שרשור הכוונה ומודיעין 19/3

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מתחנה מרכזית ת"א לצריפין ביום ראשון
איך אני מגיע מהתחנה המרכזית בתל אביב לצריפין (לחר"פ) ביום ראשון אחרי השעה 11:00 שקו 156 מפסיק לעבוד?
450 ו-455 הכי מהירים.
ואם הבא יוצא עוד הרבה זמן (יותר מ-15 דקות), אפשר לקחת 157, 451 או 461. כל הקווים האלה מופעלים ע"י סופרבוס ויוצאים מקומה 6 של התחנה המרכזית. יש לרדת בצומת ניר צבי, ומשם 10 דקות ברגל. אגב, ל-156 אין יתרון גדול בהגעה לחר"פ, כי ממילא הוא לא מגיע לחר"פ עצמו אלא רק לשער ירושלים, וזאת אחרי סיבוב בכל צריפין. והנסיעה בו מגיעה עם מנה הגונה של דחיפוֹת, במיוחד ביום ראשון.

down under

New member
מונית שירות 66 היום.
מאיפה היא יוצאת בפ"ת? היא עוברת גם דרך הקניון הגדול? ומהו מסלולה בערך עד לת"א? תודה מראש!
בגדול היא נוסעת על ז'בוטינסקי של פ"ת
ולכן עוברת ליד הקניון הגדול. היא ממשיכה דרך ז'בוטינסקי של ב"ב וז'בוטינסקי של ר"ג. בימי חול היא פונה ימינה בביאליק (בצומת קולנוע רמה/קניון ביאליק) ונוסעת לרח' ההלכה ורח' פנקס של ת"א. בששי ובשבת אין לי מושג האם היא פונה לשם. המסלול מסתיים באזור אלנבי (מגדל האופרה או לא רחוק משם).

מונית שירות 66 היום.
מאיפה היא יוצאת בפ"ת? היא עוברת גם דרך הקניון הגדול? ומהו מסלולה בערך עד לת"א? תודה מראש!
מוניות "חי" 66 (צריכות להיקרא 166) יוצאות
מעמישב, במסלול של קו 4 ז"ל של דן, או אם תרצו במסלול 99, דרך עין גנים, וולפסון, משם חלקן נוסעות דרך השוק, וחלקן דרך ההסתדרות, בילינסון, וכמו קו 66 של דן עד אלנבי חוף הים לא רחוק ממגדל האופרה

Image of me

New member
מוניות "חי" 66 (צריכות להיקרא 166) יוצאות
מעמישב, במסלול של קו 4 ז"ל של דן, או אם תרצו במסלול 99, דרך עין גנים, וולפסון, משם חלקן נוסעות דרך השוק, וחלקן דרך ההסתדרות, בילינסון, וכמו קו 66 של דן עד אלנבי חוף הים לא רחוק ממגדל האופרה
לא בדיוק כמו קו 66.
זה תלוי בנהג - לפעמים הם נוסעים דרך רחוב ארלוזורוב במקום דרך פנקס, ובדרך כלל בסופי שבוע הם לא עוברים בדיזנגוף סנטר בכיוון הנסיעה לפ"ת, אלא מקצרים דרך בן יהודה/ארלוזורוב.

down under

New member
שלום.מרכבת צפון למיתחם בזל בבקשה?תודה.
ראשית, בהחלט אפשר ללכת ברגל
בימים יפים ללא גשם וללא חמסין, זה לא יותר מ-20 דקות הליכה רגועה. אם מתעצלים או בכל זאת חמסין/גשם, יש את רשימת הקווים הבאים, כולם טובים. 20,61,62,64 מרח' על פרשת דרכים בצד הצמוד לרכבת. לרדת אחרי 3 תחנות, שזה יוצא באזור אבן גבירול. משם אין ברירה ויש ללכת כ-5 דקות צפונה על אבן גבירול עד שהוא נפגש עם רח' בזל.

