שרשור הכוונה ומודיעין 21.4.2010

מצב
הנושא נעול.

meedas

New member
מקדימה לרמת גן
עזרה בהכוונה בבקשה: מחר בשעות אחר הצהרים, יציאה מצומת קדימה (כביש 4), יעד - רחוב בן גוריון ברמת גן. אני מנחשת ש 921 יהיה האוטובוס הראשון, אבל איפה אני יורדת ממנו, ואיך ממשיכים הלאה? תודה

orenhz

Member
מקדימה לרמת גן
עזרה בהכוונה בבקשה: מחר בשעות אחר הצהרים, יציאה מצומת קדימה (כביש 4), יעד - רחוב בן גוריון ברמת גן. אני מנחשת ש 921 יהיה האוטובוס הראשון, אבל איפה אני יורדת ממנו, ואיך ממשיכים הלאה? תודה
קו 921 - ירידה במכון מור (ז'בוטינסקי)
איפה את צריכה בדיוק בבן גוריון? אם זה לא קרוב לאיזור מכון מור, אז לקחת קו 52 של דן לכיוון גבעתיים.

Image of me

New member
מקדימה לרמת גן
רוב המקומות ברחוב נמצאים במרחק הליכה מ-921.
52 טוב רק אם צריכים למספרים הגבוהים מאד, יש לציין שזה לא קו תדיר במיוחד.

olli3

New member
מנהל
ממודיעין לבה"ד 1
צריך להיות שם בשעה 16:00... 1. מה הדרך הכי טובה להגיע? 2. מתי יוצא אוטובוס אחרון חזרה משם?
אם יש דרך להגיע למחלף לטרון אז מעולה
לא ידוע לי על קו שמחבר בין המקומות וגם לא נראה לי שקיים כזה. באם יש דרך להגיע ללטרון (צומת חטיבה 7) אז משם קו 470 ישיר לבאר שבע וממרכזית ב"ש קו 60 של מטרופולין (חלק מהנסיעות נכנסות לבה"ד 1) אל כן יש לבדוק קודם לכן את לו"ז הנעיסות שלו באתר מטרופולין - metropoline.com באם לא קיים דבר שכזה אז רכבת לת"א ההגנה, 5 דקות הליכה למרכזית ת"א ומקומה 6 קו 370 ישיר לב"ש המופעל ע"י אגד תעבורה ומטרופולין לסירוגין (תדירות של כל 15-20 דקות רוב היום). יכול להיות שיש דרך עדיפה יותר, על כן המתן לתשובות נוספות אם יהיו.

Image of me

New member
ממודיעין לבה"ד 1
צריך להיות שם בשעה 16:00... 1. מה הדרך הכי טובה להגיע? 2. מתי יוצא אוטובוס אחרון חזרה משם?
אם הנסיעה מתוכננת ליום שבו יהיו רכבות לב"ש,
אז כדאי לקחת ממודיעין 150 של ויאוליה לתחנת הרכבת בלוד, ומשם רכבת לבאר שבע. אם אין רכבות, אז אכן תל אביב זאת האפשרות המועדפת. אם אתה נוסע לטקס, שים לב שהאיזור מאד פקוק וכדאי לתכנן להיות שם הרבה זמן מראש.

Quilava

New member
אם הנסיעה מתוכננת ליום שבו יהיו רכבות לב"ש,
אז כדאי לקחת ממודיעין 150 של ויאוליה לתחנת הרכבת בלוד, ומשם רכבת לבאר שבע. אם אין רכבות, אז אכן תל אביב זאת האפשרות המועדפת. אם אתה נוסע לטקס, שים לב שהאיזור מאד פקוק וכדאי לתכנן להיות שם הרבה זמן מראש.
לטקס, אכן

באיזו שעה יוצא קו אחרון חזרה? ניסיתי להבין מהאתר של מטרופולין, אבל לא הצלחתי להגע למסקנה ברורה...

olli3

New member
מנהל
לטקס, אכן

באיזו שעה יוצא קו אחרון חזרה? ניסיתי להבין מהאתר של מטרופולין, אבל לא הצלחתי להגע למסקנה ברורה...
זה הלו"ז לגבי נסיעה מבה"ד 1 לבאר שבע
לוח זמנים בעקרון אפשר לעלות על כל קו 60 או 392 של אגד (יקר יותר ומהיר יותר) מצומת הרוחות הסמוכה אם הזמנים לא מתאימים, זה מה שרוב החיילים עושים שם בשעות שאין כניסה למחנה. למצוא לשם טרמפ צבאי זאת לא בעיה ואני מניח שמשפחות אחרות שבאות לטקס יקפיצו אותך אם לא לצומת הרוחות אז עד באר שבע או צפונה (לא כולם נכנסים לב"ש יש כביש עוקף). אם הקישור לא עובד אז באתר מטרופולין יש לבחור במוצא מחנה לסקוב בה"ד 1 וביעד באר שבע ולאחר מכן בתחנת מוצא ותחנת יעד מרכזית ב"ש.

