שרשור הכוונה ומודיעין 18/12

מצב
הנושא נעול.

tbouns2006

New member
נסיעה לת"א עוד יומיים עם כמה שאלות

שרשור הכוונה ומודיעין 18/12

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
אני נוסע לת"א ברכבת... עד לתחנה במרכז... עכשיו.. בת"א עצמה.. מה יותר נוח ומשתלם? מוניות או אוטובוסים? עכשיו. איזה קווים הולכים מתחנת הרכבת לשנקין ולדיזנגוף? ואיזה קווים הולכים למרכז עזריאלי? או שלבצע את כל הנסיעות הללו עם מוניות, אני חייב להגיע לכל המקומות הללו. תודה לכם

urilei

New member
לעזריאלי פשוט יורדים

אני נוסע לת"א ברכבת... עד לתחנה במרכז... עכשיו.. בת"א עצמה.. מה יותר נוח ומשתלם? מוניות או אוטובוסים? עכשיו. איזה קווים הולכים מתחנת הרכבת לשנקין ולדיזנגוף? ואיזה קווים הולכים למרכז עזריאלי? או שלבצע את כל הנסיעות הללו עם מוניות, אני חייב להגיע לכל המקומות הללו. תודה לכם
לעזריאלי פשוט יורדים
בתחנת רכבת השלום זה עזריאלי כל הרכבות (למעט רכבות לילה) מגיעות לשם מגשר השלום (הכניסה הראשית לתחנה) יש קו 23 לשנקין בתדירות סבירה אם חוץ מהנסיעה הלוך והנסיעה חזור אל/מ שנקין את מבצע נסיעה נוספת באותו יום - מומלץ לקנות חופשי יומי יש גם כרטיס הלוך ושוב ברכבת משולב עם חופשי יומי של דן בחלק מהקווים - אז בכל מקרה כדאי לקניות אותו - גם אם אתה לא מבצע נסיעה נוספת

tbouns2006

New member
תודה

לעזריאלי פשוט יורדים
בתחנת רכבת השלום זה עזריאלי כל הרכבות (למעט רכבות לילה) מגיעות לשם מגשר השלום (הכניסה הראשית לתחנה) יש קו 23 לשנקין בתדירות סבירה אם חוץ מהנסיעה הלוך והנסיעה חזור אל/מ שנקין את מבצע נסיעה נוספת באותו יום - מומלץ לקנות חופשי יומי יש גם כרטיס הלוך ושוב ברכבת משולב עם חופשי יומי של דן בחלק מהקווים - אז בכל מקרה כדאי לקניות אותו - גם אם אתה לא מבצע נסיעה נוספת
תודה
יש לי עוד כמה נסיעות. לרחוב ראול וולנברג ודיזנגוף סנטר ואז חזרה לעזיראלי. אז עדיף לקנות חופשי חודשי?

urilei

New member
מצויין!

מגיע מנהריה
מצויין!
בתחנת רכבת של נהריה אתה קונה "הלוך ושוב רכבת דן" הוא עולה 72 ש"ח - 3.5 ש"ח יותר מאשר כרטיס רכבת לבד, ואיתו אתה יכול לנסוע בתל אביב את כל הנסיעות שאמרנו לך, ללא הגבלת שעת התחלה (גם לפני 09:00) זה כמובן בהנחה שאתה גם חוזר לנהריה ברכבת

tbouns2006

New member
מצויין

מצויין!
בתחנת רכבת של נהריה אתה קונה "הלוך ושוב רכבת דן" הוא עולה 72 ש"ח - 3.5 ש"ח יותר מאשר כרטיס רכבת לבד, ואיתו אתה יכול לנסוע בתל אביב את כל הנסיעות שאמרנו לך, ללא הגבלת שעת התחלה (גם לפני 09:00) זה כמובן בהנחה שאתה גם חוזר לנהריה ברכבת
מצויין
זה מסדר לי הכל. אני רק לא מתמצא במספרי הקווים שהולכים לדיזנגוף ולראול וולנברג

urilei

New member
אני מציע שתגיד שוב

מצויין
זה מסדר לי הכל. אני רק לא מתמצא במספרי הקווים שהולכים לדיזנגוף ולראול וולנברג
אני מציע שתגיד שוב
מה בדיוק המסלול תחנה ראשונה שנייה שלישית וכו' מעזריאלי לשנקין קו 23 של דן מהכניסה לתחנת הרכבת, מה הלאה?

tbouns2006

New member
אז ככה

אני מציע שתגיד שוב
מה בדיוק המסלול תחנה ראשונה שנייה שלישית וכו' מעזריאלי לשנקין קו 23 של דן מהכניסה לתחנת הרכבת, מה הלאה?
אז ככה
משנקין אחרי זה לראול וולנברג 14, אחרי זה לדיזינגוף 98, ואז לעזריאלי חזרה

קובי לו

New member
מאוד מאוד מאוד כדאי לך לשנות את

אז ככה
משנקין אחרי זה לראול וולנברג 14, אחרי זה לדיזינגוף 98, ואז לעזריאלי חזרה
הסדר של המסלול הזה. סוּפר דופר כדאי לך לשנות את הסדר, אלא אם כן זה בלתי אפשרי. ולמה ? כי שיינקין הוא במרחק הליכה מדיזיגוף. דיזינגוף 98 זה בהליכה איטית 15 דקות משיינקין. ראול ולנברג זה בצפון מזרח ת"א, אזור רמת החי"ל. משיינקין לראול ולנברג ברגל זה כמעט שעה וחצי. כלומר תהיה חייב אוטובוס משיינקין לראול ולנברג ואז לחזור לדיזינגוף. נראה לי לא הגיוני, שוב, אלא אם כן זה לא תלוי בך. אם אני הייתי עושה את הטיול הזה והכל היה תלוי בי הסדר היה ככה : 1. שיינקין (אליו מגיעים בקו 23 ממש מהכניסה לרכבת השלום שליד עזריאלי) 2. דיזינגוף 98 (אליו הייתי הולך ברגל כ-10 עד 15 דקות משיינקין) 3. ראול ולנברג 14. לשם לוקחים 2 קווים. קווים 61/62 מאזור דיזינגוף סנטר עד לרכבת מרכז ואז מחליפים לקווים 40/42 שליד אולמי רסיטל, 3 דקות הליכה מתחנת ההורדה של 61/62.

tbouns2006

New member
אוקיי

הסדר של המסלול הזה. סוּפר דופר כדאי לך לשנות את הסדר, אלא אם כן זה בלתי אפשרי. ולמה ? כי שיינקין הוא במרחק הליכה מדיזיגוף. דיזינגוף 98 זה בהליכה איטית 15 דקות משיינקין. ראול ולנברג זה בצפון מזרח ת"א, אזור רמת החי"ל. משיינקין לראול ולנברג ברגל זה כמעט שעה וחצי. כלומר תהיה חייב אוטובוס משיינקין לראול ולנברג ואז לחזור לדיזינגוף. נראה לי לא הגיוני, שוב, אלא אם כן זה לא תלוי בך. אם אני הייתי עושה את הטיול הזה והכל היה תלוי בי הסדר היה ככה : 1. שיינקין (אליו מגיעים בקו 23 ממש מהכניסה לרכבת השלום שליד עזריאלי) 2. דיזינגוף 98 (אליו הייתי הולך ברגל כ-10 עד 15 דקות משיינקין) 3. ראול ולנברג 14. לשם לוקחים 2 קווים. קווים 61/62 מאזור דיזינגוף סנטר עד לרכבת מרכז ואז מחליפים לקווים 40/42 שליד אולמי רסיטל, 3 דקות הליכה מתחנת ההורדה של 61/62.
אוקיי
אימצתי את מה שהצעת לי. אכן נראה הרבה יותר הגיוני ומסודר הקווים של דן עוברים בטווחי זמנים נורמליים?

כן, ומדיזנגוף לוולנברג אפשר להגיע

אוקיי
אימצתי את מה שהצעת לי. אכן נראה הרבה יותר הגיוני ומסודר הקווים של דן עוברים בטווחי זמנים נורמליים?
עם קו 20 (ו-21 רק לקצוות הרחוב), אין צורך בשני אוטובוסים. את הלו"זים לקקוי דן ניתן למצוא באתר שלהם.

40 או 42 מאחת מקצוות הרחוב

סבבה
ומוולברג אני אצטרך או לעזראלי או לרכבת מרכז. איזה קווים זה?
40 או 42 מאחת מקצוות הרחוב
שניהם מגיעים גם לעזריאלי וגם לרכבת מרכז. תוכל לנסוע גם עם קו 20 (שנוסע לאורך כל וולנברג) והוא מגיע לרכבת מרכז בלבד.

קובי לו

New member
ממש לא כדאי להסתמך עליו !

עם קו 20 (ו-21 רק לקצוות הרחוב), אין צורך בשני אוטובוסים. את הלו"זים לקקוי דן ניתן למצוא באתר שלהם.
ממש לא כדאי להסתמך עליו !
לגולש הזה יהיה כרטיס חופשי של דן. קו 20 יש פעם ב-20 עד 25 דקות. קווים 61,62 יש בממוצע כל 5 עד 8 דקות. גם קווים 40,42 ביחד, הראשון מביניהם, זה כל כ-5 עד 8 דקות. מכאן שכדאי לו כן לחכות קודם ל-61,62 ולסע עד לרכבת מרכז ושם ללכת 3 דקות ולקחת 40,42.

tbouns2006

New member
אחלה חבר'ה

אחלה חבר'ה
הבנתי הכל. תודה לכם. נקווה שאני אסתדר, חח לא נשמע כזה מסובך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה