שרשור הכוונה ומודיעין 25/10

מצב
הנושא נעול.

nadav1974

New member
מצפון ת"א לגבעתיים.
היי. כיצד ניתן להגיע מבן יהודה 254 בת"א לסירקין 7 בגבעתיים? תודה.
אפשרות יותר סבירה
ללכת עד רח' ז'בוטינסקי קרוב לפינת דיזנגוף בכיוון מזרח, ומשם לקחת 61/62 עד רח' קריניצי בר"ג - כופר היישוב. הליכה די קצרה ונסיעה אחת בלבד.

down under

New member
אפשרות יותר סבירה
ללכת עד רח' ז'בוטינסקי קרוב לפינת דיזנגוף בכיוון מזרח, ומשם לקחת 61/62 עד רח' קריניצי בר"ג - כופר היישוב. הליכה די קצרה ונסיעה אחת בלבד.
אכן הפתרון הכי כדאי, קווים 61,62
גם רק נסיעה אחת, וגם שילוב של שני קווים עם תדירות מצטברת מעולה (61 די תדיר ו-62 עם תדירות בינונית). ההליכה בת"א היא באזור מישורי ובדקתי במפה זה בקושי 700 מ'. גם בגבול ר"ג עם גבעתיים ההליכה ממש קצרה, 400 מ' בלבד.

אוהד11

New member
תחבורה ציבורית בקיסריה??
איזה תחבורה ציבורית פועלת בקיסריה? ובכלל, כיצד ניתן להגיע לקיסריה מירושלים, בדרך המהירה ביותר?
מחדרה לקיסריה יש קווים 76/77 של נתיב אקספרס
פעמים בודדות ביום. מעבר לכך ניתן להגיע לקיסריה אך ורק במוניות בנסיעה מיוחדת מחדרה או מאור עקיבא

yoad123

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 25/10
הכוונה מתחנת הרכבת הרצליה לרחוב משכית
אני מקווה שזה הפורום המתאים, אבל אני אשמח אם מישהו יכתוב לי הכוונה רגלית מדוייקת ככל האפשר מתחנת הרכבת בהרצליה לרחוב משכית, מכיוון שיש לי זימון של הצבא לשם ואני ממש לא מכיר את האזור.

00mop00

New member
אני מקווה שזה הפורום המתאים, אבל אני אשמח אם מישהו יכתוב לי הכוונה רגלית מדוייקת ככל האפשר מתחנת הרכבת בהרצליה לרחוב משכית, מכיוון שיש לי זימון של הצבא לשם ואני ממש לא מכיר את האזור.
מתל אביב,מרכזית או אורלוזורוב
ל מתחם פולג בנתניה. מה הדרך הכי מהירה באוטובוס ? רח המלאכה ,אם לדייק לגמריי. תודה

down under

New member
ל מתחם פולג בנתניה. מה הדרך הכי מהירה באוטובוס ? רח המלאכה ,אם לדייק לגמריי. תודה
הכי מהר ברכבת
לנסוע עד לתחנת בית יהושע ומשם או 20 דקות ברגל או מונית שירות של שי לי. יש גם קו של נתיב אקספרס (60X [לא זוכר את הספרה של האחדות, אבל לא 1 או 5, כמדומני 606 או 608]) מת"א שעובר דרך המתחם. חפש באתר של נתיב אקספרס.

Image of me

New member
לאן ברחוב המלאכה?
זה רחוב די ארוך. לקצה הדרומי אפשר להגיע מת"א בקו 601 של נתיב אקפרס (יורדים ליד איקאה). לקצה הצפוני - בקו 606 עד גשר השלום. אבל בשעות שיש פקקים בכביש החוף, אין שום ספק שעדיף לקחת רכבת לבית יהושע ומשם מונית שירות של שי-לי.

down under

New member
מה יש לצבא ברח' משכית באזוה"ת הרצליה?
וההכוונה היא כדלהלן. יוצאים מתחנת הרכבת ובשער היציאה מהלובי של התחנה פונים מיד שמאלה. אתה תראה למולך גשר להולכי רגל. עלה עליו. הוא חוצה את המסילות ואת נתיבי איילון. בתום החציה תראה לא רחוק ממך מעגל תנועה (כיכר) עם מעין פסלים של עמודי חשמל מכופפים. לך לכיכר הזאת ופנה בה מערבה, לרחוב קטן שמאונך לכביש הראשי (הכיכר היא מפגש של כביש ראשי עם צדדי). הרחוב הזה הוא רח' שפיים וזה רחוב עם עליה תלולה אבל קצרה. בצד שמאל תראה משטרה וגם את משרד הרישוי. לך כ-3 או 4 דקות ברגל עד שתגיע לכביש החוף (כביש מס' 2) ושוב תראה גשר להולכי רגל. לעלות עליו ולחצות את כביש החוף. הרחוב המאונך לכביש החוף הוא רח' מדינת היהודים. לך בו עד לרמזור הראשון, זה הרמזור של רח' משכית (פינת מדינת היהודים).

yoad123

New member
וההכוונה היא כדלהלן. יוצאים מתחנת הרכבת ובשער היציאה מהלובי של התחנה פונים מיד שמאלה. אתה תראה למולך גשר להולכי רגל. עלה עליו. הוא חוצה את המסילות ואת נתיבי איילון. בתום החציה תראה לא רחוק ממך מעגל תנועה (כיכר) עם מעין פסלים של עמודי חשמל מכופפים. לך לכיכר הזאת ופנה בה מערבה, לרחוב קטן שמאונך לכביש הראשי (הכיכר היא מפגש של כביש ראשי עם צדדי). הרחוב הזה הוא רח' שפיים וזה רחוב עם עליה תלולה אבל קצרה. בצד שמאל תראה משטרה וגם את משרד הרישוי. לך כ-3 או 4 דקות ברגל עד שתגיע לכביש החוף (כביש מס' 2) ושוב תראה גשר להולכי רגל. לעלות עליו ולחצות את כביש החוף. הרחוב המאונך לכביש החוף הוא רח' מדינת היהודים. לך בו עד לרמזור הראשון, זה הרמזור של רח' משכית (פינת מדינת היהודים).
תודה תודה תודה!
הצלת אותי =] והאמת היא שגם אני לא ממש מבין למה זימנו אותי לשם...

מענדי

New member
בזמנו היו מגיעים הרבה חיילים
לקורסים במכללת היי-טק - משכית 27.

כל מיני דברים....

מצב
הנושא נעול.
למעלה