שרשור הכוונה ומודיעין 22/10

מצב
הנושא נעול.

mishe e

New member
מעלות-כרמיאל
אני יודעת שיש את נתיב אקספרס ממעלות לכרמיאל וחזרה (קו 12) אבל הלוח זמנים די דל ואני אצטרך לנסוע כמעט כל יום את הדרך הזאת וחזרה בשעות שונות. האם יש דרך אחרת לנסוע לשם?

אוהד11

New member
מעלות-כרמיאל
אני יודעת שיש את נתיב אקספרס ממעלות לכרמיאל וחזרה (קו 12) אבל הלוח זמנים די דל ואני אצטרך לנסוע כמעט כל יום את הדרך הזאת וחזרה בשעות שונות. האם יש דרך אחרת לנסוע לשם?
ככל הנראה זו הדרך היחידה, אלא אם כן מעוניינת
לטייל דרך נהיה ועכו. מעכו יש תחוברה נורמלית יותר לכרמיאל

dragonit12

New member
היי

יש לי שאלה. אני צריכה להגיע מאזור ר"ג-הפארק הלאומי. לרחוב תבואות הארץ 3{שזה שיכון דן בצפון ת"א-אם הבנתי נכון מהם..} זה מכון אדם מילו{בתקווה שהבנתי נכון..} איזה קווים מגיעים? גם אם זה יהיה מתחנה מרכזית ת"א או תחנת רכבת מרכז.. תודה רבה ויום מעולה

down under

New member
היי

יש לי שאלה. אני צריכה להגיע מאזור ר"ג-הפארק הלאומי. לרחוב תבואות הארץ 3{שזה שיכון דן בצפון ת"א-אם הבנתי נכון מהם..} זה מכון אדם מילו{בתקווה שהבנתי נכון..} איזה קווים מגיעים? גם אם זה יהיה מתחנה מרכזית ת"א או תחנת רכבת מרכז.. תודה רבה ויום מעולה
יש בשעות הבוקר בקו אחד, קו 57
הוא מתחיל ברח' כורזים. מרחק של לא יותר מ-10 עד 15 דקות הליכה מהפארק הלאומי. בשאר שעות היום עדיף לקחת קו 67 לקניון איילון ומשם קווים 20,42.

dragonit12

New member
יש בשעות הבוקר בקו אחד, קו 57
הוא מתחיל ברח' כורזים. מרחק של לא יותר מ-10 עד 15 דקות הליכה מהפארק הלאומי. בשאר שעות היום עדיף לקחת קו 67 לקניון איילון ומשם קווים 20,42.
תודה

הם מגיעים עד המקום?

אוהד11

New member
כיצד להגיע מנווה צדק (רח' שבזי)
לתחנה מרכזית? האם יש אוטובוסים בשעה 11 בלילה? תודה!
מנוה צדק עליך להגיע לדרך יפו-ת"א ומשם 44/46
לתחנה המרכזית. אפשרות אחרת לצאת למסוף כרמלית ומשם 16/30 לתחנה המרכזית או למקומות אחרים.

gracon

New member
מר"ג לקיבוץ גלויות..
אני צריך להגיע מחר לרחוב שביל המפעל בת"א, שנמצא שאזור קיבוץ גלויות-שוקן-שד' הר ציון. אני מגיע מאזור הפארק הלאומי.. איזה קו הכי מקרב אותי לאזור?

down under

New member
מר"ג לקיבוץ גלויות..
אני צריך להגיע מחר לרחוב שביל המפעל בת"א, שנמצא שאזור קיבוץ גלויות-שוקן-שד' הר ציון. אני מגיע מאזור הפארק הלאומי.. איזה קו הכי מקרב אותי לאזור?
אם לא אכפת לך ללכת ברגל 1.1 ק"מ
אז קח קו 30 מאזור הפארק הלאומי. רד בתחנת לוינסקי 93 ומשם לך דרומה על שד' הר ציון. כדאי לך לחפש במפה מה בדיוק המסלול. זה אזור מישורי ויש מדרכות. להערכתי זמן הליכה של בין 10 ל-18 דקות.

gracon

New member
אם לא אכפת לך ללכת ברגל 1.1 ק"מ
אז קח קו 30 מאזור הפארק הלאומי. רד בתחנת לוינסקי 93 ומשם לך דרומה על שד' הר ציון. כדאי לך לחפש במפה מה בדיוק המסלול. זה אזור מישורי ויש מדרכות. להערכתי זמן הליכה של בין 10 ל-18 דקות.
יש אפשרות של שני קווים?
אין קו שמגיע קצת קרוב יותר? אין לי בעיה לבצע החלפה.. תודה על התגובה

אוהד11

New member
יש אפשרות של שני קווים?
אין קו שמגיע קצת קרוב יותר? אין לי בעיה לבצע החלפה.. תודה על התגובה
מול התחנה המרכזית קו 41 עד רחוב שוקן בתדירות
נמוכה, או מתןך התחנה המרכזית 84/90/157/163/201

אוהד11

New member
משד' ירושלים פינת עוזיאל רמת גן לאיצ בלומפילד
בדרך הכי מהירה. זה דחוף, אודה למומחים מראש על תשובה מהירה. תודה רבה.
משדרות ירושלים עם 63 עד ארלוזרוב/עזריאלי ומשם
עם 40/42 עד שדרות ירושלים

Matsman

New member
משדרות ירושלים עם 63 עד ארלוזרוב/עזריאלי ומשם
עם 40/42 עד שדרות ירושלים
תודה רבה אוהד
אני תמיד נוסע עד ז'בוטינסקי הבורסה ומשם 40/42 נקווה שהדרך שלך יותר מהירה. מה בקשר לחזרה ? 40/42 מסיימים ב9:30. אני לוקח קו לתחנה המרכזית ומשם 60 או 51, אבל חשבתי על כך שלמעשה הכרמלית יותר קרובה, ואולי עדיף לקחת קו אליה ומשם לר"ג. מה דעתך ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה