שרשור הכוונה ומודיעין 17/7

מצב
הנושא נעול.

infected mind

New member
גראנד קניון חיפה..

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
גראנד קניון חיפה..
צהריים טובים לכולם.. רציתי לדעת איך להגיע לגראנד קניון ממרכזית הכרמל בחיפה (או מכל תחנה מרכזית אחרת בחיפה) תודה לעוזרים :)

line 666

New member
ממר.חוף הכרמל לגרנד קניון קו 125 כל שעה

גראנד קניון חיפה..
צהריים טובים לכולם.. רציתי לדעת איך להגיע לגראנד קניון ממרכזית הכרמל בחיפה (או מכל תחנה מרכזית אחרת בחיפה) תודה לעוזרים :)
ממר.חוף הכרמל לגרנד קניון קו 125 כל שעה
לדעתי עדיף לרדת בתחנת רכבת בת גלים או ולקחת מהטרמפיאדה קו 5 כל חצי שעה (או קו 28 ממסוף האוטובוסים שעושה סיבוב ענק בעיר)

קו 125 גם ממרכזית המפרץ וגם מחוף הכרמל.

גראנד קניון חיפה..
קו 125 גם ממרכזית המפרץ וגם מחוף הכרמל.

שאלה-קו 51 בת"א../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo71.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שאלה-קו 51 בת"א

כמה זמן[בערך,כמובן] לוקח לאוטובוס 51 להגיע מתחנה מרכזית חדשה[בת"א] אל קניון עזריאלי? תודה

כשאין פקקים בקושי 10 דקות, כשיש פקקים

שאלה-קו 51 בת"א

כמה זמן[בערך,כמובן] לוקח לאוטובוס 51 להגיע מתחנה מרכזית חדשה[בת"א] אל קניון עזריאלי? תודה
יכול להגיע גם לחצי שעה. לכן, בשעות אחה"צ עדיף לקחת מקומה 7 את קו 27/127 של דן שנוסעים בדרך בגין ולא ברח' המסגר. בנוסף לקווים הללו, מקומה 7 לעזריאלי מגיעים גם קווים 50, 54, 60, 68, 69.

קובי לו

New member
ולכן אם לא נמצאים בכלל בתחנה מרכזית

יכול להגיע גם לחצי שעה. לכן, בשעות אחה"צ עדיף לקחת מקומה 7 את קו 27/127 של דן שנוסעים בדרך בגין ולא ברח' המסגר. בנוסף לקווים הללו, מקומה 7 לעזריאלי מגיעים גם קווים 50, 54, 60, 68, 69.
ולכן אם לא נמצאים בכלל בתחנה מרכזית
הידועה בשמה תמח"ת, אלא נמצאים באזור יותר כדאי ללכת ברגל לתחנת ההגנה. משם לוקחים רכבת, יש כ-4 עד 8 רכבות בשעה לכוון צפון וכל הרכבות ללא יוצא מן הכלל שבאות מדרום להגנה ממשיכות לשלום וגם לסבידור. השלום מחובר בגשר מקורה עם מעלית שקופה וגם דרגנוע לתוך קניון עזריאלי. ארבעה חסכונות (שלושה גדולים ואחד קטנטן) ברכבת לעומת האוטובוס: 1. פחות בדיקות בכניסה להגנה מאשר בכניסה לתמח"ת 2. קל יותר להגיע לרציף בהגנה מאשר לרציפי האוטובוס בתמח"ת 3. מהרכבת לעזריאלי אין בידוק בטחוני שכן יש מהרחוב (מי שבא באוטובוס כן יש לו את הבידוק) 4. המחיר ברכבת 5.00 ש"ח לעומת 5.10 ש"ח בדן ו-5.30 ש"ח באגד (אה, כן, יש טריק חוקי שזה יכול לעלות 4.00 ש"ח בלבד. קונים בין השעות 9 בבוקר ל-3 אחה"צ כרטיס מוזל להרצליה ונוסעים רק מההגנה עד לשלום. חוקי ועובד. מנסיון).

yuv3

New member
צריך להגיע לבה"ד 7- עזרה

צריך להגיע לבה"ד 7- עזרה
אהלן. אני צריך להגיע מצומת פולג לבה"ד 7. אני יכול להגיע לת"א באוטובוס\רכבת\מונית שירות. בה"ד 7: מחנה גדעונים, ליד מחנה צריפין, מול שער יפו, צומת אסף הרופא. אני ממש צריך עזרה איך להגיע לשם תודה רבה!

אוהד11

New member
ממחלף פולג לבה"ד 7 עם 601/605 לת"מ ת"א ומשם

צריך להגיע לבה"ד 7- עזרה
אהלן. אני צריך להגיע מצומת פולג לבה"ד 7. אני יכול להגיע לת"א באוטובוס\רכבת\מונית שירות. בה"ד 7: מחנה גדעונים, ליד מחנה צריפין, מול שער יפו, צומת אסף הרופא. אני ממש צריך עזרה איך להגיע לשם תודה רבה!
עם קווים 157/451/461 עד שער יפו. בה"ד 7 נמצא ממש מול השער (יש לחצות את הכביש על הגשר). במידה שאתה רוצה עם רכבת, מנתניה עד תחנת לוד ומשם קו 461 עד שער יפו. האוטובוס עוצר במקרה זה בכניסה לבה"ד 7

yuv3

New member
שאלה טיפשית- של איזו חברה הקווים?

עם קווים 157/451/461 עד שער יפו. בה"ד 7 נמצא ממש מול השער (יש לחצות את הכביש על הגשר). במידה שאתה רוצה עם רכבת, מנתניה עד תחנת לוד ומשם קו 461 עד שער יפו. האוטובוס עוצר במקרה זה בכניסה לבה"ד 7
שאלה טיפשית- של איזו חברה הקווים?

urilei

New member
הכוונה כמובן לקווים הראשונים: 601/605

לעת עתה, של אגד
עוד כמה חודשים או משהו כזה עוברים לנתיב אקספרס, בנתיים - אגד
הכוונה כמובן לקווים הראשונים: 601/605
הקווים של החלק השני הם של סופרבוס

shobybloly

New member
מישהו יכול להביא לי מפה של נווה ים בראשל"צ?

אני מתכוון לבדוק כמה דירות באזור, ולא מצליח למצוא את המפה של נווה ים בוואלה מפות! הוא מעביר אותי באופן אוטומטי לנווה אטי''ב
.

אוהד11

New member
להביא לך מפה בשרשור הזה קצת קשה, אבל נסה למצו

אני מתכוון לבדוק כמה דירות באזור, ולא מצליח למצוא את המפה של נווה ים בוואלה מפות! הוא מעביר אותי באופן אוטומטי לנווה אטי''ב
.
למצוא את המפה של נווה ים בראשון לציון מערב

shobybloly

New member
תודה על התגובה, אבל איך אני מוצא את המפה?

למצוא את המפה של נווה ים בראשון לציון מערב
כמו שאמרתי בוואלה מפות אני מופנה לרחוב אחר משום מה, ודרך חיפוש בגוגל לא מוצא כלום.

urilei

New member
נווה ים זו שכונה

כמו שאמרתי בוואלה מפות אני מופנה לרחוב אחר משום מה, ודרך חיפוש בגוגל לא מוצא כלום.
נווה ים זו שכונה
לכן יש לך שתי אופציות - לברר איך קוראים לרח' כלשהו בשכונה ולחפש אותו - לסמן מעל לשם העיר "מקום" במקום "כתובת" ואז להכניס לפי הסדר: "ראשון לציון", "שכונות", "נווה ים" בהצלחה

shirleyrozental

New member
מרחוב אבא הלל בר"ג לקניון רמת אביב

מישהו בבקשה יכול להגיד לי איך אני מגיעה
אני צריכה להיות בקניון בשעה 11:00.

קובי לו

New member
קווים 20,42 עד לרכבת

מישהו בבקשה יכול להגיד לי איך אני מגיעה
אני צריכה להיות בקניון בשעה 11:00.
קווים 20,42 עד לרכבת
ומהרכבת (סבידור) כלומר יותר נכון מדרך נמיר לכוון צפון קווים 27,45 של דן או 74 של אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה