שרשור הכוונה ומודיעין 18/9

מצב
הנושא נעול.

Berliner star

New member
גרינשפן בראשון לציון..
היי, אני צריכה להיות מחר ב10 וחצי בבוקר בגרינשפן 8 שבראשון לציון.. איך אני מגיעה לשם מיבנה? אין לי אפילו מושג איפה הרחוב הזה.. אני גרה קרוב לתחנה המרכזית ביבנה, אם זה עוזר. תודה
אף אחד לא יודע...?=\

oschlick

New member
אף אחד לא יודע...?=\
לא מצאתי שום קו שמגיע לשם....
את יכולה לנסוע למרכזית חדשה ראשל''צ עם 311 מרחוב העצמאות או עם 282/284 מהמתנח ומשם עם 129 של דן עד מסוף אבי האסירים שזה יחסית קרוב, הליכה של 10 דקות עד גרינשפן דרך רחובות האר''י מאירוביץ' והפלמ''ח

benshap2

New member
לא מצאתי שום קו שמגיע לשם....
את יכולה לנסוע למרכזית חדשה ראשל''צ עם 311 מרחוב העצמאות או עם 282/284 מהמתנח ומשם עם 129 של דן עד מסוף אבי האסירים שזה יחסית קרוב, הליכה של 10 דקות עד גרינשפן דרך רחובות האר''י מאירוביץ' והפלמ''ח
אני חושב ש11 עוצר יותר קרוב לגרינשפן
בכל מקרה 313 או 330 הם אופציה הרבה יותר נחמדה אם מתאים בזמנים, התדירות שלהם נמוכה.

Figgy

New member
מהרצליה להרצליה
אני מגיעה מחר בצהריים לתחנת הרכבת הרצליה וצריכה להגיע לרח' מדינת היהודים 89 בהרצליה פיתוח (קו אווירי של כמה מאות מטרים, לדעתי...). באתר של משרד התחבורה מצוינים קווים 11 ו-27, והשאלה שלי היא רק אם מישהו יודע אם הם אוספים ממש מתחנת הרכבת או שזה כרוך בהליכה ארוכה. פשוט התזמונים אמורים להיות מדויקים ככל האפשר... (וכן, אני יודעת שטיפשי מצדי לבנות על תזמונים מדויקים בכל הנוגע לרכבת ישראל).

Figgy

New member
מהרצליה להרצליה
אני מגיעה מחר בצהריים לתחנת הרכבת הרצליה וצריכה להגיע לרח' מדינת היהודים 89 בהרצליה פיתוח (קו אווירי של כמה מאות מטרים, לדעתי...). באתר של משרד התחבורה מצוינים קווים 11 ו-27, והשאלה שלי היא רק אם מישהו יודע אם הם אוספים ממש מתחנת הרכבת או שזה כרוך בהליכה ארוכה. פשוט התזמונים אמורים להיות מדויקים ככל האפשר... (וכן, אני יודעת שטיפשי מצדי לבנות על תזמונים מדויקים בכל הנוגע לרכבת ישראל).
אגב
אם יש איזה גשר שאני לא יודעת עליו מעל כביש 2 שיאפשר לי להגיע ברגל תוך כמה דקות בלי להיות תלויה באוטובוסים - אשמח אם תספרו לי גם עליו. למיטב ידיעתי אמור להיות גשר אבל הגישה סגורה או משהו כזה.

oschlick

New member
אגב
אם יש איזה גשר שאני לא יודעת עליו מעל כביש 2 שיאפשר לי להגיע ברגל תוך כמה דקות בלי להיות תלויה באוטובוסים - אשמח אם תספרו לי גם עליו. למיטב ידיעתי אמור להיות גשר אבל הגישה סגורה או משהו כזה.
יש גשר מעל כביש 2 בדיוק בכניסה לרחוב מדינת
היהודים והוא פתוח כמובן 24/7. אפשר להגיע לשם מהרכבת בהרצליה דרך הגשר מעל נתיבי איילון -> שמאלה ברחוב משה דיין ->ימינה לרחוב שפיים ומגיעים לגשר למדינת היהודים

Figgy

New member
יש גשר מעל כביש 2 בדיוק בכניסה לרחוב מדינת
היהודים והוא פתוח כמובן 24/7. אפשר להגיע לשם מהרכבת בהרצליה דרך הגשר מעל נתיבי איילון -> שמאלה ברחוב משה דיין ->ימינה לרחוב שפיים ומגיעים לגשר למדינת היהודים
תודה רבה על שתי התשובות!

oschlick

New member
מהרצליה להרצליה
27 בטוח אוסף מהרכבת

olli3

New member
מנהל
מהרצליה להרצליה
קווים 11/12/13/27/39 כולם טובים לך
בבוקר יש גם שאטל חינם של עיריית הרצליה לאיזור התעשיה, הוא אסוף בין היתר גם מהרכבת. כל הקווים אוספים מפתח תחנה הרכבת, איך שאת יוצאת מתחנת הרכבת את פונה שמאלה ורואה את התחנה. צריך לעבור שני גשרים ויש טיפה עליה וירידה... עוברים את הגשר שמעל הרכבת ונתיבי איילון, כפי שנאמר כשיורדים מהגשר פונים שמאלה והולכים לעבר הכיכר, בכיכר פונים ימינה לרחוב שפיים - עד הקצה שלו. ממשיכים לכיוון הכביש, יש שם הרבה דשא וכבר תראי את הגשר הבא שחוצה את כביש 2.