Image of me

New member
ראשית, בהחלט אפשר ללכת ברגל
בימים יפים ללא גשם וללא חמסין, זה לא יותר מ-20 דקות הליכה רגועה. אם מתעצלים או בכל זאת חמסין/גשם, יש את רשימת הקווים הבאים, כולם טובים. 20,61,62,64 מרח' על פרשת דרכים בצד הצמוד לרכבת. לרדת אחרי 3 תחנות, שזה יוצא באזור אבן גבירול. משם אין ברירה ויש ללכת כ-5 דקות צפונה על אבן גבירול עד שהוא נפגש עם רח' בזל.
גם קווים 55 ו-166.

veredvered

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 19/3
מצומת עלית לרחוב החרש בתל אביב?
צריכה להגיע ביום ראשון בבוקר (איזור 7 בבוקר) מצומת עלית ברמת גן לרחוב החרש בת"א, מתחת לגשר ההגנה בלי להיכנס לתוך תחנה מרכזית(זה יעכב אותי ברבע שעה לפחות) תודה רבה למי שיצליח למצוא לי אוטובוס כזה או אפילו אם יש מונית שירות, יכול לעזור גם כן

down under

New member
צריכה להגיע ביום ראשון בבוקר (איזור 7 בבוקר) מצומת עלית ברמת גן לרחוב החרש בת"א, מתחת לגשר ההגנה בלי להיכנס לתוך תחנה מרכזית(זה יעכב אותי ברבע שעה לפחות) תודה רבה למי שיצליח למצוא לי אוטובוס כזה או אפילו אם יש מונית שירות, יכול לעזור גם כן
אם את לא חיילת וכן משלמת על אוטובוסים
או אין לך חופשי-חודשי (או שאת לא טובה בלהתפלח לאוטובוסים) הרי שהדרך הכי זולה והכי מהירה להגיע לרח' החרש באזור גשר ההגנה היא הרכבת. רכבת ישראל, יש כניסה אליה מאזור הבורסה, כ-5 דקות הליכה איטית מצומת עלית. קונים כרטיס לת"א ההגנה, מחירו 5 ש"ח בלבד (לעומת כמעט 6 ש"ח בדן/אגד/קווים). יש רכבות רכבות. כל רכבת אבל כל רכבת לדרום עוצרת גם בהגנה. זמן נסיעה נטו הוא 7 דקות. מתחנת ההגנה ועד לרח' החרש מתחת לגשר ההגנה זה 3 דקות הליכה איטית. באוטובוסים קווים 51,54,60 מהתחנה שצמודה למגדלי הענק של הבורסה ברח' ז'בוטינסקי.

veredvered

New member
אם את לא חיילת וכן משלמת על אוטובוסים
או אין לך חופשי-חודשי (או שאת לא טובה בלהתפלח לאוטובוסים) הרי שהדרך הכי זולה והכי מהירה להגיע לרח' החרש באזור גשר ההגנה היא הרכבת. רכבת ישראל, יש כניסה אליה מאזור הבורסה, כ-5 דקות הליכה איטית מצומת עלית. קונים כרטיס לת"א ההגנה, מחירו 5 ש"ח בלבד (לעומת כמעט 6 ש"ח בדן/אגד/קווים). יש רכבות רכבות. כל רכבת אבל כל רכבת לדרום עוצרת גם בהגנה. זמן נסיעה נטו הוא 7 דקות. מתחנת ההגנה ועד לרח' החרש מתחת לגשר ההגנה זה 3 דקות הליכה איטית. באוטובוסים קווים 51,54,60 מהתחנה שצמודה למגדלי הענק של הבורסה ברח' ז'בוטינסקי.
קו 51/54/60 לפי אתר דן, עוצרים בתוך תמחת
ואני לא מעוניינת להיכנס לתוך התחנה עצמה. תודה

Image of me

New member
את צוחקת, נכון?

מה יכול להיות טוב יותר מרכבת? 5 דקות הליכה מצומת עלית לתחנת הרכבת ת"א סבידור מרכז (יש כניסה לתחנה מאחורי בניין בורסת היהלומים), ובערך כל 10 דקות יש רכבת לת"א ההגנה.

veredvered

New member
את צוחקת, נכון?

מה יכול להיות טוב יותר מרכבת? 5 דקות הליכה מצומת עלית לתחנת הרכבת ת"א סבידור מרכז (יש כניסה לתחנה מאחורי בניין בורסת היהלומים), ובערך כל 10 דקות יש רכבת לת"א ההגנה.
מה יכול להיות טוב יותר מרכבת? לענות על זה?
כל דבר טוב יותר מרכבת... ואת האמת, מרוב שאני בחרם על הרכבת (עוד לא הייתה פעם אחת שנסעתי בה והיא לא איחרה!) שכחתי מהאופציה הזאת ואת האמת ניראה לי די התאבדות לעלות על רכבת ביום ראשון בשעות כאלה.. תודה על הרעיון

מצב
הנושא נעול.
למעלה