שרשור הכוונה ומודיעין 21.4.2010

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
שלום ובוקר טוב

שאלה: איזה קו אוטובוס מגיע לקיבוץ "להבות חביבה" (ממגדל העמק). אני משערת כי מדובר בשני קווים?? המון תודות!
ממתינה לתשובתכם.
ממגדל העמק עם 826 עד מחלף אולגה, להחליף לקו
7 של אגד (מגיע מכיוון גבעת אולגה) ומהתחנה המרכזית קווים 65/66 של נתיב אקספרס. לו"ז באתר החברה

UNIVERS1

New member
ממגדל העמק עם 826 עד מחלף אולגה, להחליף לקו
7 של אגד (מגיע מכיוון גבעת אולגה) ומהתחנה המרכזית קווים 65/66 של נתיב אקספרס. לו"ז באתר החברה
המון תודות! - פרוש הדבר
שאצטרך להגיע אל המקום (להבות חביבה) בשלושה קווי אוטובוס?

דניאל 130

New member
שלום ובוקר טוב

שאלה: איזה קו אוטובוס מגיע לקיבוץ "להבות חביבה" (ממגדל העמק). אני משערת כי מדובר בשני קווים?? המון תודות!
ממתינה לתשובתכם.
די מסובך-צריך שלושה אוטובוסים
1.קו 826-ממגדל העמק לצומת אולגה. 2.קו 852 מצומת אולגה או לחדרה או לצומת אלון. 3.מחדרה או מצומת אלון-קווים 63 ו-66.

דניאל 130

New member
איך להגיע
איך מגיעים לבסיס תל השומר מכיוון דרום? תודה.
נוסעים על כביש גהה
ובצומת מסובים או בצומת אלוף-שדה לוקחים ימינה-אם הכוונה לגבי איך מגיעים ברכב פרטי. חוץ מזה אי אפשר להבין כלום מהשאלה שלך למה אתה מתכוון בכלל. התשובה שלי היא בגדר ניחוש בלבד למה התכוון המשורר.

orenhz

Member
מאשקלון
לבקום
קו 355 של אגד עד בר אילן
מהתחנה עולים על גשר הולכי רגל לצד השני של כביש גהה ומשם קו 68 של קווים עד הכניסה לבקו"ם. אפשרות נוספת מבר אילן - קווים 64/70 של דן עד שער צפון של הבסיס ומשם קו 2 של קווים. במידה והלו"ז של קו 355 לא מתאים לך, אז לקחת קו 300 עד תמח"ת ומשם 68 עד הבקו"ם. (אולי זה אפילו יותר מהיר בעצם)

olli3

New member
מנהל
מאשקלון
לבקום
לא לא ולא!!!!! שום קו 68 לבקו"ם
קו 68 מגיע ללשכת הגיוס ולא לבקו"ם. לקחת 355 ולהחליף ל64/70 כפי שנרשם ממסוף תל השומר זה 5 דקות הליכה לבקו"ם. אם הלו"ז של 355 לא מתאים אז קו 300 למרכזית ת"א, לעלות לקומה 7 של דן (יש גם קומה 7 של אגד) ומשם לקחת את קו 35 בלבד מרציף 7 אם אינני טועה. בשום פנים לא לעלות על 70 שנמצא ברציף מספר 1, הסיבוב שהוא עושה עד שהוא מגיע לתל השומר הוא ארוך ומייגע.

pilot23

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 21.4.2010
איך ניתן להגיע
משדה דב (אפשר גם מאזור של סמינר הקיבוצים שזה ממש קרוב לשם ויש יותר תחבורה) לבית חולים שניידר בפתח תקווה? אין קו ישיר, נכון? ואגב, כמה אמורה לעלות מונית רגילה לשניידר משם ? תודה.

דניאל 130

New member
איך ניתן להגיע
משדה דב (אפשר גם מאזור של סמינר הקיבוצים שזה ממש קרוב לשם ויש יותר תחבורה) לבית חולים שניידר בפתח תקווה? אין קו ישיר, נכון? ואגב, כמה אמורה לעלות מונית רגילה לשניידר משם ? תודה.
קו 26 עד כיכר רבין ומשם 82
מסמינר הקיבוצים-קו 45 עד רכבת מרכז ומשם 82. מונית ספיישל תעלה בסביבות ה-100 שקל.

pilot23

New member
קו 26 עד כיכר רבין ומשם 82
מסמינר הקיבוצים-קו 45 עד רכבת מרכז ומשם 82. מונית ספיישל תעלה בסביבות ה-100 שקל.
איפה בדיוק 82 נמצא.? כלומר באיזה
צד אני צריכה לעמוד ? זה קו של דן? כמה זמן נסיעה מרכבת מרכז?

olli3

New member
מנהל
איפה בדיוק 82 נמצא.? כלומר באיזה
צד אני צריכה לעמוד ? זה קו של דן? כמה זמן נסיעה מרכבת מרכז?
>>>
איפה ש45 מוריד משם לוקחים את 82 (רק מתחנה אחרת על אותו צד) הרחוב בכל מקרה הוא רחוה על פרשת דרכים שנמצא מול רכבת מרכז. קו 82 הוא של דן. לגבי זמן נסיעה תלוי בשעה ובפקקים על ז'בוטינסקי.

pilot23

New member
>>>
איפה ש45 מוריד משם לוקחים את 82 (רק מתחנה אחרת על אותו צד) הרחוב בכל מקרה הוא רחוה על פרשת דרכים שנמצא מול רכבת מרכז. קו 82 הוא של דן. לגבי זמן נסיעה תלוי בשעה ובפקקים על ז'בוטינסקי.
תודה. בערך כמה זמן בממוצע נסיעה עד לשניידר?

מצב
הנושא נעול.
למעלה