Ilan2381

New member
מראשל"צ למגדלי התאומים בר"ג - ז'בוטינסקי 35
צריך להיות מחר די מוקדם(09:00). איזה אוטובוס יש לי?אם אני לוקח רכבת איפה בת"א אני צריך לרדת - הגנה, עזריאלי או רכבת מרכז? תודה...

מראשל"צ למגדלי התאומים בר"ג - ז'בוטינסקי 35
צריך להיות מחר די מוקדם(09:00). איזה אוטובוס יש לי?אם אני לוקח רכבת איפה בת"א אני צריך לרדת - הגנה, עזריאלי או רכבת מרכז? תודה...
אם נוח לך רכבת אתה יורד בתחנת רכבת מרכז
ושמם יוצא לכיוון הבורסה- לכיוון ר"ג, וממשיך ללכת עד למגדלי התאומים, מרחק הליכה.

מקריית אונו לשנקין בת"א/מרמת גן לשנקין ת"א

עדיין לא החלטתי מה עדיף לי-להגיע מהעבודה או לא. אז צריכה את 2 האפשריות:
מקריית אונו- איזור הקניון/וולך (מסוף בנק לאומי-חביב) עד לרחוב שינקין בת"א. או אפשרי גם מאלוף שדה...
מרמת גן- רחוב הרואה-שדרות ירושלים עד לשינקין ת"א. אשמח לקבל מידע על הקווים המגיעים מנקודות אלו. תודה

guyweiss

New member
מקריית אונו לשנקין בת"א/מרמת גן לשנקין ת"א

עדיין לא החלטתי מה עדיף לי-להגיע מהעבודה או לא. אז צריכה את 2 האפשריות:
מקריית אונו- איזור הקניון/וולך (מסוף בנק לאומי-חביב) עד לרחוב שינקין בת"א. או אפשרי גם מאלוף שדה...
מרמת גן- רחוב הרואה-שדרות ירושלים עד לשינקין ת"א. אשמח לקבל מידע על הקווים המגיעים מנקודות אלו. תודה
מר"ג 61/31 עד אלנבי/שינקין. מקרית אונו 68 עד
צומת מעריב ומשם אפשר ברגל דרך רחוב לינקולן (תלוי איפה בשינקין) או להתקדם עם 23. לגבי 31 ההכוונה הינה לכיוון הלוך בלבד (התחנה הינה לכיוון דרום).

olli3

New member
מנהל
אוטובוס מהוד השרון לבלינסון~
אני מחפשת קו אוטובוס מהוד השרון לבית חולים בלינסון וגם בחזרה! אשמח להכוונה, תודה!
יש יותר מידי...
במהלך כל היום קווים 641/841/921/823 של אגד. בשעות הבוקר יש חלופות של קווים 551/561/571 שממשיכות לבלינסון ולא מסיימות במרכזית פתח תקווה. כמו כן בבוקר גם קווים 627/565 טובים לך, קו 565 מאד מהיר, הוא לא עוצר בשום תחנה מצומת ירקון ועד לבלינסון. לו"ז מלא ותחנות של הקווים תוכלי לראות כאן: http://bus.gov.il/WebForms/wfrmLuz....05d9%u05e0%u05e1%u05d5%u05df&hour=&width=1024

olli3

New member
מנהל
יש יותר מידי...
במהלך כל היום קווים 641/841/921/823 של אגד. בשעות הבוקר יש חלופות של קווים 551/561/571 שממשיכות לבלינסון ולא מסיימות במרכזית פתח תקווה. כמו כן בבוקר גם קווים 627/565 טובים לך, קו 565 מאד מהיר, הוא לא עוצר בשום תחנה מצומת ירקון ועד לבלינסון. לו"ז מלא ותחנות של הקווים תוכלי לראות כאן: http://bus.gov.il/WebForms/wfrmLuz....05d9%u05e0%u05e1%u05d5%u05df&hour=&width=1024
ותתעלמי מהזמנים שכתוב...
בכל הקווים זה פחות או יותר אותו הדבר. יש כאלו שנכנסים לסיבוב קצר בתוך העיר ויש כאלו שפשוט נוסעים על כביש 40. זמן הנסיעה בכל אופן זהה בכל אלו שנוסעים רק על כביש 40 ולא כפי שכתוב שאחד עושה את זה ב40 ומשהו דקות והאחר ב25.

Hawkgirl

New member
יש יותר מידי...
תודה~
אני מכירה את הקווים, אך לא את המסלול שלהם, אז לא ידעתי שהם עוברים בבלינסון~ תודה על העזרה~

oschlick

New member
אוטובוס מהוד השרון לבלינסון~
אני מחפשת קו אוטובוס מהוד השרון לבית חולים בלינסון וגם בחזרה! אשמח להכוונה, תודה!
641,921,823,841
מדרך רמתיים. ל-641 יש הכי הרבה תחנות לאורך הכביש, כל השאר עוצרים רק בכיכר הנשיא ובקניון מרגלית אאל''ט

מצב
הנושא נעול.
למעלה