שרשור הכוונה ומודיעין 22/10

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
שלישות
אני צריך להגיע לשלישות. באיזו תחנת רכבת בתל אביב לרדת ואיזה קו אוטובוס לקחת? תודה.
לרדת בתחנת רכבת הרצליה ולקחת מונית ספיישל
וברצינות. לרדת בתחנת ת"א סבידור מרכז (שליד רח' ארלוזורוב). לצאת ביציאת ת"א וללכת לרח' על פרשת דרכים (ההמשך של ארלוזורוב. על פרשת דרכים זה הרחוב שברמזור הכי קרוב לרכבת. ביציאה מהתחנה תראה לפניך שורת מוניות מחכות ומעין ככר כזו שבמרכזה מספר אוטובוסים וחניה קטנה. עבור עד לצד הרחוק של הכיכר ושם תראה צומת מרומזר. הרחוב המאוד רחב [5 נתיבים לכל כוון] זה רח' על פרשת דרכים. חצה את הכביש ומהצד שצמוד לגן ציבורי ענק) וקח משם את כל אחד מהקווים הבאים:61,62,64,70,72,82,166. הקווים הללו מתחלקים לשני מסלולים, האחד של קווים 64,70,82,166 מהם יש לרדת במשטרת ר"ג וללכת דרך רח' יוסף הגלילי עד לש"ג של השלישות. עניין של 5 דקות הליכה איטית. המסלול השני הוא של קווים 61,62,72. מהם יש לרדת בתחנה הראשונה שלהם ברח' בן גוריון וללכת כ-5 דקות לכוון השלישות.

Wish Master13

New member
לרדת בתחנת רכבת הרצליה ולקחת מונית ספיישל
וברצינות. לרדת בתחנת ת"א סבידור מרכז (שליד רח' ארלוזורוב). לצאת ביציאת ת"א וללכת לרח' על פרשת דרכים (ההמשך של ארלוזורוב. על פרשת דרכים זה הרחוב שברמזור הכי קרוב לרכבת. ביציאה מהתחנה תראה לפניך שורת מוניות מחכות ומעין ככר כזו שבמרכזה מספר אוטובוסים וחניה קטנה. עבור עד לצד הרחוק של הכיכר ושם תראה צומת מרומזר. הרחוב המאוד רחב [5 נתיבים לכל כוון] זה רח' על פרשת דרכים. חצה את הכביש ומהצד שצמוד לגן ציבורי ענק) וקח משם את כל אחד מהקווים הבאים:61,62,64,70,72,82,166. הקווים הללו מתחלקים לשני מסלולים, האחד של קווים 64,70,82,166 מהם יש לרדת במשטרת ר"ג וללכת דרך רח' יוסף הגלילי עד לש"ג של השלישות. עניין של 5 דקות הליכה איטית. המסלול השני הוא של קווים 61,62,72. מהם יש לרדת בתחנה הראשונה שלהם ברח' בן גוריון וללכת כ-5 דקות לכוון השלישות.
תודה רבה לשניכם
ד"א אני מגיע מחדרה ויש כמה אוטובוסים מתחנה מרכזית חדרה שמגיעים לתל אביב, אולי אחד מהם עובר ליד השלישות ויקח פחות זמן מאשר הרכבת+אוטובוס?

down under

New member
תודה רבה לשניכם
ד"א אני מגיע מחדרה ויש כמה אוטובוסים מתחנה מרכזית חדרה שמגיעים לתל אביב, אולי אחד מהם עובר ליד השלישות ויקח פחות זמן מאשר הרכבת+אוטובוס?
הקו היחיד שעובר בחדרה וגם ליד השלישות
הוא קו 921 של אגד. ולא, לא רק שלא יקח לו פחות זמן מהרכבת + אוטובוס פנים, יקח לו לפחות 25 עד 30 דקות יותר משניהם יחד. מנסיון אישי עשיר מאוד מאוד מאוד (שירתתי בשלישות ונסעתי לשם עשרות פעמים מהרכבת), הנסיעה מסבידור מרכז ועד למשטרת ר"ג לוקחת בין 5 ל-10 דקות, על השעון !!! מהיציאה מהרכבת ועד לרח' על פרשת דרכים זה 5 דקות הליכה. עוד 5 דקות המתנה (כי יש ימבה קווים ותדירותם המצטברת לא טובה אלא מאוד מעולה) ועוד 10 דקות נסיעה ועוד 5 דקות הליכה. כמה יצא? מהיציאה מקרון הרכבת ועד הש"ג של השלישות בין 20 ל-25 דקות. בקו 921 מחדרה לר"ג יקח לך לפחות שעה וחצי. ברכבת + קו פנים בת"א/ר"ג שעה ו-5 דקות הכל כולל הכל.

Image of me

New member
היי, אני צריכה להגיע מהמסגר 40 בת"א
ליהודה הלוי בת"א. האם יש קו ישיר מהמסגר ליהודה הלוי או שאני אצטרך לקחת 2 אוטובוסים? תודה !!
יהודה הלוי הוא רחוב ארוך, לאיפה בדיוק את רוצה
להגיע? בעקרון מהמסגר 40 ליהודה הלוי אפשר להגיע בהליכה של פחות מרבע שעה. אבל זה תלוי לאן ביהודה הלוי.

TAPUZ NINJA

New member
שלום אשמח לעזרה.
אני צריך להיות ב- 12 בצהריים במקום שנקרא כדורי שם נמצא משק צוריאל, זה בגליל. אין לי מושג איזה חברת אוטובוסים מגיע שם ואיזה קו מגיע ובאיזה שעה כדי שאהיה שם ב- 12. מישהו יכו לעזור לי בבקשה כי זה ממש חשוב... תודה. אני מעמק יזרעאל אז אני יכול לנסוע לתחנה בעפולה או באיזור עפולה, כי שם יש תחנה מרכזית. תודה

nitsansh

New member
שלום אשמח לעזרה.
אני צריך להיות ב- 12 בצהריים במקום שנקרא כדורי שם נמצא משק צוריאל, זה בגליל. אין לי מושג איזה חברת אוטובוסים מגיע שם ואיזה קו מגיע ובאיזה שעה כדי שאהיה שם ב- 12. מישהו יכו לעזור לי בבקשה כי זה ממש חשוב... תודה. אני מעמק יזרעאל אז אני יכול לנסוע לתחנה בעפולה או באיזור עפולה, כי שם יש תחנה מרכזית. תודה
מעפולה לצומת כדורי קוים 830, 835 או 841
האוטובוסים יוצאים מתל אביב אז קשה לתת שעה מדויקת...

Entrecote

New member
מעזריאלי\ארלוזורוב ללונדון מיניסטור בת"א, ו..
ארלוזורוב = רכבת סבידור מארלוזורוב\עזריאלי (מה שיותר נוח) ללונדון מיניסטור באבן גבירול - אפשר ברגל, לא? בחזרה מאבן גבירול לארלוזורוב (כבר צריך אוטובוס?)

אוהד11

New member
ארלוזורוב = רכבת סבידור מארלוזורוב\עזריאלי (מה שיותר נוח) ללונדון מיניסטור באבן גבירול - אפשר ברגל, לא? בחזרה מאבן גבירול לארלוזורוב (כבר צריך אוטובוס?)
מרכבת ארלוזרוב/מרכז אפשר ללכת ברגל 15-20
דקות, או לקחת קווים 18/38/70/82 עד המקום. בחזרה אתה יכול ללכת אותו מרחק או לקחת 38/70/82 מפתח הלונדון מיניסטור עד הרכבת

Entrecote

New member
מרכבת ארלוזרוב/מרכז אפשר ללכת ברגל 15-20
דקות, או לקחת קווים 18/38/70/82 עד המקום. בחזרה אתה יכול ללכת אותו מרחק או לקחת 38/70/82 מפתח הלונדון מיניסטור עד הרכבת
עדיף בהלוך
ללכת ברגל מעזריאלי ולא מארלוזורוב? חזור אני צריך בכל מקרה ארלוזורוב

down under

New member
עדיף בהלוך
ללכת ברגל מעזריאלי ולא מארלוזורוב? חזור אני צריך בכל מקרה ארלוזורוב
מעזריאלי קו 56 פעם בחצי שעה
בהליכה זה לפחות 20 דקות. לפחות. בהליכה מאוד מהירה ממש ספורטיבית זה מינימום 13 דקות (אבל זו הליכה של כמעט ריצה קלה).

טיפ_טיפ

New member
רכבת ארלוזרוב-קו 18 ממסוף האוטובוסים

down under

New member
מוניות שירות
של קו 4 : מהן תחנות הקצה ובאילו תחנות עיקריות (למשל רכבת מרכז) הן עוברות ?
לרובן יש את המסלול הבא
תמח"ת -- נמל ת"א (חניון רידינג) דרך רח' אלנבי ובן יהודה (בדומה מאוד למסלול קו 4 של דן). חלקן הקטן ממשיכות לאונ' ת"א. הן לא מתקרבות בכלל לרכבת מרכז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה