שרשור הכוונה ומודיעין 18/2 - 19/2

מצב
הנושא נעול.

tomerdar123

New member
מתל אביב והסביבה לרחוב הראשונים בבת ים!
אשמח לקבל מידע על הקווים המגיעים מתל אביב והסביבה (רמת גן - גבעתיים - בני ברק) לרחוב הראשונים בבת ים. מספרי קווים וחברות.

mister K

New member
מתל אביב והסביבה לרחוב הראשונים בבת ים!
אשמח לקבל מידע על הקווים המגיעים מתל אביב והסביבה (רמת גן - גבעתיים - בני ברק) לרחוב הראשונים בבת ים. מספרי קווים וחברות.
8/18/25/26/40/42/125 דן. 84/85/86 אגד.

elitrou

New member
איך מגיעים (ברכב) מ"דרך ההגנה" 32
בת"א לרחוב "לה-גארדיה" 85 בת"א
הכוונה
נוסעים מזרחה על דרך ההגנה כ-1.5 ק"מ, שמאלה למשה דיין כ-650 מטר וימינה לרח' לה-גארדיה. מספר 85 נמצא כ-200 מטר מהצומת, ממול לכיוון התנועה.

nitsansh

New member
רחוב שלמה בת"א בשישי בערב
איזה תחבורה ציבורית (מוניות שרות או אוטובוסים) עוברת ברחוב שלמה בת"א (או ליד), בשישי בערב? תודה
באיזה קטע של רחוב סלמה?
אוטובוסים בטוח שאין בערב שבת. יש מוניות שעוברות או יוצאות מהתחנה המרכזית שסמוכה לקצה המזרחי של סלמה.

דניאל 130

New member
רחוב שלמה בת"א בשישי בערב
איזה תחבורה ציבורית (מוניות שרות או אוטובוסים) עוברת ברחוב שלמה בת"א (או ליד), בשישי בערב? תודה
מוניות שירות עוברות בשדרות הר ציון פינת סלמה
ביום שישי בערב מדובר במוניות שירות שמגיעות מרחובות וחלקן עובר בפינה הנ"ל במידה ויש נוסעים המעוניינים לרדת באיזור התחנה המרכזית הישנה.לכן מעבר בשדרות הר ציון פינת סלמה הכרחי במקרה זה(תלוי ברצונם של הנהגים). כמו כן במקביל לפינה הנ"ל בשדרות הר ציון פינת לוינסקי עוברים מוניות שירות של קווים 4/5 וגם מוניות שירות 51. כמו כן באלנבי פינת העלייה עוברות מוניות שירות של קו 4,ואז אפשר אם הולכים ישר על רחוב העלייה עד שמגיעים לפינת רחוב דרך שלמה(סלמה).

brotherwolf

New member
ביום שישי בערב מדובר במוניות שירות שמגיעות מרחובות וחלקן עובר בפינה הנ"ל במידה ויש נוסעים המעוניינים לרדת באיזור התחנה המרכזית הישנה.לכן מעבר בשדרות הר ציון פינת סלמה הכרחי במקרה זה(תלוי ברצונם של הנהגים). כמו כן במקביל לפינה הנ"ל בשדרות הר ציון פינת לוינסקי עוברים מוניות שירות של קווים 4/5 וגם מוניות שירות 51. כמו כן באלנבי פינת העלייה עוברות מוניות שירות של קו 4,ואז אפשר אם הולכים ישר על רחוב העלייה עד שמגיעים לפינת רחוב דרך שלמה(סלמה).
יש 51 בשישי בערב?
הוא עובר גם בעזריאלי, נכון? מוניות 4/5 עושים אותו מסלול כמו חברת דן? תודה!

דניאל 130

New member
וודאי וודאי
מוניות שירות 51 עובדות ביום שישי בערב וגם עוברות בעזריאלי. לגבי מוניות שירות 4/5-בקטע של סלמה מסלולן זהה למסלול קווי האוטובוס למעט העובדה שמוניות שירות קו 5 מסיימות את מסלולן ברחוב פנקס בבית החייל,ואילו קו האוטובוס ממשיך לכיוון מסוף רכבת מרכז ושם מסיים את מסלולו. בכל מקרה,לגבי הקטע של סלמה/שלמה-המסלול זהה.

brotherwolf

New member
וודאי וודאי
מוניות שירות 51 עובדות ביום שישי בערב וגם עוברות בעזריאלי. לגבי מוניות שירות 4/5-בקטע של סלמה מסלולן זהה למסלול קווי האוטובוס למעט העובדה שמוניות שירות קו 5 מסיימות את מסלולן ברחוב פנקס בבית החייל,ואילו קו האוטובוס ממשיך לכיוון מסוף רכבת מרכז ושם מסיים את מסלולו. בכל מקרה,לגבי הקטע של סלמה/שלמה-המסלול זהה.
תודה רבה :)

OneWingedAngel

New member
מת"א לאזור התעשייה ברעננה עם תחבורה ציבורית?
שלום לכולם, אני צריך להגיע מאזור מרכז תל אביב לאזור התעשייה של רעננה - עקיבא פינת ויצמן. אני יודע שאפשר לקחת את קו 47 או 149 של 'מטרופולין' עד לצומת רעננה (אבל לא לצומת רעננה כפר סבא), אבל משם אני לא יודע איך להמשיך. תודה מראש.

Admini

New member
שלום לכולם, אני צריך להגיע מאזור מרכז תל אביב לאזור התעשייה של רעננה - עקיבא פינת ויצמן. אני יודע שאפשר לקחת את קו 47 או 149 של 'מטרופולין' עד לצומת רעננה (אבל לא לצומת רעננה כפר סבא), אבל משם אני לא יודע איך להמשיך. תודה מראש.
149 מגיע לצומת רעננה-כפ"ס

elitrou

New member
להמשיך מצומת רעננה עד צומת רעננה צפון עם
641, 921 של אגד. רח' עקיבא נמצא במרחק הליכה של כמה דקות מהצומת על רחוב וייצמן לתוך רעננה.

דניאל 130

New member
לא צריך להגיע בכלל לצומת רעננה
1.לנסוע עם קו 47 ולרדת באחוזה 89 ברעננה. 2.מאותה התחנה שיורדים,אחוזה 89,מחליפים לקו 4.נוסעים 4 תחנות ויורדים ברחוב עקיבא 88,פינת וויצמן.

חן המלך2

New member
הגעה לתל אביב ביום שישי בערב
שלום אני צריך להגיע לתל אביב בערב,כמובן שלאחר כניסת השבת הרכבות מפסיקות לפעול... מה לעשות?איך חוזרים בלילה הבייתה כשהמוניות מסתיימות ב24:00?

מצב
הנושא נעול.
למעלה