שרשור הכוונה ומודיעין 22/12

מצב
הנושא נעול.

GoldenEyes

Well-known member
אמור להיות, שכחתי מהאופציה הזו
זה לא יהיה הפרש כזה גדול. זה יותר תלוי לאיזה קו ממתינים יותר זמן. גם במישור של המתנה ל164 מול 274 וגם בהמתנה ל43 מול 31. אני הייתי עולה מה שבא.

דניאל 130

New member
אני מגיע מרחובות
לידיעתי, האפשרויות היחידות מרחובות לת"א הן לנסוע לתחנה המרכזית או לאוניברסטיה (274). ותודה לשניכם על קו 31.
הכוונה מדויקת יותר
1.קו 164 מרחובות לצומת אלוף-שדה. 2.מצומת אלוף-שדה לקחת את קו 55 ולרדת בתחנה הראשונה שלו ברחוב המאבק,לחצות את הכביש ולהיכנס רגלית לרחוב מצולות-ים.

olli3

New member
מנהל
מבאר שבע למיתר.
בערך או מהאוני' או מהתחנה המרכזית של ב"ש לכל מקום במיתר.
26/28 ישירים 27 נוסע דרך עומר
תחנות הקווים: מרכזית, רגר ליד קניון הנגב, עיריה, אוניברסיטה (על דרך בן גוריון - לא איפה שקו 5 עוצר בכנסיה ליולדות, אלא למטה יותר, לכיוון רגר), מעונות ג' ועל כל דרך בן גוריון עד ליציאה מהעיר.

26/28 ישירים 27 נוסע דרך עומר
תחנות הקווים: מרכזית, רגר ליד קניון הנגב, עיריה, אוניברסיטה (על דרך בן גוריון - לא איפה שקו 5 עוצר בכנסיה ליולדות, אלא למטה יותר, לכיוון רגר), מעונות ג' ועל כל דרך בן גוריון עד ליציאה מהעיר.
תודה רבה!

GoldenEyes

Well-known member
משנקין ת"א לגדרה או יבנה באוטובוס
הרכבות לדרום לא פועלות כרגע. באיזו דרך הכי קצרה אפשר להגיע בתחבורה ציבורית לגדרה או ליבנה? תודה! מיכל
הכוונה
את את נמצאת בשינקין קרוב לאלנבי אני הייתי לוקח קו 18 לרכבת מרכז ומשם 369 א' של מטרופולין הוא עובר גם ביבנה וגם בגדרה הוא עובר גם דרך תחנה מרכזית חדשה ואם את רוצה לעבור משם אז יש לך קו 4 מאלנבי או 5 משד. רוטשילד (אני הייתי מוותר על התחנה המרכזית)

olli3

New member
מנהל
הכוונה
את את נמצאת בשינקין קרוב לאלנבי אני הייתי לוקח קו 18 לרכבת מרכז ומשם 369 א' של מטרופולין הוא עובר גם ביבנה וגם בגדרה הוא עובר גם דרך תחנה מרכזית חדשה ואם את רוצה לעבור משם אז יש לך קו 4 מאלנבי או 5 משד. רוטשילד (אני הייתי מוותר על התחנה המרכזית)
ממש לא כדאי להגיע לרכבת מרכז.
369א מביא רק למרכזית יבנה ולצומת גדרה (מהצומת צריך אוטובוס נוסף לתוך גדרה). התדירות של 369א על הפנים. ממרכזית ת"א יש קווים ישירים לתוך יבנה ולא רק למרכזית וכן קווים שמבצעים סיבוב בתוך יבנה. כמו כן יש את קו 303 מת"א לגדרה שחולש על כל גדרה.

הכוונה
אני לא צריכה בתוך גדרה או יבנה רק ת.מ.
בהנחה שאני לא צריכה בתוך הערים האלה, אלא רק בתחנה המרכזית של גדרה או יבנה, איזה אוטובוס יביא אותי הכי מהר (תדירות ומסלול)? (וכן, אני יוצאת משנקין קרוב לאלנבי). תודה!!!

olli3

New member
מנהל
אני לא צריכה בתוך גדרה או יבנה רק ת.מ.
בהנחה שאני לא צריכה בתוך הערים האלה, אלא רק בתחנה המרכזית של גדרה או יבנה, איזה אוטובוס יביא אותי הכי מהר (תדירות ומסלול)? (וכן, אני יוצאת משנקין קרוב לאלנבי). תודה!!!
עניתי לך כבר, תסתכלי על ההודעה כאן מתחת.
בכל מקרה למרכזית גדרה זה איטי בטירוף. עדיף קו 303 או 369 לצומת גדרה. את כל שאר הפרטים לגבי תדירות ומסלולים תוכלי למצוא באתר www.bus.gov.il

עניתי לך כבר, תסתכלי על ההודעה כאן מתחת.
בכל מקרה למרכזית גדרה זה איטי בטירוף. עדיף קו 303 או 369 לצומת גדרה. את כל שאר הפרטים לגבי תדירות ומסלולים תוכלי למצוא באתר www.bus.gov.il
תודה רבה!!!!
בסוף לקחתי מונית שירות מת. מרכזית ת"א לרחובות, אבל הוא ממשיך גם לגדרה. תודה רבה על התשובות!! מיכל

olli3

New member
מנהל
משנקין ת"א לגדרה או יבנה באוטובוס
הרכבות לדרום לא פועלות כרגע. באיזו דרך הכי קצרה אפשר להגיע בתחבורה ציבורית לגדרה או ליבנה? תודה! מיכל
דרך מרכזית ת"א
לצומת גדרה ניתן להגיע בקו 369 של מטרופולין ממרכזית ת"א, זו האופציה המהירה ביותר. אם רוצים להגיע לתוך גדרה ניתן לקחת את קו 303 של אגד ממרכזית ת"א. הוא חולש על כל גדרה. במידה והשעות שלו לא מתאימות ניתן לקחת את 301 של אגד או 351/371 של מטרופולין ממרכזית ת"א לרחוב הרצל בגדרה. שימי לב כי נסיעה בקווים 301/351/371 היא נסיעה דרך ראשל"צ > נס ציונה > רחובות על רחובות הרצל הפקוקים של כל עיר ועיר. לטעמי כלל לא מומלץ. כמו כן קווי מטרופולין זולים יותר מקו 301 של אגד. מת"א ליבנה: ממרכזית ת"א קווים 178/179 של ויאולה, מבצעים סיבוב בתוך יבנה. באם רוצים להגיע לשדרות העצמאות ביבנה קו 353 של מטרופולין הוא המהיר ביותר לשם. כמו כן קווים 303/310 של אגד (יקרים יותר ואיטיים יותר) לשדרות העצמאות ביבנה. למרכזית יבנה בלבד באמצעות קו 340 של ויאולה או 369 של מטרופולין.

olli3

New member
מנהל
היי,מקרית אונו לקרית אריה בפ"ת
רח שנקר 13.. היעד של אתמול למי שזוכר...
יש את 136 של קווים בלו"ז מצומצם
הוא נוסע על שדרות לוי אשכול בקרית אונו ומוריד אותך בז'בוטינסקי פינת שנקר. אפשר לקחת את קו 68 של קווים עד למחלף גהה ומשם לקחת כל קו לנסיעה של תחנה או שתיים עד לז'בוטינסקי פינת שנקר. ברגל לטעמי זה ייקח זמן רב.

יש את 136 של קווים בלו"ז מצומצם
הוא נוסע על שדרות לוי אשכול בקרית אונו ומוריד אותך בז'בוטינסקי פינת שנקר. אפשר לקחת את קו 68 של קווים עד למחלף גהה ומשם לקחת כל קו לנסיעה של תחנה או שתיים עד לז'בוטינסקי פינת שנקר. ברגל לטעמי זה ייקח זמן רב.
התחנה המדוברת של מחלף גהה זה בכניסה לפ"ת??

roniel6

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 22/12
קו 826 מת"א
עוצר בצומת הרצליה. האם משהו יודע איפה נמצאת התחנה הזאת? איפה זה צומת הרצליה לא הצלחתי למצא במפות. ושאלה כללית: האם יש באיזה מקום תצוגה של קוי אוטובוס על מפה עם התחנות? תודה

קו 826 מת"א
עוצר בצומת הרצליה. האם משהו יודע איפה נמצאת התחנה הזאת? איפה זה צומת הרצליה לא הצלחתי למצא במפות. ושאלה כללית: האם יש באיזה מקום תצוגה של קוי אוטובוס על מפה עם התחנות? תודה
תחנת 826 נמצאת מול הבניין שהיה בעבר מטה
חברת סאיטקס, כיום שייך לחברת גב ים, אם אינני טועה. הצומת כונה גם צומת אכדיה מאחר ושם נפגש רחוב מדינת היהודים וכביש החוף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה