדיף לעלות על הרכבת שלפני. מבאר שבע למחנה נתן יש הסעות מהתחנה המרכזית, אבל הן מפוצצות, ולכן הרבה חיילים תופסים מוניות ספיישל ביחד. יש המון חיילים שצריכים להגיע למחנה נתן בשעה כזאת, ולכן מיד ביציאה מהתחנה המרכזית / רכבת ב"ש מרכז, תראי חיילים תופסים מוניות. הנהגים לוקחים 5 שקלים מכל אחד.

אלון 58

New member
שאלה דחופה ובהולה!!!
בכל מקרה...,
בין תחנת-הרכבת באר-שבע/מרכז לתחנה המרכזית,נמצא מסוף מטרודן,יש שם את קו 32 למחנה-נתן,אבל הוא גם אמור להיות עמוס,אבל יתכן והוא מתוגבר בשעות אלו,כשתהיי במקום ביום ראשון בבוקר,נסי לראות מה האפשרות הכי טובה לך ממה שהוצע כאן,
ונסיעה טובה.

or1013

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום..שאלה בנוגע לקו 43
שלום ברצוני להגיע למשרד הרישוי בחולון. כפי שהבנתי,קו 43 מגיע לחולון. כמה זמן בערך יקח לי להגיע מרמת גן? ואיזה קו מגיע מהר יותר? האם רק קו 43 נוסע לחולון מר"ג? תודה רבה!

mister K

New member
שלום..שאלה בנוגע לקו 43
שלום ברצוני להגיע למשרד הרישוי בחולון. כפי שהבנתי,קו 43 מגיע לחולון. כמה זמן בערך יקח לי להגיע מרמת גן? ואיזה קו מגיע מהר יותר? האם רק קו 43 נוסע לחולון מר"ג? תודה רבה!
20-35 דקות, תלוי ביום ובשעה.

Image of me

New member
שלום..שאלה בנוגע לקו 43
ממחלף אלוף שדה יש 143/243, שהם מהירים יותר
והם נוסעים רק בחלק מהשעות. לו"ז באתר דן.

mister K

New member
ממחלף אלוף שדה יש 143/243, שהם מהירים יותר
והם נוסעים רק בחלק מהשעות. לו"ז באתר דן.
לכיוון בת ים שילוט 143 בלבד.
והראשון מתל השומר יוצא רק ב-8:00. מאלוף שדה לצומת חולון זמן הנסיעה הוא כרבע שעה.

or1013

New member
תיקון: 143 הראשון מתה"ש ב-7:50.
אוקיי אבל באתר של דן כתוב
ש-43 ו-243 נוסעים מר"ג לבת ים 243 מפתח תקווה לבת ים אני מחפש קו לחולון ,מרמת-גן לחולון... השאלה אם קווים אלו עוברים בחולון..

mister K

New member
ש-43 ו-243 נוסעים מר"ג לבת ים 243 מפתח תקווה לבת ים אני מחפש קו לחולון ,מרמת-גן לחולון... השאלה אם קווים אלו עוברים בחולון..
43 ו-143 עוברים גם בחולון בדרך לבת ים
יש להם תחנה גם בצומת חולון וגם בכיכר קוגל הקרובה למשרד הרישוי.

Image of me

New member
באתר של דן יש גם רשימת תחנות לכל קו.

Chels

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
הכותל המערבי ראשון בבוקר
אני צריך להיות ביום ראשון ב10 בבוקר בכותל המערבי.. איזה אוטובוס אני צריך לקחת? והאם צריך להתחשב בפקקים? (אני מגיע מרחובות)

nahag

New member
הכותל המערבי ראשון בבוקר
אני צריך להיות ביום ראשון ב10 בבוקר בכותל המערבי.. איזה אוטובוס אני צריך לקחת? והאם צריך להתחשב בפקקים? (אני מגיע מרחובות)
432 מרחובות וקו 1 מרח יפו לכותל וכן יש פקקים

הכותל המערבי ראשון בבוקר
מתחנה מרכזית יש קו 1 או קו 2 או
קו 38 מכיכר הדוידקה אשר נמצא על רח' יפו ליד בניין כלל. בנוסף בהחלט כך בחשבון שיש פקקים בכניסה לעיר בבוקר ...

mister K

New member
הכותל המערבי ראשון בבוקר
מרחובות קווים 434 ו-435 לירושלים
ומת"מ ירושלים קו 1 לכותל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה