שרשור הכוונה ומודיעין 19/9

מצב
הנושא נעול.

stratomaximus

New member
תחנות רכבת חולון קרובות לאיזור תעשיה

באיזה מהן כדאי לרדת כדי להגיע לאיזור תעשיה חולון? (ואיך מגיעים לשם). תודה!
לאן באזה"ת אתה צריך?
אם אתה צריך לחלק שקרוב לכביש 44, כדאי לך לרדת בצומת חולון ומהטרמפיאדה על כביש 44 יש לך כמה אוטובוסים עם זמן נסיעה של כמה דקות

בוטניה

New member
מהר חומה להדסה עין כרם
שלום לכולם, מישהו יודע מה הדרך המהירה ביותר להגיע מהר חומה או דרך חברון להדסה עין כרם בשעות הבוקר (באזור 8) וחזרה אחרי הצהריים? קו 5 לצומת פת והחלפה לקו 19 לקח לי היום שעה ועשרה, יש דרך יותר מהירה?

רוזהלי

New member
מהר חומה להדסה עין כרם
שלום לכולם, מישהו יודע מה הדרך המהירה ביותר להגיע מהר חומה או דרך חברון להדסה עין כרם בשעות הבוקר (באזור 8) וחזרה אחרי הצהריים? קו 5 לצומת פת והחלפה לקו 19 לקח לי היום שעה ועשרה, יש דרך יותר מהירה?
הר חומה להדסה עין כרם
לא חושבת שיש דרך קצרה יותר.

דוד311

New member
מהר חומה להדסה עין כרם
בקרוב יהיה קו ישיר
בקרוב, עם הפעלת מערך התחבורה החדש בירושלים (כנראה בתחילת נובמבר), יהיה קו ישיר מהר-חומה להדסה עין כרם. (מפת המסלול שלו מצורפת כאן) בינתיים הדרך שנסעת היא כנראה הדרך המהירה ביותר. אם כי את יכולה לנסות לבדוק האם קו 34א (שיש לו 2 נסיעות בבוקר) אולי מגיע מעט מהר יותר לצומת פת מאשר קו 5. גם שימי לב שכשאת מחכה בצומת פת לקו 19, את יכולה גם לעלות במקומו על קו 42 אם הוא מגיע ראשון (לפי אגד קו 42 מגיע מהר יותר להדסה מאשר 19, אבל מהמסלול שלו זה לא כל כך נראה ככה).

בוטניה

New member
בקרוב יהיה קו ישיר
בקרוב, עם הפעלת מערך התחבורה החדש בירושלים (כנראה בתחילת נובמבר), יהיה קו ישיר מהר-חומה להדסה עין כרם. (מפת המסלול שלו מצורפת כאן) בינתיים הדרך שנסעת היא כנראה הדרך המהירה ביותר. אם כי את יכולה לנסות לבדוק האם קו 34א (שיש לו 2 נסיעות בבוקר) אולי מגיע מעט מהר יותר לצומת פת מאשר קו 5. גם שימי לב שכשאת מחכה בצומת פת לקו 19, את יכולה גם לעלות במקומו על קו 42 אם הוא מגיע ראשון (לפי אגד קו 42 מגיע מהר יותר להדסה מאשר 19, אבל מהמסלול שלו זה לא כל כך נראה ככה).
תודה רבה
נחמד לדעת שיהיה קו ישיר, איפה אפשר למצוא את המסלולים החדשים?

oschlick

New member
הגעה מליד מגדל רובינשטיין לדיזנגוף סנטר
מהי הדרך המהירה להגיע לשם מחר ב-8 בבוקר? ללכת עד לקו 5 או לקחת אוטובוס לסינמטק ומשם 63/מזלג 39?
39/139/239 מבית מעריב
עד בית מעריב אפשר ללכת ברגל או לנסוע תחנה אחת ב-68/40/240/42/50/127/168. התחנה לכיוון דיזנגוף סנטר נמצאת ליד אולם התצוגה הראשי של הונדה שנמצא מעט מזרחה לצומת

oschlick

New member
מה אני יכול לעשות?
אני אמור להגיע מחר מרמת החייל לרמת ישראל. באיזה אוטובוס אני צריך לנסוע כדי להגיע למחוז חפצי?
איפה אתה עולה ברמת החייל?
אתה יכול בעקרון עם 42 מדבורה הנביאה/פנחס רוזן עד עזריאלי וממול לתחנת רכבת השלום עם קו 56 עד דרך השלום או עם 23 עד משה דיין

oschlick

New member
מה אני יכול לעשות?
אני אמור להגיע מחר מרמת החייל לרמת ישראל. באיזה אוטובוס אני צריך לנסוע כדי להגיע למחוז חפצי?
אפשר גם עם 52 מולנברג עד קניון גבעתיים
ומשם עם 23 עד משה דיין

שדה דוב
שלום, רציתי לדעת בבקשה אם יש תחבורה ציבורית לשדה דב? אני צריכה בבקשה מבת ים. ראיתי שיש קו 26 שמגיע, הבעיה שאני לא ממש מבינה איפה הכניסה לשדה דב? האם אפשר ללכת ברגל מסמינר הקיבוצים ברגל? תודה רבה.

אוהד11

New member
שדה דוב
שלום, רציתי לדעת בבקשה אם יש תחבורה ציבורית לשדה דב? אני צריכה בבקשה מבת ים. ראיתי שיש קו 26 שמגיע, הבעיה שאני לא ממש מבינה איפה הכניסה לשדה דב? האם אפשר ללכת ברגל מסמינר הקיבוצים ברגל? תודה רבה.
26 עובר בלוי אשכול ליד הכניסה לשדה דב האזרחי,
מדרך נמיר הליכה של כעשר דקות או 71 עד אשכול

חן המלך2

New member
הכוונה בתוך תל אביב...
אמנם יום חמישי זה לא היום אבל שאלת הכוונה איך אני מגיע מקכבת מרכז לטיילת?וחזרה מהטיילת,איך אני יכול לחזור לרכבת מרכז?לא לשכוח שהאוטובוסים מסתיימים ב11/12 בלילה,אז אני משער שהאופציה היחידה היא קווי לילה...

guyweiss

New member
הכוונה בתוך תל אביב...
אמנם יום חמישי זה לא היום אבל שאלת הכוונה איך אני מגיע מקכבת מרכז לטיילת?וחזרה מהטיילת,איך אני יכול לחזור לרכבת מרכז?לא לשכוח שהאוטובוסים מסתיימים ב11/12 בלילה,אז אני משער שהאופציה היחידה היא קווי לילה...
עד 12 בלילה קווים 10/61/161. אחרי 1 466.

מצב
הנושא נעול.
למעלה