FalseAngel

New member
הגעה ממושב בני ציון לתל אביב סביבות 2 בלילה
שלום, אני עובדת מחר במושב בני ציון ומסיימת ממש מאוחר, האם ישנה תחבורה ציבורית כלשהיא- מוניות שרות לדוגמא שיוצאות משם לכיוון תל אביב?

Image of me

New member
הגעה ממושב בני ציון לתל אביב סביבות 2 בלילה
שלום, אני עובדת מחר במושב בני ציון ומסיימת ממש מאוחר, האם ישנה תחבורה ציבורית כלשהיא- מוניות שרות לדוגמא שיוצאות משם לכיוון תל אביב?
לא עוברות שם מוניות שירות.
האוטובוס האחרון עובר שם קצת לפני חצות (קו 921)

rigidid

New member
לוד-->גבעתיים, עמישב 45.
אני אמור להיות מחר בגבעתיים, רחוב עמישב 45, בשעה 08:00 בבוקר. חשבתי לצאת עם אוטובוס 464 של ויולה עד לעזריאלי ומשם לקחת אוטובוס לגבעתיים. מה הקו שיביא אותי מעזריאלי לשם? אני לא נוסע ברכבת במכוון אגב, כי מהבית שלי צריך שתי מוניות כדי להגיע לרכבת לעומת האוטובוס של ויולה שעובר ממש מול הבית.

Image of me

New member
לוד-->גבעתיים, עמישב 45.
אני אמור להיות מחר בגבעתיים, רחוב עמישב 45, בשעה 08:00 בבוקר. חשבתי לצאת עם אוטובוס 464 של ויולה עד לעזריאלי ומשם לקחת אוטובוס לגבעתיים. מה הקו שיביא אותי מעזריאלי לשם? אני לא נוסע ברכבת במכוון אגב, כי מהבית שלי צריך שתי מוניות כדי להגיע לרכבת לעומת האוטובוס של ויולה שעובר ממש מול הבית.
אין שום סיבה לנסוע לעזריאלי.
יורדים מ-464 בסמוך לרכבת ההגנה, ומאותה תחנה לוקחים 31 עד דרך הטייסים פינת דרך השלום. אפשר גם לקחת 30 ולרדת בדרך הטייסים פינת לה גוארדיה, ומשם כ-5 דקות הליכה. חוץ מזה, קו 475 של ויאוליה מגיע מלוד ממש קרוב למקום - לדרך הטייסים פינת לה גוארדיה. כך שאם נוח לך להגיע לתחנה של 475, תוכל לחסוך את הסיבוב דרך תל אביב ולהגיע עד המקום באוטובוס אחד. נסיעה טובה

rigidid

New member
אין שום סיבה לנסוע לעזריאלי.
יורדים מ-464 בסמוך לרכבת ההגנה, ומאותה תחנה לוקחים 31 עד דרך הטייסים פינת דרך השלום. אפשר גם לקחת 30 ולרדת בדרך הטייסים פינת לה גוארדיה, ומשם כ-5 דקות הליכה. חוץ מזה, קו 475 של ויאוליה מגיע מלוד ממש קרוב למקום - לדרך הטייסים פינת לה גוארדיה. כך שאם נוח לך להגיע לתחנה של 475, תוכל לחסוך את הסיבוב דרך תל אביב ולהגיע עד המקום באוטובוס אחד. נסיעה טובה
אתה מתכוון לתחנה שמעל לגשר?
הייתי נוסע ב-475 באופן קבוע, ומכיר את התחנות שלו, אבל התחנה המדוברת לא נמצאת בגבעתיים לפי מה שאני זוכר. גבעתיים עד כדי כך קרובה לשם שמדובר במרחק הליכה קצר?

Image of me

New member
אתה מתכוון לתחנה שמעל לגשר?
הייתי נוסע ב-475 באופן קבוע, ומכיר את התחנות שלו, אבל התחנה המדוברת לא נמצאת בגבעתיים לפי מה שאני זוכר. גבעתיים עד כדי כך קרובה לשם שמדובר במרחק הליכה קצר?
עמישב זה הגבול בין ת"א לגבעתיים.
הצומת של דרך הטייסים ולה גוארדיה נמצא בתחום תל אביב, אבל רחוב עמישב נמצא במרחק 5 דקות הליכה משם. ולגבי התחנה ברכבת ההגנה - זה מתחת לגשר, לא מעל הגשר.

rigidid

New member
עמישב זה הגבול בין ת"א לגבעתיים.
הצומת של דרך הטייסים ולה גוארדיה נמצא בתחום תל אביב, אבל רחוב עמישב נמצא במרחק 5 דקות הליכה משם. ולגבי התחנה ברכבת ההגנה - זה מתחת לגשר, לא מעל הגשר.
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה